img

آیا نینتندو در کریسمس Switch را عرضه می کند؟

/
/
/

تقاضا می‌تواند به راحتی از عرضه پیشی بگیرد، و منجر به ایجاد یک جای خالی در زیر درخت کریسمس سال جدید شما برای محصولات PS4 Pro یا Xbox One X شود.
سال گذشته، کمپانی Nintendo مشکل بزرگی را در مورد شکل محصول Wii U داشت و مشکل این کمپانی این بود که قادر به جذب کردن مردم برای خرید این محصول نبود، و در نهایت مجبور شد که دست از این محصول بکشد و از آن ناامید شود. امسال، کمپانی Nintendo یک مشکل بزرگتر و جدیدتر را در مورد محصول Switch دارد و این مشکل این است که این محصول به حدی مشهور شده است که این کمپانی قادر به تامین کردن نیازهای مشتریان نمی باشد. من مطمئن هستم که Nintendo مشکل امسال را به مشکل سال گذشته ترجیح می‌دهد، اما ممکن است این مشکل نیز موجب ناخوشایندی و نارضایتی کودکان و هواداران در کریسمس سال جدید شود.
در مراسم گردهمایی فناوری و سرگرمی که دیروز توسط Variety در شهر لس آنجلس برگزار شد، سخنگوی کمپانی Nintendo هیچ قولی را در مورد تامین نیازها و عرضه این محصول جدید برای تعطیلات سال جدید به کاربران نداد. تمرکز کمپانی Nintendo بر روی فروش ۱۰ میلیون نسخه از این محصول در اولین سال ورود Switch به بازار است. سخنگوی این کمپانی تاکید کرد که این کمپانی توانایی این را دارد که حداقل این تعداد از این محصولات را در دسترس کاربران قرار دهد.
زمانی که در مورد رساندن عرضه به تقاضا در حین فصل تعطیلات از سخنگوی این کمپانی به صورت مشخص و دقیق سوال شد، او جواب مشخصی ندارد و گفت: «آیا ما برای تعطیلات به تعداد نیاز از این محصول را خواهیم داشت؟ این چیزی است که ما بر روی آن تمرکز کرده ایم»، و این پاسخ به نظر می‌رسد که نشان از محدودیت در تعداد فروش Switch دارد و این تعداد محصولات ظاهراً در ۲۵ ماه دسامبر وارد بازار خواهند شد.
کمبود میزان عرضه در ایام تعطیلات سال نو برای محصول Switch مشکلی است که مشکلات Nintendo را دو چندان خواهد کرد. نه تنها والدین دوست دارند که در زیر درخت کریسمس کودکان خود را خوشحال کنند و یک Switch برای آن‌ها خریداری کنند، بلکه والدین هیچ گونه بازی برای Switch، هیچ گونه دسته Pro، هیچ گونه قاب حمل کننده ای، و غیره برای آن خریداری نخواهند کرد. این امر تنها به معنی سود بردن از محصول Switch برای این کمپانی نیست، بلکه باید همه برنامه‌های خود را در این مسیر هدایت کنند تا مشتریان خود را از دست ندهند.
اصلی ترین مزیت کمبود تعداد Switch متعلق به دو کمپانی سونی و مایکروسافت خواهد بود. هر دوی این کمپانی‌ها در این زمان می‌توانند کنسول‌های با قابلیت ۴K را در ایام تعطیلات به بازار وارد کنند، و اگرچه هیچ یک از این دو کمپانی قادر به رقابت مستقیم به قابلیت حمل Switch نخواهند بود، ولی می‌توانند ماشین‌های قدرتمندی برای گرفتن سهم بازار باشند. کمپانی Nintendo ممکن است همچنین در این دوره ذی نفع باشد زیرا می‌تواند محصول بیشتری از New 2DS XL را به کاربران بفروشد. این محصول قابل حمل است و تعداد زیادی بازی دارد، پس به عنوان یک خرید جایگزین گزینه خوب و منطقی به نظر می‌رسد، خصوصاً برای کودکان و نوجوانان گزینه خوبی خواهد بود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text