img

رازهای Windows 10s

/
/
/

 مایکروسافت تا آن سوی ابر ها بالا رفته، چرا که قرار است ابر ویندوز ۱۰ را منتشر کند، Windows 10 s رقیب جدی سیستم عامل گوگل کروم به حساب می آید.

 

«s» مخفف چیست؟ هیچ کس نمی داند. شاید مخفف School (مدرسه) باشد که هدف اصلی این ویندوز مایکروسافت است، اما، این شرکت همچنان به دنبال این است که حتی شرکت ها هم از این سیستم عامل استفاده کنند. شاید مخفف security ( امنیت) باشد ، چرا که Window 10s بر امنیت تاکید دارد و با مشکلات امنیتی بسیاری از سیستم ها رو به رو نخواهد بود. شاید مخفف Store باشد و چرا که برای نصب برنامه ها تنها باید از استور استفاده کرد.
«s» مخفف هر چیزی که باشد ، جواب تمام سئوال های شما درباره آخرین نسخه از ویندوز را در اختیار داریم، برای مثال می دانیم که بر روی چه چیزی اجرا می شود ، امکان به روز رسانی دارد یا خیر و اجرای برنامه های محدود مایکروسافت چه حسی دارد؟ ما مجموعه ای از لپ تاپ ها را با این ویندوز امتحان می کنیم ، برای مثال از لپ تاپ های all-new surface استفاده می کنیم. ویژگی های این سیستم عامل را بررسی می کنیم.

Windows 10s دقیقا چیست؟
به بررسی انگیزه های مایکروسافت از ساخت جدید ترین سیستم عامل می پردازیم.
Windows10s چیست؟ ویندوزی است که نمی تواند برنامه های مورد نیاز شما را نصب کند. پایگاه کد آن با ویندوز اصلی یکسان است. تفاوت زیادی وجود ندارد. در عوض، مایکروسافت سیستم عاملی را به فروش می رساند که تنها می تواند برنامه ها را از استور نصب کند. اولین تلاش مایکروسافت در این زمینه با شکست رو به رو شد. Windows RT یک نسخه ARM محور از ویندوز ۸ بود که تنها برنامه ها را از استور نصب میکرد و بر برنامه های افیس مایکروسافت دوباره کار می کرد.
علی رقم علاقه مایکروسافت در ابتدای کار، چند تولید کننده دستگاه هایی را براساس ویندوز RT منتشر کردند و خیلی زود از این کار پشیمان شدند. فروش ها کاهش پیدا کرده بود و مشتری هایی که از دستگاه RT استفاده کرده بودند، آن ها را با فروشنده ها بازگرداندند و گیج شده بودند که چرا لپ تاپ ها برنامه گوگل کروم ، فایرفاکس یا برنامه های مورد علاقه آن ها را نصب نمی کند. فروشنده ها اعلام کردند که کالاهای مرجوعی بسیار زیاد بوده.
در نهایت، مایکروسافت، تنهایی در این میدان به کار خود ادامه داد و تب لت Surface RT در حال حاضر تنها دستگاهی است که از نسخه محدود ویندوز استفاده می کند. با آغاز به کار ویندوز ۱۰ از آن حمایت شد.

 

Chromebook Killer؟
این بار چه تغییراتی اعمال شده است؟ برای مثال، افراد درباره استفاده از لپ تاپ های قفل شده در مدرسه هشدار داده بودند. سیستم عامل کروم ۵۸ درصد از نیاز های مدارس را در سال ۲۰۱۶ بر طرف می کرد. براساس داده هایی که ابتدای سال توسط موسسه مشاوره Futuresource منتشر شد ، در این زمینه باازار آمریکا به پایین ترین سطح خود یعنی ۲۲ درصد رسیده است، با این وجود ، همچنان ۶۵ درصد از بازار آموزشی در جهان را به خود اختصاص می دهد.
همان طور که مایک فیشر مدیر آموزش در Futuresource در ابتدای سال اشاره کرد» مایکروسافت همچنان با چالش های افزایش تعداد کاربران رو به رو هست.»
فیشر قبل از ورود مایکروسافت به این بازی گفت :» کاربران کروم بوک و مدیران همچنان به سهولت و سادگی استفاده از این پلتفرم اشاره می کنند. یک سیستم عامل جدید احتمالا سیستم عامل ابری را ارائه می کند که یک سیستم عامل ساده و محدود است که برای اهداف آموزشی طراحی شده است و با اقدامات دیگر مایکروسافت در زمینه آموزش همخوانی دارد.»

