img

آمازون تبلت های Fire را با قیمت کمتر از ۱۰۰ پوند وارد بازار می‌کند

/
/
/

آمازون اخیراً دو تبلت ارزان قیمت و جدید را از نوع Fire تولید کرده است و این تبلت ها دارای صفحه نمایش شفاف تر، دوام باتری بیشتری و حافظه ذخیره سازی بیشتری هستند.
تبلت های جدید All-New Fire دارای دو اندازه هستند: هفت اینچی و هشت اینچی. قیمت های تبلت اولی از ۴۹٫۹۹ پوند (با حافظه ۸GB) شروع شده و تا قیمت ۵۹٫۹۹ پوند (برای حافظه ۱۶GB) می رسند. تبلت دومی یا همان اندازه بزرگتر از Fire دارای قیمت ۷۹٫۹۹ پوند (حافظه ۱۶GB) و ۹۹٫۹۹ پوند (حافظه ۳۲GB) می باشد. تنها تبلت هشت اینچی Fire دارای صفحه نمایش HD است. دوام باتری این تبلت ۱۲ ساعت است-یعنی چهار ساعت بیشتر از نسخه هفت اینچی است.
این تبلت ها اولین تبلت های آمازون هستند که دارای دستیار شخصی Alexa که متعلق به همین کمپانی است می باشند به طوری که این دستیار صوتی در بلندگوی هوشمند Echo تعبیه شده است. به این معنی که شما می توانید زمانی که Echo در اتاقی دیگر است و شما در اتاقی دیگر، با استفاده از دستیار صوتی Alexa از این تبلت استفاده کنید. تبلت های قدیمی تر Fire از طریق یک آپدیت در هفته های آینده می توانند Alexa را دریافت کنند. هر دو دستگاه در نسخه کودکان نیز موجود هستند و دارای قیمت ۱۰۰ تا ۱۳۰ پوند می باشند.
این تبلت ها دارای یک قاب بزرگتر محافظ هستند و یک اشتراک یک ساله برای ‘Fire for Kids’ دارند که یک مجموعه آمازون است که درون آن کتاب های کودک، برنامه ها و فیلم هایی که کودکان دوست دارند موجود است، و هیچ یک از این محتویات هم دارای خریدهای درون برنامه ای و تبلیغات نیستند.
مدیر ارشد تبلت های Fire در آمازون آقای Kevin Keith، گفته است که این دستگاه های جدید برای مرور و استفاده کردن از چیزهایی مانند شبکه های اجتماعی، ایمیل، برنامه ها و بازی ها و موسیقی بسیار ایده آل می باشند. برای سفارش دادن تبلت های هفت اینچی از سایت www.snipca.com/24425 دیدن کنید و برای تبلت های هشت اینچی از سایت www.snipca.com/24426 دیدن کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text