img

سلطه چهار ساله ایسوس بر فروش نمایشگرهای گیمینگ در جهان

/
/
/

ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان برای چهارمین سال متوالی توانست بیشترین سهم بازار برای نمایشگرهای رده بالا را به خود اختصاص دهد.
به نقل از WitsView و استناد به گزارش TrendForce، در پایان هر سال، گزارش فروش کلی نمایشگرها به منظور هدف گذاری شرکت های تولیدکننده بررسی می شود تا تولیدکنندگان برای سال بعد چشم اندازی صحیحی داشته باشند. طبق این گزارش، بازار نمایشگرهای گیمینگ در بخش +۱۰۰Hz، رشد خیره کننده دو برابری در پی داشته که تعداد آن به ۵٫۱ میلیون دستگاه رسیده است. ایسوس نیز در سال های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در بخش نمایشگرهای گیمینگ، مطابق با نمودار رشد سهم بازار، کماکان در صدر جدول در بین تمام تولید کنندگان قرار دارد.

مانیتور های گیمینگ ایسوس: انتخاب قهرمانان
نمایشگرهای سری ROG به عنوان نمایشگر اصلی مسابقات بین المللی شناخته می شود. سال ۲۰۱۸ نمایشگرهای ROG به عنوان نمایشگر رسمی مسابقاتی چون
BlizzCon® ۲۰۱۸، DreamHack Masters Stockholm 2018، PGI China 2018، CS:GO Asia Championships 2018 ، Rift Rivals 2018 و ۲۰۱۹ Call of Duty® World League season
انتخاب شده بودند. در کنار این تورنومنت ها و رویدادها، تیم های e-Sport زیادی نظیر تیم سوئدی Ninjas in Pyjamas یا NiP، تیم چینی Rogue Warriors قهرمان بازی های

of League of Legends® (LoL)
PlayerUnknown’s Battlegrounds PlayerUnknown’s
Battlegrounds (PUBG), Warcraft® III,
GKART

و Hearthstone، تیم نخست PUBG از ویتنام Refund Gaming و ASUS ROG Elite از صربستان نمایشگرهای سری ROG را انتخاب کرده اند.

یک دهه طراحی بی وقفه برای گیمینگ بی نظیر
خط تولید ROG به مدت بیش از یک دهه نمایشگرهای گیمینگ منحصر به فرد خود را برای جامعه گیمینگ عرضه کرده است. طراحی و ظاهر نمایشگرهای ایسوس به یک سرمشق برای سایر تولید کنندگان تبدیل شده و طراحی های ایسوس را به عنوان یک استاندارد در دنیای گیمینگ می توان در محصولات برندهای دیگر مشاهده کرد. در کنار این طراحی، ویژگی های منحصر به فرد نیز توسط این پیشگام معرفی شده است به طور مثال در سال ۲۰۱۲ ایسوس نخستین نمایشگر گیمینگ ۱۴۴ هرتز جهان را معرفی کرد که سبب شد نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتز به عنوان یک استاندارد در صنعت گیمینگ در تورنومنت های معتبر قرار بگیرد.
اعداد نخست در معرفی طراحی های خلاقانه از ایسوس پایان ندارد و در سالی که گذشت ایسوس محصولاتی بی نقص برای گیمینگ تمام عیار معرفی کرد. ایسوس نخستین نمایشگر ۲۴۰ هرتزی جهان با نام ROG Swift PG258Q سریع ترین مانیتور گیمینگ جهان را معرفی کرد.
شکوفایی نمایشگرهای ایسوس در سالی که گذشت چشمگیرتر شد و ایسوس برای چندمین بار اولین های دنیای گیم نظیر نخستین نمایشگر ۴K HDR با نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتز را با نام ROG Swift PG27UQ معرفی کرد. ROG Swift PG65 نیز به عنوان اولین نمایشگر ۶۵ اینچی جهان به همراه پنل ۴K HDR با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز با فناوری G-Sync نیز در CES امسال سر و صدای زیادی به پا کرد. این محصولات تنها بخشی از قدرت ایسوس در دنیای نمایشگر های گیمینگ است و ایسوس برای سال میلادی جدید، یک بار دیگر محصولاتی منحصر به فرد و تخصصی برای گیمینگ عرضه خواهد کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text