 

مایکروسافت حتما صدای Clarion را شنیده است.
اما همان طور که فیشر اعلام کرد ، موفقیت کروم بوک تنها به دلیل محدودیت های برنامه نیست که مدیریت رایانه ها را آسان می کند. قیمت دستگاه ها و ابزار های مدیران را هم کاهش می دهد.
به غیر از Windows 10s ، مایکروسافت Intune را هم برای ارزیابی منتشر کرده است که یک نسخه از برنامه ابری و مدیریت دستگاه برای مدارس است. مایکروسافت ادعا کرد که این داشبورد برای مدارسی طراحی شده که می خواهند دستگاه ها را در کلاس ها بگذارند و تا آخر سال تحصیلی با آن ها کار ندارند و داشبور ساده به معلم ها کمک می کنند تا آن ها بتوانند نقش IT ( ادمین) را در کلاس ایفا کنند. قیمت آن ۱۵۰ هزار تومان برای هر دستگاه مدیریت شده است ، بنابراین در نسبت با تکنسین های مدیریت شده توسط IT ارزان تر است.

 

دستگاه های مصرف کننده
مایکروسافت هم مانند گوگل، بر بازار آموزشی توجه می کند. براساس آمار IDC تحلیل گر، گوگل کروم برای اولین بار در سال گذشته از رتبه بهتری نسبت به مک داشت. وضعیت کروم بوک تا زمان فروش مشخص نمی شود ، اما این طور پیش بینی می شود که کروم بوک دلیل کاهش فروش پی سی ها هستند. IDC افزایش ۰٫۶ درصدی در فروش پی سی را در ابتدای این سال گزارش کرد ، که اولین رشد بعد از ۵ سال به حساب می آید. اما شرکت تحقیقاتی Rival Gartner کاهش ۲٫۴ درصدی را تجربه کرد. دلیل اختلاف در آمار شرکت ها چیست؟IDC بر خلاف Gartner از کروم بوک در پی سی ها استفاده می کند.
گزارش داده ها دشوار است؛ با این وجود، کروم بوک بدون شک برخی از بازار های خود را جایگزین کرده است ؛ اما بخشی از آن را برای لپ تاپ های ارزان قیمت نگه داشته. این اقدام کاربران را گیج کرده و کاربران در مدارس خود را برای رایانه های محدود و لپ تاپ های سیستم عامل کروم آماده می کنند.
چرا مایکروسافت تصمیم گرفته Windows 10s را بر روی لپ تاپ های Surface با کیفیت و ارزان اجرا کند( یک ۱۳in Svelte Ultraportable table با پردازشگر Core I 5، رم ۴GB و SSD 128 GB) قیمت سی میلیون تومان خیلی عجیب است. مدل پیشرفته Core i7 ، رم ۱۶GB و SSD 51GB ، ۶ میلیون گران تر است. آیا مایکروسافت می تواند این بازار ها را به دست بیاورد؟
بررسی ها نشان می دهد که مایکروسافت خود به این موضوع اعتراف کرده است. اما همان طور که اندرسون هوروویز تحلیل گر Benedict Evanson در توییتر اشاره کرد:» Windows 10s یک ویندوز است اما، برای تغییر تنظیمات باید هزینه کرد.» او با یک عکس نشان داد که نصب برنامه ها با محدودیت همراه است و باید از استور استفاده کرد.
پس میشه بگی این ویندوز فقط نصب و دانلود برنامه های اینترنتی را محدود می کند؟ در حقیقت، اصل ماجرا هم همین هست. اگر برای کسی برای اولین بار وارد شود، مایکروسافت زمان استفاده از یک دستگاه را کاهش داده است. الان شاید به ۱۵ ثانیه رسیده باشد، اما استفاده از آن در کلاس حتما مفید است. هم چنین می توان در۰ ۳ ثانیه دستگاه های این ویندوز ایمیج گرفت که در مقایسه با ویندوز کنونی شما بسیار سریع تر است.
اما ، نقاط ضعف Windows 10s برای فروش کم تر شده. مایکروسافت می خواهد کاری کند که نصب برنامه ها تنها از طریق استور ممکن باشد. پس اگر بخواهیم تنها از استور استفاده کنیم، زندگی چه طور خواهد بود؟ سعی کردیم تجربه خودمون رو با شما به اشتراک بگذاریم.

