img

گلکسی نوت ۹ با قیمتی عجیب به ایران رسید!

/
/
/

تنها چند روزی از معرفی گلکسی نوت ۹ سامسونگ نگذشته و در کمال ناباوری جدیدترین گوشی موبایل سامسونگ با قیمتی نجومی و فراتر از انتظار در بازار موبایل ایران موجود شده است. حدس می‌زنید چند؟

گلکسی نوت ۹ پرچمدار تا دندان مسلح سامسونگ است که با آب و تاب فراوان چند روز پیش بطور رسمی در نیویورک طی مراسمی اختصاصی معرفی شد.

اکنون پس از مدت کوتاهی سر و کله گلکسی نوت ۹ در بازار موبایل تهران پدیدار شده است. برچسب قیمتی که شما را میخکوب می‌کند و حتماً از خود خواهید پرسید که آیا خریداری هم برای آن وجود دارد؟گلکسی نوت 9 با قیمتی عجیب به ایران رسید!

گلکسی نوت ۹ بطور قانونی و رجیستر شده اکنون در برخی فروشگاه‌ها با قیمتی مابین ۱۵ الی ۱۷ میلیون تومان بسته به انصاف فروشنده و عطش خریدار به فروش می‌رسد. نکته بسیار تاسف برانگیز و ناراحت کننده این است که سامسونگ در سال گذشته پرچمدار پیشین یعنی گلکسی نوت ۸ را با بسته هدیه اختصاصی و سرویس تعمیر VIP با موعد تحویل ۱۰ روزه به مبلغ ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش رسانده بود!

 

گلکسی نوت 9 با قیمتی عجیب به ایران رسید!اگرچه این قیمت‌ها قیمت رسمی دفتر سامسونگ ایران نیستند و در روزهای آینده در صورت تثبیت قیمت دلار ۱۰ هزار تومانی شاهد افت قیمت قابل توجه گلکسی نوت ۹ و همچنین عرضه رسمی آن خواهیم بود، اما آیا پرداخت مبالغ اینچنینی جای توجیه دارد؟

البته طرفداران سری نوت ۹ امید خود را از دست ندهند! طبق شنیده‌های ما احتمالاً سامسونگ در شهریورماه برنامه پیش فروش خود را در ایران اجرا خواهد کرد و تحویل گوشی‌ها با سرویس VIP و بسته هدیه از مهرماه آغاز می‌شود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text