img

پرچمدار جدید سامسونگ ششم اسفند معرفی خواهد شد…

/
/
/

سامسونگ به تازگی شروع به ارسال دعوت نامه های مراسم Unpacked امسال خود کرده؛ مراسمی که در جریان آن، شاهد رونمایی رسمی از پرچمداران خانواده گلکسی اس ۹ خواهیم بود. با ارسال دعوت نامه ها، تاریخ معرفی موبایل های جدید سامسونگ حالا به صورت رسمی مشخص شده و باید در روز ۲۵ فوریه (۶ اسفندماه) منتظر برگزاری این رویداد در ساعت ۶ عصر به وقت محلی یا ۲۰:۳۰ به وقت ایران باشیم.

درست همانطور که DJ Koh، مدیر واحد موبایل سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 وعده داده بود، تازه ترین پرچمدار سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ برای نخستین بار به نمایش در می آید. سامسونگ در تیزر توییتری خود، ضمن تایید تاریخ معرفی دو دستگاه، اشاره ای به «دوربین بازطراحی شده» نیز داشته و گرچه اطلاعات دیگری منتشر نکرده، اما بنابر شایعات احتمالاً باید منتظر گشودگی دهانه لنز متغیر باشیم.

اگر شایعات صحت داشته باشند، سنسور ۱۲ مگاپیکسلی دوربین اس ۹، قادر به سوییچ میان گشودگی دهانه لنز f/1.5 و f/2.4 خواهد بود. همانطور که قطعاً از پیش می دانید، گشودگی دهانه لنز به میزان نور دریافتی توسط دوربین ارتباط دارد. هرچه عدد بزرگ تر باشد، دهانه کوچکتر است و نور کمتری وارد می شود.

بنابراین قابلیت تنظیم دستی گشودگی دهانه لنز، ویژگی مهمی هنگام تصویربرداری در شرایط کم نور به حساب می آید و می تواند باعث بهبود عملکرد دوربین شود. البته گفتنی است که این خبر هنوز در حد شایعه بوده و توسط سامسونگ تایید نشده، بنابراین برای بررسی صحت آن، باید تا مراسم Unpacked کره ای ها منتظر ماند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text