 

استور در Windows 10s چه طور کار می‌کند؟
اگر از Windows 10s استفاده کنیم زندگی چه طور خواهد بود؟ بری کلینز سعی می کند تنها از استور استفاده کند.
Windows 10s این امکان را به کاربران می دهد تا تنها از استور Windows 10s برنامه ها را نصب کنند. قبلا هم این موضوع را تجربه کردیم،زمانی که در ویندوز ۸ ، تنها می شد از برنامه های مدرن برای استفاده از دستور العمل های UI بهره برد.
اما استور در اینجا، از برنامه های جهانی ویندوز( برنامه های موبایلی که دسترسی به دستگاه های ویندوز را ممکن می سازد) و برنامه های قدیمی win32 تشکیل شده است که با استفاده از Desktop Bridge ( مانند عناصر فوتوشاپ) وارد شده اند.
برنامه های Win32 محدودیت های اعمال می کنند ، چرا که از برنامه های معمولی ویندوز ۱۰ و installer استفاده نمی کند، که این کار تا حد زیادی به سود مصرف کننده ها است. آن ها نمی توانند در زمان نصب، برنامه های اضافی را به خدمات پیش زمینه اضافه کنند. برای مثال تمام به روز رسانی ها باید از طریق استور انجام شوند، یعنی برنامه ها باید به طور خودکار به آخرین نسخه به روز شوند( اگر می خواهید از برنامه ها استفاده کنید).
ما استور را بررسی می کنیم تا ببنیم چه برنامه هایی در دسته بندی های اصلی وجود دارد.

مرورگر
مایکروسافت به طور طبیعی می خواهد که شما از مرور گر Edge استفاده کنید. آن قدر مشتاق است که به شما اجازه نمی دهد مرور گر پیش فرض خود را تغییر دهید و همچنین نمی توانید Bing را به عنوان موتور جستجو گر پیش فرض خود انتخاب کنید. موتور های جستجوی ملی هم کنار می روند.
می توانید مرور گر های دیگر را هم نصب کنید ، اما نمی توانید آن ها را در استور پیدا کنید. کروم، فایرفاکس، اوپرا و سافاری در دسترس نیستند( یک برنامه برای اوپرا وجود دارد ، اما به installer معمولی وصل می شود که مشکل دارد). یک دلیل برای این امر وجود دارد، مایکروسافت مرور گر های رقیب را به استور راه نمی دهد. اخیرا مایکروسافت به ZDNET گفت:» برنامه های استور در ویندوز که در وب سرچ می کنند ، باید از موتور های جستجوی HTML و Java script ارائه شده توسط پلتفرم ویندوز استفاده کنند. «
چند مرور گر ساده در استور هست. بهتر است با عکس ها و ویژگی ها( مطالعه آفلاین و بلاکر) استفاده کنید که برای مالکین تلفن های همراه ویندوز ۸ ساخته شده و همچنان کار می کنند. بیشتر شبیه به یک Edge با ظاهر متفاوت است و می توان آن را بر روی کنسول Xbox one نصب کرد.
اما مرور گر sidekick ادعا می کند که بلاک کردن ردیابی سایت ها ونرم افزار های جاسوی و پاپ آپ از حریم خصوصی شما محافظت می کند و در پایان هر جلسه تاریچه فایل ها را پاک می کند. یک بلاک کننده عجیب تبلیغات دارد که در آن شما باید دکمه Clean را در مرور گر فشار دهید و بر برای پاک شدن آن ها بر روی آن ها کلیک کنید. این یکی از بهترین راه ها برای محدود کردن دسترسی ها است.

