img

ذخیره استوری های اینستاگرام به صورت ناشناس

/
/
/

اگر پیگیر اخبار شبکه‌های اجتماعی از طریق فیسیت باشید حتماً می‌دانید اخیراً اینستاگرام قابلیتی را به برنامه خود افزوده است که در صورت اسکرین شات (screen shot) گرفتن از استوری، به کاربر اطلاع داده می‌شود. اگرچه این اتفاق شاید برای بسیاری از ما خوش‌آیند نباشد اما راه‌حلی برای دور زدن این مسئله وجود دارد. می‌توانید به روشی که در ادامه می‌آید به صورت ناشناس استوری اینستاگرام فرد مورد نظر خود را دانلود کنید.

روش دانلود استوری اینستاگرام به صورت ناشناس
با توجه به اینکه اگر از استوری شخصی در اینستاگرام اسکرین شات (screen shot) بگیرید به او اطلاع داده می‌شود، برای داشتن استوری اینستاگرام کاربران، دیگر نیازی به اسکرین شات گرفتن از آن نیست بلکه به‌راحتی می‌توانید به صورت ناشناس استوری آن‌ها را دانلود کنید. برای دانلود استوری اینستاگرام به صورت ناشناس تنها کافی است مراحل زیر را طی کنید:

۱- ابتدا وارد وب سایت Storiesig.com شوید.

۲- در قسمت username، نام کاربری کسی که می‌خواهید استوری او را دانلود کنید را وارد کنید.

۳- حالا زیر قسمت جستجو، تصویر پروفایل اینستاگرام او نمایش داده می‌شود که در کنار آن عبارت stories نوشته شده است. روی این دکمه کلیک کنید.

۴- حالا وارد صفحه‌ای می‌شوید که لیست استوری های کاربر قرار گرفته است. به‌راحتی می‌توانید با کلیک بر روی دانلود، استوری دلخواه خود را دانلود کنید.

ذخیره استوری های اینستاگرام به صورت ناشناس

 

اما باید این نکته را در نظر بگیرید که اگر استوری منقضی شود، دیگر با استفاده از این ابزار قادر به دانلود آن نیستید.

البته برخی کاربران اعلام کرده‌اند که اسکرین شات گرفتن از استوری در حالت پرواز هم به کاربر اطلاع داده نمی‌شود با این حال استفاده از این روش بسیار امن‌تر است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text