img

اتصال تلفن همراه هوشمند به ویندوز ۱۰

/
/
/

با اتصال گوشی هوشمند خود به ویندوز ۱۰ کامپیوتر خود می‌توانید به صورت کاملا آزادانه و راحت اطلاعات دستگاه را جابجا کنید. Martyn Casserly توضیح می‌دهد که چگونه ممکن است، ویندوز گوشی به سطل زباله ای از تاریخچه تبدیل شود در حالی که کاربران اندروید و آیفون همچنان می‌توانند به راحتی دستگاه هایشان را به ویندوز ۱۰ کامپیوتر متصل کنند. انجام این فرایند بدین معناست که شما می‌توانید از ویژگی‌های اضافی آن، مانند ارسال مقالاتی که در سایت از طریق لپ تاپ یافته اید به آسانی استفاده کنید زیرا راه اندازی آن بسیار ساده است و فقط چند دقیقه ای به طول می‌انجامد.

 

استفاده از تنظیمات کامپیوتر
وقتی ویندوز ۱۰ برای اولین بار راه اندازی می‌شود، یک برنامه تلفن همراه که برای استفاده به منظور اتصال گوشی هوشمند است، در آن، وجود دارد. در این برنامه بخش جدیدی در منوی تنظیمات بدین منظور اختصاص یافته است.
برای شروع، روی کلید ویندوز درکامپیوتر خود ضربه بزنید سپس با تایپ در تنظیمات یا کلیک بر آیکون cog در قسمت پایین سمت چپ صفحه کار خود را شروع کنید. باید گزینه اتصال گوشی را بین دستگاه‌ها و شبکه اینترنت پیدا کنید سپس روی آن کلیک نمایید. در صفحه بعد عنوان»گوشی شما» را مشاهده خواهید کرد که برای افزودن گوشی در نظر گرفته شده است.با کلیک بر آن پنجره بعدی ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد تا شماره تلفن خود را وارد کنید.پس از وارد کردن شماره تلفن، دکمه ارسال را کلیک نموده سپس یک پیام متنی دریافت می‌کنید که شامل یک لینک برای دانلود مایکروسافت edge است.

 

اتصال تلفن همراه هوشمند به ویندوز 10

هرچند ممکن است از نظر شما این روشی نادرست برای نصب مرورگر مایکروسافت بر گوشی باشد اما لازم است که این کار را برای استفاده از ویژگی‌های زیر انجام دهید.
با کلیک بر لینک مورد نظر، مجموعه برنامه‌های گوشی را برای نصب مشاهده می‌کنید که با طی کردن مراحل مختلف، برنامه به راحتی نصب می‌شود.وقتی مایکروسافت edge نصب شد، می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد نموده و به آن وارد شوید.
شما گزینه ای به منظور همگام سازی رمزهای عبور خواهید داشت و در صورتی که مایل باشید می‌توانید این کار را انجام دهید اما اگر از این مرحله بگذرید به منظور اتصال دستگاه باید مجددا رمز عبور خود را وارد نمایید.
در صورتی که همگام سازی کلمه عبور را انتخاب کنید، لازم است با وارد کردن اطلاعات حساب خود، حساب کاربری مایکروسافت تان را با وارد کردن جزئیات حساب کاربری تایید کنید. در واقع این تصمیمی نهایی برای اینکار محسوب می‌شود. البته می‌توانید این کار را در مراحل بعدی نیز انجام دهید اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، در صورتی که قصد استفاده از Cortana را داشته باشید، این روشی مناسب و مفید است.
حالا می‌توانید صفحه جستجوی مرورگر edge را برای خود، نمایش دهید.در اینجا می‌توانید به جستجو در خصوص علایق خود بپردازید، از جمله، فیلم مستند، podcast کمدی برای صحبت کردن در تمام زمینه ها.

 

اتصال تلفن همراه هوشمند به ویندوز 10

به صفحه ای که می‌خواهید به اشتراک بگذارید بروید، سپس در پایین صفحه یک آیکون مستطیلی عمودی با یک فلش به سمت خارج در سمت راست وجود دارد.
اگر نمی‌توانید آن را ببینید اسکورول صفحه را کمی بالا یا پایین کنید تا ظاهر شود. بر آیکون مورد نظر کلیک کنید سپس گوشیتان به صورت اتوماتیک به جستجوی کامپیوترهای موجود در نزدیکی تان می‌پردازد.
کامپیوتر خود را از لیست انتخاب کنید.سپس صفحه وب به صورت اتوماتیک در مرورگر edge در کامپیوترتان باز می‌شود.

 

اتصال تلفن همراه هوشمند به ویندوز 10 اتصال تلفن همراه هوشمند به ویندوز 10

استفاده از کلید ادامه در برنامه‌های کامپیوتر
اگر نمی‌خواهید مرورگرتان را با مایکروسافت edge جایگزین کنید، جایگزین‌های مناسب دیگری نیز وجود دارند.در گوگل یا فروشگاه برنامه‌ها برای ادامه کار در کامپیوتر با استفاده از برنامه مایکروسافت می‌توانید به جست و جوی جایگزینی مناسب برای آن، بپردازید.این برنامه را نصب کنید، جزئیات حساب کاربری مایکروسافت خود را وارد کنید سپس قابلیت ارسال صفحات وب از مرورگر انتخاب شده با استفاده از گزینه اشتراک گذاری نرمال فراهم می‌گردد.
در ios، لازم است که اسکورول را به سمت راست گزینه‌های اشتراک گذاری حرکت دهید تا بتوانید دکمه‌ها و امکانات بیشتری را مشاهده کنید.اسکورول را به پایین ببرید تا ادامه را در کامپیوتر خود مشاهده کنید سپس به آن متصل شوید.اکنون در منوی اشتراکی به صورت اتوماتیک ظاهر می‌شود تا آن، باز شود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text