 

بهره وری
همانند ویندوز RT ، این ویندوز اعلام کرده که برنامه های افیس را در Window 10s وارد می کند. این نام، در استور ظاهر می شود و از قبل بر روی رایانه شما نصب نمی شود. استفاده از برنامه های سبک افیس هم آسان است. Scrivener یا برنامه های نوشتار دیگر در استور این ویندوز قرار دارند.
دسته بندی بهره وری خوب است. برنامه هایی برای Dropbox ، TeamViewer ، Lastpress ، Evernote ، GotoMeeting و بسیار برند شناخته شده دیگر وجود دارد.
اگر نمی خواهید از طریق Edge به Slack دسترسی داشته باشد، یک برنامه خوب ویندوز برای این کار هست ، اما رقبا مانند Basecamp ، Trello و حتی نیم های مایکروسافت نیستند. اگر توسعه دهنده هستید، خبر استفاده از سه distros محبوب لینوکس( Ubuntu ، SUSE و Fedora) شما را خوشحال می کند. حتی اگر یک کذ گذار باشید، به شما کمک می کند تا برخی از جاهای خالی برنامه ها را پر کنید. کروم و فایر فاکس مانند برنامه Audacity و برنامه های دیگر بر روی لینوکس نصب می شوند اما در استور نیستند. این طور به نظر می رسد که مایکروسافت در بهترین حالت استفاده از « درب های پشتی « ترویج می دهد.

 

رازهای Windows 10s

 

خلاق
حرفه ای های خلاق باید برای یافتن برنامه های ضروری در Windows 10s تلاش کنند. Adobe Creative Suite و هیچ کدام از برنامه های ویرایش فیلم و Audacity برای ویراش گر های صورتی وجود ندارد.
در سطح مصرف کننده، عناصر فتوشاپ ۱S در استور هست، اما در زمان نوشتن این برنامه سی صد هزار تومان قیمت گذاری شده است. باید با قیمت های اعلام شده توسط تولید کننده ها کنار بیایید. استور قیمت ۳۰ درصد از برنامه های فروخته شده در استور را کم می کند، اما محرک جدی برای توسعه دهنده های برنامه ها نیست ، چون که می تواننند برنامه ها را با ۱۰۰ درصد سود به طور مستقیم به مصرف کنندهها بفروشند.
هیچ راه دیگری به غیر از استور برای استفاده از برنامه ها وجود ندارد
اگر می خواهید عکس های خود را تدوین کنید، برای مثال می توانید در استور به دنبال برنامه هایی مانند Polarr، Photostatic و PhotoFunia باشید.

 

بازی
بازی یکی از ویژگی های مثبت Windows 10s به حساب می آید. استور، بازی های سبکی دارد که در پلتفرم های دیگر هم یافت می شود برای مثال می توان به Candy Crush ، Crush titles ، Fallout Shelter ، Grand Theft Auto و نسخه Minecraft ویندوز Windows 10s اشاره کرد. عنوان های AAA زیادی وجود دارد؛ مثل Forza Horizon 3، مجموعه Hola و Gears of War 4. برخی از این عنون ها همه جا از XboX Play یا کنسول Xbox one پشتیبانی می کنند و تنها یک بار پول پرداخت می کنید.
بر خلاف استور های موبایلی، ملزومات سیستم یکی از دشواری ها است. هر کدام از استور های بازی رایانه ، ملزومات حداقلی مختلفی دارند. اما، استور ویندوز یک اقدام هوشمندانه انجام می دهد. ملزومات حداقلی و توصیه شده برای ویندوز در هر صفحه برنامه فهرست شده است و ویندوز به طور خود کار، موارد مناسب را خود انتخاب می کند.
حتی اگر از کارت گرافیک پیشرفته استفاده نمی کنید، استور ویندوز بازی های را مناسب را سطح کارت گرافیت به شما معرفی می کند. بازی های مانند Monkey Island ، Timbleweed Park و گرافیک ۸ بایتی آن در اکثر سیتسم های Windows 10s اجرا می شود. برخی از Space sandox game Astroneer یک بازی سطح بالا ت راست که با قیمت شصت هزار تومان به فروش می رسد.

