img

گذر از سرعت ۱٫۱۷۵Gbps کمپانی‌های Nokia ،T-Mobile و Qualcomm در تست LTE Lab

/
/
/

گذر از سرعت ۱٫۱۷۵Gbps کمپانی‌های Nokia ،T-Mobile و Qualcomm در تست LTE Lab
این کمپانی‌ها توانستند به چند مگابیت سرعت بیشتری نسبت به سرعت دانلود با استفاده از دستگاه‌های Category 18 LTE-با سرعت ۱٫۲Gbps-دست پیدا کنند.
دو کمپانی Nokia و Qualcomm با داشتن سرعت ۱٫۱۷۵Gbps سرعت اینترنت بیشتری را نسبت به شبکه ۴G موجود در T-Mobile US برای خود ثبت کنند و به این ترتیب فناوری LTE-A را شکست دهند و از آن پیشی بگیرند.
این تست با استفاده از پهنای باند ۶۰Hz بر روی یک طیف از لینک دانلود و فناوری حامل ۳x بر روی شبکه T-Mobile، یک ایستگاه AirScale از Nokia 4.9G، و یک دستگاه تست با استفاده از یک مودم Qualcomm Snapdragon X20 LTE، که ۴*۴ MIMO و ۲۵۶QAM را با هم ترکیب می‌کند، انجام شده است.
این کمپانی‌ها با استفاده از ۱۲ چرخه مجزای داده‌های LTE برای ثبت سرعت تست ها، سرعت بالایی را که چند مگابیت از مقدار تئوری سرعت دانلود موجود در دستگاه Category 18 LTE-با سرعت دانلود ۱٫۲Gbps-بیشتر است، برای خود ثبت کرده اند.
محصول X20 در ماه فوریه به بازار معرفی شده است که در آن زمان کمپانی Qualcomm اطمینان داشت که چنین سرعت هایی هم قابل دستیابی است. حال این کمپانی ادعای خود را ثابت کرده است.
در حالی که یک تست آزمایشگاهی به ما چیزی را در مورد نحوه عملکرد محصول در دنیای واقعی نمی گوید، و گوشی هایی را که سیگنال‌های مختلفی در بین برج‌های آنتن دهی دارند در نظر نگرفته است، ولی مدیر بخش فناوری Qualcomm و مدیرعامل اجرایی کمپانی Qualcomm می‌گویند که مودم‌های X20 در سال آینده در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text