img

برورسانی نسخه ۴٫۲ تلگرام و اضافه شدن ویژگی های جالب

/
/
/
نسخه ۴٫۲ برنامه تلگرام، یکشنبه ۲۳ جولای، منتشر شد، که شامل یک تایمر خودکار  برای حذف عکس ها و فیلم ها، ویژگی بیوگرافی جدید برای پروفایل ها، به علاوه بهبود  سرعت برنامه و گسترش بخش نمایش استیکرها است.

تیم Telegram در روز یکشنبه یک نسخه جدید از برنامه (۴٫۲) منتشر کرد که شامل یک تایمر خودکار حذف عکس ها و فیلم ها، ویژگی درج بیوگرافی برای برای پروفایل ها، و همچنین بهبود سرعت برنامه و گسترش بخش نمایش استیکرها است.
تیم Telegram در وبلاگ خود اعلام کرد در این بروز رسانی، “ما ابزارهای ویرایش عکس را به طور کامل مجددا طراحی کرده ایم، که به شما امکان می دهد عکس هایتان را طوری ویرایش کندید تا تصاویر شما شگفت انگیزتر شود.”
“اگر شما تایمر خودکار حذف را تنظیم کنید، شمارش معکوس از زمانیکه گیرنده، عکس یا ویدیویی را که ارسال کرده اید، می‌بیند، شروع می شود.

پس از اتمام زمان تایمر، عکس / ویدیو برای همیشه از بین می رود، درست مثل” حالت Secret Chat “.

همچنین در صورتی که گیرنده سعی کند عکس یا ویدئو را ذخیره کند، برنامه به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
علاوه بر این، شما هم اکنون می توانید بیوگرافی خود را به پروفایل Telegram خود اضافه کنید. فقط کافیست به قسمت تنظیمات سر بزنید و چند کلمه در مورد خودتان تایپ کنید.
هنگامی که شما در گروه های بزرگ کاربران جدیدی یا ناشناسی را می بینید، ممکن است بخواهید درباره آنها بیشتر اطلاعات کسب کنید. “در این زمان است که ویژگی بیوگرافی می تواند به کمکتان بیاید.”
شما همچنین می‌توانید صفحه گروهی مشاهده استیکرهای خود را بصورت گسترده و کامل ببینید تا استیکر مورد نظر خود را راحت تر بیابید.

و در نهایت، در این به روزرسانی ویژگی اضافه شده است که تلگرام را نسبت به قبل سریعتر کرده و و ذخیره سازی و نمایش عکس ها و ویدئوهای موجود در گروه ها یا کانال ها با سرعت بیشتری انجام می گیرد.

طبق گفته گروه تلگرام “این ویژگی باعث  افزایش سرعت قابل ملاحظه ای برای دانلود ده ها میلیون کاربر Telegram در سراسر جهان خواهد شد.”
نسخه Telegram 4.2 هم اکنون برای دانلود در فروشگاه App Store و Google Play در دسترس است.
همچنین بعد از آپدیت تلگرام در پاییز گذشته و اضافه شدن ربات بازی به تلگرام، در بروزرسانی جدید یک پلت فرم بازی با ربات در تلگرام نیز اضافه شده است. برای شروع بازی، با ربات @gamee بعد از زدن استارت، به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید یا آن را در هر یک از چت های خود با تایپ کردن @gamee صدا بزنید. سپس یک بازی را انتخاب کنید و با دوستان خود بازی کنید.

یادتان نرود اگر هر بازی ای، نظرتان را جلب کرد، برای اشتراک گذاری آن با دوستانتان حتما اطلاع رسانی کنید.

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text