img

تازه ترین بازی‌های iOS

/
/
/

با حجم انبوه بازی‌های وارده به اپ استور در هر ماه، سخت است که آمار تمام منتشر شده‌ها را داشته باشیم و آن ها را امتحان و بهترین‌ها را انتخاب کنیم. خوشبختانه ما اینجاییم که کمک کنیم. این ماه ترکیبی از عناوین مختلف شامل کارت بازی Miracle Merchant، بازی‌های مشابه بازی‌های ایستگاهی مثل Pigeon Wings و Data Wing و همچنین بازی‌های سطح بالا مثل Titanfall: Assault و Darkest Dungeon را داریم.

 

۱- Miracle Merchant
tinyurl.com/yc62stw2
داستان‌های TinyTouch، در تولید کارت بازی‌های خلاق و جذاب برای موبایل مثل Card Thief و Card Crawl استعداد دارد و این بازی جدید نیز ادامه دهنده همان سبک است. شما در آن به عنوان یک کیمیاگر پرکار فعالیت می‌کنید و زمانی که مشتری می‌آید باید معجونی مطابق سلیقه او آماده کنید. اما باید همچنان با کارت‌هایی که در برابر شماست و حاوی مواد تشکیل دهنده است نیز بازی کنید. بر اساس ترجیح مشتری به عنوان قدم آغازین، شما ۴ کارت را برای درست کردن موثرترین معجونی که می‌توانید، انتخاب می‌کنید، انتخاب کارت تنها نگرانی شما نیست بلکه ترتیب آن‌ها نیز در نتیجه کار موثر است. این یک بازی فوق العاده با روحیه‌ای دست‌ساز است.

تازه ترین بازی‌های iOS

۲- Pigeon Wings
tinyurl.com/ybdaasrc
این بازی هیچ ارتباطی به Tiny Wings، بازی محبوب دیگری در IOS ندارد اما می‌تواند در حد آن اعتیادآور باشد. در این بازی کوچک و لذت بخش، پرنده ای سازمانی، نه با بال‌هایی CTB9ادی بلکه با بال هواپیمایی پرسرعت، پرواز می‌کند چون در واقع جاسوسی ست که برای از بین بردن یک هواپیمای شرور غول پیکر، درست شده است. هر مرحله، مثل مسابقه ای در برابر زمان است و نبردی است که طی آن باید برای رسیدن به خط پایان از راهروهای تنگ عبور کنید. حس بازی Chameleon Run را دارد اما تجربه ای کاملا متفاوت از آن است. همچنین بسیار با ios خوب کنار امده، زیرا حین اینکه یک دکمه را برای جلو رفتن نگه می‌دارید با فشار دکمه‌های دیگر بالا، پایین و دور می‌زنید و همچنین دکمه‌های دیگر را برای افزایش سرعت و شلیک فشار می‌دهید.

تازه ترین بازی‌های iOS

۳- Data Wing
tinyurl.com/y84xx3kc
ما بازی‌های پروازی متعددی داریم اما Data Wing نقش خود را در اپ استور متفاوت بازی می‌کند. یک بازی به ظاهر مینیمال و مسابقه‌ایست اما نه به معنای ماشین بازی و افزایش سرعت و ازین قبیل مسائل. در اینجا شما یک ماهواره دیجیتالی کوچک که باید طبق سرعت مشخصی بین سیستم‌های کامپیوتری جابه جا شود را دارید، و چرایی و چگونگی آن بسیار جالب توجه است.
اول چگونگی: شما فلش را مثل کشتی در سری بازی‌های ایستگاهی Asteroids هدایت می‌کنید اما اگر در کنار دیوارها حرکت کنید، از موانع راحت تر می‌گذرید. تمیز است. دوم، شما تحت کنترل هوش مصنوعی هستید که با شما صحبت می‌کند و بعد از گذشت مدت زمان مشخص، داستانی جالب از آن ساخته می‌شود. این بازی خاص و همچنین رایگان است.

تازه ترین بازی‌های iOS

 

۴- Titanfall: Assault
tinyurl.com/ya7jtncb
سری بازی‌های دیوانه وار و اکشن تیراندازی اول شخص که در سرگرمی‌های کامپیوتری و کنسول‌ها غول محسوب می‌شدند، خیلی با وسایل لمسی، همگام نبودند ولی Titanfall: Assault چیزی متفاوت را امتحان کرده است. یک کارت بازی تاکتیکی است که در آن سربازها و اجزاء را به صفحه می‌آورید تا نواحی حساس روی نقشه را بگیرند و از آن دفاع کنند. شاید نوع عجیبی از بازی‌های پرآشوب اکشن باشد اما توانسته مشابه Clash Royale به خوبی عمل کند. با استفاده از منابع محدود خود به جنگ وارد می‌شوید و سعی می‌کنید با تفکر بر حریف پیروز شوید و نقشه را بگیرید. این قضیه، این نام قوی را هوشمندانه برای موبایل تعبیه کرده است.

