img

هدایت جستجوگران محتوای تروریستی در یوتیوب به ویدئوهای ضد تروریستی(Youtube ISIS)

/
/
/

این قابلیت افرادی را که به جستجوی محتوای تروریستی و خشونت آمیزدر یوتیوب اقدام می کنند را به فیلم هایی که ضد افکار تروریستی می باشد، منتقل می کند. (Youtube ISIS)

یوتیوب در حال راه اندازی یک ویژگی ضد تروریسم جدید است که مردم را از جستجوی محتوای افراط گرایانه و خشونت آمیز به ویدیوهایی که با افراط گرایی مقابله می کنند هدایت خواهد کرد.
این روش، روش Redirect نامیده می شود. این قابلیت با همکاری شرکت های الكترونیك الفبای گوگل، شرکت Jigsaw و Moonshot CVE ایجاد شده است. Jigsaw، که در سال ۲۰۱۲ شکل گرفت، “تکنولوژی هایی را برای مقابله با برخی از سخت ترین چالش های امنیتی جهانی امروز مطرح می کند.”
گوگل در ماه ژوئن آمادگی خود را برای افزایش استفاده از تکنولوژی برای کمک به شناسایی فیلم های افراطی و تروریسم اعلام کرد. این شرکت اعلام کرد که برنامه ریزی برای افزایش تلاش های خود برای هدایت جستجوگران محتوای تروریستی به محتوای ضد تروریستی را افزایش می دهد و در حال حاضر نیز در حال هرچه گسترده تر کردن این روش است.
یوتیوب گفت: امیدوار است که روش تغییر مسیر، “تغییر ذهن افراد خطرناک را هم نیز در پی داشته باشد.”
یوتیوب قصد دارد طی “هفته های آینده” با گسترش این ویژگی به “مجموعه گسترده ای از نمایش های جستجو در زبان های غیر از انگلیسی، این قابلیت را گسترش دهد. این تیم همچنین قصد دارد از تکنولوژی یادگیری ماشین به منظور هوشمند سازی شرایط جستجو، استفاده کند.

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text