img

Google Photos می‌تواند صورت حیوان خانگی شما را تشخیص دهد

/
/
/

گوگل اخیراً قابلیتی را به اپلیکیشن Photos اضافه کرده که می‌تواند صورت حیوانات خانگی شما را تشخیص دهد. چه یک سگ بزرگ داشته باشید یا یک بچه گربه‌ی کوچک خیلی راحت‌تر می‌توانید تمام عکس‌های مربوط به آن‌ها را بیابید.
گوگل Photos ابزاری بسیار قوی برای عکاسی با گوشی هوشمند است. این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد عکس‌های خود را به راحتی ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید. همچنین عکس‌های شما را خیلی مرتب دسته بندی می‌کند و با استفاده از ابزار جست‌وجوی آن خیلی راحت می‌توانید عکس مورد نظر خود را بیابید. حال حتی این دسته بندی شامل حال حیوانات خانگی نیز شده است.

گوگل می‌داند شما دوستان پشمالو دارید
دیگر لازم نیست برای یافتن تصاویر حیوان خانگی خود “سگ” یا “گربه” را در جست‌وجوی گوگل Photos تایپ کنید. درعوض گوگل تصاویر حیوانات خانگی شما را مانند انسان‌ها شناسایی می‎کند و همه‌ی تصاویر مرتبط با آن‌ها را در یک دسته قرار می‌دهد. شما همچنین می‌توانید نام آن‌ها را اضافه کرده و به راحتی با جست‌وجوی نام، آن‌ها را بیابید.
اگر از دسته افرادی هستید که چندین سگ یا گربه دارید حتی می‌توانید آن‌ها را طبق نژادشان بیابید. البته گوگل از محدودیت‌های این قابلیت با خبر است و گفته است که ممکن است هنگام تشخیص بین چند حیوان از یک نژاد که به یک‌دیگر شباهت دارند به مشکل بربخورد.
شما همچنین می‌توانید با استفاده از گوگل Photos از حیوان مورد علاقه‌ی خود یک فیلم بسازید. تنها کاری که باید بکنید این است که روی گروه عکس‌های حیوان مورد نظر ضربه بزنید و عکس مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید. سپس روی “+” ضربه زده تا فیلم ساخته شود. حتی می‌توانید روی آن موزیک هم بگذارید. البته حیوان خانگی شما به خاطر این کار از شما قدردانی نخواهد کرد.
گوگل Photos بهتر می‌شود
این که گوگل Photos بتواند صورت حیوان خانگی شما را تشخیص دهد چیزی نیست که زندگی شما را تغییر دهد. با این حال یک قابلیت دیگر است که کار شما را ساده‌تر می‌کند. اگر عاشق حیوانات نیستید بازهم گوگل Photos قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text