img

سیستم عامل Android Wear 2.0 برای ساعت‌های هوشمند در سه ماهه اول سال وارد بازار می‌شود.

/
/
/

درحالی که سیستم عامل Android Wear 2.0 از زمان رونمایی آن در ماه می سال ۲۰۱۶ راه سختی را پشت سر گذاشته است، ولی به نظر می رسد که نسخه بعدی این سیستم عامل که برای ساعت های هوشمند گوگل ساخته شده است قرار است به بازار وارد شود. گوگل طی ایمیلی که به توسعه دهندگان ارسال کرده است، یک زمانبندی مشخص را برای وارد کردن سیستم عامل Android Wear 2.0 به بازار برای همه مشخص کرده است تا بتواند فناوری ساعت های هوشمند خود را با استفاده از این سیستم عامل به کمال برساند.
در پیامی که ابتدا توسط Android Police منتشر شده است، کمپانی گوگل به توسعه دهندگان خبر داده است که قصد دارد در سه‌ماهه اول سال جدید Android Wear 2.0 را به بازار وارد کند و از برنامه نویسان می خواهد که آماده باشند. در این متن این گونه عنوان شده است که «برنامه شما  از یک مکانیزم APK استفاده می کند که برای Android Wear 2.0 بهینه سازی نشده است. اگر اقدامی را انجام ندهید، کاربران قادر به جستجو برای برنامه شما نخواهند بود و برنامه شما در Play Store دانلود نخواهد شد».
یک بازار برنامه مجزا برای این سیستم عامل یکی از قابلیت های کلیدی برای Android Wear 2.0 می باشد، این بازار به کاربران اجازه می دهد برنامه ها را بر روی ساعت های خود دانلود، نصب، و اجرا کنند و برای این کار هیچ نیازی به وجود یک گوشی در نزدیکی آن ها نخواهد بود. قابلیت های دلخواه دیگر در این ساعت ها شامل برنامه های خارجی می باشد، و از جمله این برنامه ها راه های بهتری برای ارتباط با دیگران، پشتیبانی از Android Pay، و یکپارچه شدن با Google Assistant می‌باشند.
گوگل در ماه دسامبر سال گذشته عنوان کرد که در کنار ورود Android Wear 2.0 به بازار، قصد معرفی دو ساعت هوشمند را نیز دارد، پس این دو ساعت هوشمند نیز بزودی به بازار وارد می شوند. علاوه بر سخت‌افزار جدید، بسیاری از ساعت ها قادر به استفاده کردن از ارتقاهای جدید خواهد بود، از جمله این ساعت ها Huawei Watch، برخی از مدل های Moto 360، و ساعت LG G Watch می باشند. علاوه بر این، گوگل گفته است که به زودی پنجمین نسخه بررسی توسعه دهنده را برای این ساعت ها منتشر می کند. ساعت های هوشمند دقیقاً به همان اندازه ای که همه فکر می کردند، موفق نبوده اند، اما انتشار سیستم عامل Android Wear 2.0 برخی از قابلیت های هیجان انگیز را به این ساعت ها تزریق می کند. علاوه بر این، این سیستم عامل ما را به ورود اولین ساعت هوشمند گوگل، که شایعات بر ورود آن در ماه های آینده دلالت دارند، نزدیک تر کرده است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text