img

قدرتمند ترین سری کارت گرافیک های RTX 2060 را از ایسوس بخواهید

/
/
/

برند نخست گیمینگ در جهان، برای سری ۲۰ انویدیا سنگ تمام گذاشته است. با معرفی چیپ ست میانی GeForce RTX ™ ۲۰۶۰، بزرگترین تولید کننده کارت گرافیک در جهان کارت گرافیک های سفارشی مبتنی بر این تراشه را عرضه کرد.

در شهر وگاس، ایسوس سه مدل از متفاوت از کارت گرافیک های مبتنی بر RTX2060 با طراحی ROG STRIX, Dual و Turbo را با حافظه های پرسرعت GDDR6 و فناوری Real-time Ray Tracing در سمیناری ویژه برای عموم معرفی کرد.

ROG STRIX GeForce RTX 2060

کارت گرافیک ROG Strix GeForce RTX 2060 برای سیستم های حرفه ای و گیمرهایی طراحی شده است که انتظار اورکلاکینگ پیشرفته ای را از کارت گرافیک خود دارند بهبود یافته است. با نورپردازی Aura Sync RGB نیز شخصی سازی و سبک گیمرها را در سیستم از سایرین متفاوت سازد.  سه فن لبه دار ابداعی ایسوس نیز وظیفه دمیدن هوا به هیت سینک های حجیم این کارت گرافیک و خنک سازی تراشه میانی سری Turing ™ را بر عهده دارد. همچنین ROG Strix GeForce RTX 2060 مانند رده بالاترین کارت گرافیک های ایسوس با فناوری Auto-Extreme ساخته است. یک گارد فلزی یکپارچه نیز کل مدار چاپی را در بر گرفته تا استحکام مظاعف داشته باشد. علاوه بر این ها هدر های FanConnect II نیز امکان اتصال فن های جدگانه برای کنترل دمای اطراف کارت گرافیک را در دسترس قرار داده است.

قدرتمند ترین سری کارت گرافیک های RTX 2060 را از ایسوس بخواهید

Dual GeForce RTX 2060

کارت گرافیک های سری Dual برای کسانی که در پی کارایی خالص هستند طراحی شده است. هیت سینک با ضخامت ۲٫۷ اسلات و سطح تماس بزرگ برای خنک سازی (بیش از ۵۰ درصد بزرگ تر نسبت به نسل قبل) در کارت گرافیک Dual GeForce RTX 2060 وجود دارد. دو فن لبه دار مشابه سری ROG STRIX با گواهی ضد نفوذ IP5X و حالت ۰dB، کمترین نویز را با سری Dual همراه کرده است.

Turbo GeForce RTX 2060

سری Turbo بیشتر برای مصارف تجاری طراحی شده و خنک سازی این سری توسط یک فن مکنده/دمنده انجام می شود. برخلاف سایرین، ایسوس یک فن قدرتمند ۸۰ میلیمتری با دو بلبرینگ که گواهی ضد نفوذ IP5X طراحی شده، جریان هوا را از داخل کیس مکیده و در قسمت پشت کارت گرافیک خارج می کند. سری کامل کارت گرافیک های RTX 2060 ایسوس در حال حاضر در کشور موجود بوده و توسط فروشندگان معتبر ایسوس (AGP) به فروش می رسد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text