 

تفریح
در Windows 10s می توانید از فیلم ها و برنامه های صوتی زیادی بهره مند شوید. استور برنامه های ویدیویی زیادی مانند Netfixx و Sky›s now را در خود جای داده. Amazon Prime غایب است، با این وجود از طریق مرور گر قابل مشاهده است. بدون برنامه های مناسب، دانلود های آفلاین ممکن نیست.
Plex در همه جای استور هست ، اما رابط کاربری مناسبی ندارد و نصب افزودنی های مخلتف هم انجام نمی شود.
سعی کردیم افزودنی های خدمات ویدیویی زیادی از جمله BBC I Player را هم نصب کنیم اما تنها Vimeo به خوبی کار می کرد.
استور فیلم و موسیقی هم ارائه می کند. چرا باید افراد برای دانلود سریال های حدود هفتاد هزار تومان هزینه کنند، در حالی که می توان با نرم افزار Nefflix، تمام سریال های آمریکایی را مشاهده کرد. می توان آهنگ ها را به صورت تکی یا آلبوم خریداری کرد، اما مایکروسافت به شما پیش نهاد می کند تا با سی و پنج هزار تومان، حدود ۴۰ میلیون آهنگ را تقریبا بر روی هر دستگاه پخش کنید. اما با Spotify و Itunes قرار است به استور اضافه شوند. Groove یک رقیب جدی است.

 

استفاده از Windows 10s بر روی لپ‌تاپ‌ها
Windows 10s تابستان منتشر شد ، اما قبل آن مایکروسافت و برخی از شرکا این ویندوز را در چند لپ تاپ نصب کردند.
تولید کننده ها یک سری دستگاه های همخوان S از جمله لپ تاپ marquee surface و تبدیل شدنی ۲ در ۱ برای دانش آموزان و نسخه های ارزان تر لپ تاپ های موجود استفاده کرده اند. در زیر به توصیف آن ها می پردازیم.

 

۱- Microsoft Surface Laptop
مایکروسافت خیلی از لپ تاپ Surface خود تعریف کرده است( یک نوت بوک است که از براساس وب سایت این شرکت از بهترین سیستم عامل استفاده می کند و افراد را برای زنده کردن ایده هایشان توامند می سازد.
لپ تاپ Surface برای دانشجویان ساخته شده است و از نسل هفتم پردازشگر Intel Core استفاده می کند و ادعا کرده که عمر باتری ان ۱۴٫۵ ساعت است و می توانید با آن ۱۴ ساعت فیلم تماشا کنید.
قطعا مدرن است. ۱۲٫۵ کیلو گرم وزن دارد و در ابعاد ضخامت ۱۴٫۴۷ میلی متر و ۱۳٫۵ اینچ صفحه نمایش لمسی Corning Gorilla Glass و همچنین محل استراحت مچ ساخته شده است. صفحه نمایش با Alcantara پوشانده شده است که یک پلی استر مقاوم در برابر لک است. آیا می توان گفت که تا چند ماه نیاز به تمیز کردن ندارد؟ نمی دانیم.
اما پورت USB-C در لپ تاپ Surface وجود ندارد و مایکروسافت در عوض از کابل های شارژ ثانویه حمایت می کند.
این لپ تاپ در رنگ های مختلف موجود است ( سفید، طلایی گرافیت، لاجوردی و کبود ، که برای پنهان کردن لکه ها بسیار مفید است) و ضعیف ترین مدل ( Intel Core I 5 ، رم ۴GB) با قیمت ۴ میلیون و قوی ترین ( Intel Core I 7 ، رم ۱۶GB ) با قیمت ۱۵ میلیون تومان عرضه می شود. به دانشجویان ممتاز و معلم ها تخفیف هم داده می شود.

 

۲- HP PROBOOK X36011 G1 نسخه آموزشی
HP یکی از مدل های موجود خود را به این سیستم عامل جدید مجهز کرده است و Probookx360 11 G1 نسخه آموزشی ۲ در ۱، از Windows 10s استفاده می کند.
این لپ تاپ برای اولین بار سال قبل منتشر شد و از صفحه نمایش ۳۶۰ درجه Hindge و ۱۱٫۶ in HD (1.366×786) و دوربین HD در صفحه کلید و همچنین پورت USB-C و دو پورت USB 3.1 استفاده می کند. یک پردازشگر Intel Celeron ، رم ۴GB و فضای ذخیره سازی ۶۴GB استفاده می کند.
چرا دانشجویان باید از این لپ تاپ استفاده کنند؟ Ruggedness جذابیت اصلی آن است : ProBook یک MIL-STD 810G ( مقاوم در برابر لکه) است. به علاوه، HP ادعا می کند که باتری آن می تواند تا ۱۱ ساعت در فعالیت های مدرسه و تکالیف کار کند.
در آمریکا نسخه جدید آن یک میلیون فروخته می شود که یک هزار تومان از Proboob ویندوز ۱۰ ارزان تر است. اما، قیمت این لپ تاپ در استرلیا هنوز مشخص نشده است.

