img

نزدیک شدن T-Mobile به فناوری LTE 5G

/
/
/

آقای آمون مدیر اجرایی کمپانی Qualcomm کفته است «با استفاده از مودم Snapdragon X20 LTE ما می‌توانیم رکورد تمامی مودم‌های جهان را جا به جا کنیم و بیش از پیش ظرفیت شبکه را افزایش دهیم و نرخ‌های انتقال داده کاربران را افزایش دهیم». او ادامه داد: «و کار کردن با دو کمپانی Nokia و T-Mobile، با استفاده از مودم‌های نسل دوم Gigabit LTE ما، نشان داده ایم که قادر به ادامه دادن این روند رو به رشد و حتی دسترسی پیدا کردن به فناوری ۵G می‌باشیم. دستگاه‌های کاربری که از این سرعت‌ها پشتیبانی می‌کنند باید به صورت عمده در نیمه اول سال ۲۰۱۸ در دسترس کاربران قرار گیرند.»
با توجه به این که Qualcomm قادر بوده است تا به همه ثابت کند که دستگاه‌های جدیدتر تا چه میزان بر روی شبکه‌ها تاثیر دارند، پس این خبر خوبی برای همه می‌باشد. افرادی که از گوشی‌های Category 18 LTE با یک مودم X20 استفاده می‌کنند باید انتظار سرعت‌های دانلود بیشتر از ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه را داشته باشند.
این بیانیه در اواخر گردهمایی دنیای موبایل آمریکا ۲۰۱۷ که در روز سه شنبه ۱۲ سپتامبر در سان فرانسیسکو شروع می‌شود به صورت رسمی اعلام شده است، که در این بیانیه Qualcomm و Nokia نرخ‌های سرعت دانلود ۱٫۲Gbps را از خود به نمایش گذاشته اند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text