 

۳- Acer TracelMate Spin B1
Windows 10s ایسر با TravelMate Spin B1 ، همانند HP یک قابل تبدیل ۲ در ۱ با صفحه نمایش لمسی ۱۱٫۶ in Full HD (1920×1080) و قالب پلاستیک جذب کننده است که می تواند تا وزن ۵۰ کیلو گرم را تحمل کند. Spin B1 از یک Hinge 360 درجه هم استفاده می کند که به ۴ حالت آشنا تبدیل می شود : نوت بوک، ایستاده، خیمه یا تب لت.
Spin B1 همانند HP Probook از پردازشگر Intel Celerton ، رم ۴GB و فضای ذخیره سازی ۶۴GB ، پورت های USB2 ، USB3 HDML استفاده می کند. از طرف دیگر، ادعا می کند که عمر باتری آن به ۱۳ ساعت می رسد و از فناوری TeachSmart آموزش محور ایسر (۴LED رنگی در قالب) استفاده می کند که دانشجویان با استفاده از آن می تواننند با ابزار های مختلف به سئوال های معلم ها پاسخ بدهند.
TravelMate Spin B1 ، با قیمت نه صد هزار تومان در امریکا به فروش می رسد و قیمت آن در استرلیا هنوز مشخص نشده است.

 

۴- ASUS VIVO BOOK E201 و FLIP TP203
ایسوس هم قصد دارد از Windows 10s در VIVOBook E201 و Flip TP203 استفاده کند. جالب است بدانید که هر دو دستگاه از صفحه نمایش ۱۱٫۶in Full HD ، رم ۴GB و فضای ذخیره سازی ۶۴GB استفاده می کند. تفاوت هایی میان این دو لپ تاپ هست و همان طور که از نامشان مشخص می شود ، Flip TP203 یک قابل تبدیل ۲ در ۱ است که این طور ادعا می شود که عمر باتری آن به ۱۱ ساعت می رسد. در حال حاضر اطلاعات دیگری موجود نیست.

 

۵- DELL LATTITUDE 3189 و ۳۱۸۰
هماننند دو مدل Windows 10s ایسوس، تنها تفاوت اصلی میان Lattitude 3189 و ۳۱۸۰، عامل شکلاست ، اولی قالب سخت تری دارد و قابل تبدیل ۲ در ۱ است که ادعا می شود عمر باتری آن به ۱۰ ساعت می رسد و از پورت های microSD ، HDML و دو پورت USB3 استفاده می کند. نیازی به گفتن ندارد که از صفحه نمایش ۱۱٫۶ in Full HD ، پردازشگر intel Celeron ، رم ۴GB و فضای ذخیره سازی ۴۶GB استفاده می کند. نسخه Windows 10s 3180 ، حدود یک میلیون تومان و نسخه ۳۱۸۹ حدود یک و نیم ملیون تومان است.

 

۶- Toshiba Portege X20w
Toshiba Portege x20w با وزن ۱٫۱۲ کیلو گرم حتی از لپ تاپ Surface هم ظریف تر است. نسخه Windows 10s یک قابل تبدیل ۲ در ۱ با رم ۴GB، فضای ذخیره سازی ۱۲۸GB و عمر باتری ۱۰ ساعت است. به همین دلیل یک لپ تاپ با ارزش به حساب می آید. با این وجود، قیمت آن در استرلیا مشخص نشده است.

 

۷- Samsung Notebook M
نوت بوک باریک سامسونگ یکی از بهترین ها است، به رنگ سفید درخشان و وزن ۱٫۲ کیلو گرم و ضخامت ۱۷٫۵ میلی متر طراحی شده است. با این وجود ، از صفحه نمایش ۱۱٫۶ in Full HD و پردازشگر Intel Celeron ، رم ۴GB و فضای ذخیره سازی ۶۴GB استفاده می کند. نسخه ویندوز ۱۰ نوت بوک M، یک میلیون و دویست هزار تومان در آمریکا به فروش می کند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text