تازه ترین بازی‌های iOS

۵- Darkest Dungeon: Tablet edition
tinyurl.com/y7rje93w
از سری بازی‌های معروف منتشر شده در سال گذشته برای mac بود که راهش را به ipad در نسخه‌ای بسیار ارزانتر باز کرده است. جدا از تغییرات در دستگاه بازی، تمام تجربیات دست نخورده باقی مانده است که مسئله خوبیست زیرا Dungeon خزنده، از نقش‌های حساسی ست که در حافظه‌ها مانده است.
علاوه بر نبرد در برابر سلحشوران متعدد و هیولاها، شما با استرس به عنوان بیماری مثل پارانویا، ترس و غیره در سر مبارزین خود، می‌جنگید. این اقدامی ‌خاص و چالش برانگیز است اما نوعی پاداش است که با اهدا جوایزی دست ساز و قصه ای قابل توجه در حین بازی دنبال می‌شود.

تازه ترین بازی‌های iOS

۶- Balance The Hat
tinyurl.com/y9b22pge
با اینکه بازی‌های ذکرشده بسیار پیچیده بودند، گاهی اوقات لذت در سادگی خلاصه می‌شود- به خصوص وقتی صحبت راجع به بازی‌های آیفون است. این بازی دقیقا مصداق ذکر شده است و ایده اش را با شعار: چیزی که روی سر شما قرار می‌گیرد را تا جای ممکن بالانس و سرجایش نگه دارید، درمیان گذاشته است. با یک کلاه آغاز می‌شود اما با توپ، بلوک، گیتار ادامه پیدا می‌کند و همچنان که زمان می‌گذرد قطره‌های آب و حتی بمب‌های کوچک ریخته می‌شوند تا نوبت شما را از بین ببرند. این بازی خیلی عمیق و پیچیده نیست ولی بسیار سرگرم کننده است. با اینکه رایگان است ولی تبلیغات متعددی در آن وجود دارد.

تازه ترین بازی‌های iOS

۷- Swim Out
tinyurl.com/y8pg7Lgz
شنا، ورزشی فیزیکی و فوق العاده است و همچنین Swim Out ورزشی برای ذهن است. در اصل یک بازی حل پازل راحت است که شما را به یک استخر عمیق میندازد تا به عنوان یک شناگر، هر دور بازی را تمام کنید در حالیکه باقی شناگران، کایاک ران‌ها و بچه‌هایی که سریع حرکت می‌کنند راه مشخص شما را می‌بندند. غلبه بر آن‌ها نیازمند این است که شما بر الگوهای حرکاتی آنان دقت و غلبه کنید و شبکه موانعی با استفاده از توپ‌های ساحلی برای آن‌ها ایجاد کنید تا راه کمی‌ باز شود. بسیار شبیه Lara Croft Go و Deus Ex Go است بااینحال موجی مثبت و لذت بخش دارد.

تازه ترین بازی‌های iOS

۸- Silly Walks
tinyurl.com/yau324hd
حین راه رفتن به غذاهای شبه انسانی برخورد کردید؟ فروخته شد! خوشبختانه، بازی پشت این ایده بسیار احمقانه، به شدت سرگرم کننده است. چالش‌های آن برای نگهداری چیزبرگر لغزان، کاسه چکشی یا نگهداری تکه ای پیتزا در مسیر صحیح است. و چگونگی انجام آن حسی بسیار خاص می‌دهد. روی صفحه ضربه می‌زنید تا یک گام با یک پا بردارید که طی آن با گذشت زمان، شخصیت شروع به چرخش در محل می‌کند. وقتی در موقعیتی که انتخاب کرده اید، قرار می‌گیرید، ضربه دیگری می‌زنید و پای دیگر به جلو برداشته می‌شود. این تا زمانی که به هدف در هر مرحله برسید ادامه دارد، طی آشپزخانه، حیاط پشتی و باشگاه یا تا زمانی که به تکه چوبی ترسناک در راه طولانی که طی می‌کنید، تبدیل شوید(احتمالا کنایه از اینکه آن قدر راه بروید تا بمیرید).

تازه ترین بازی‌های iOS

۹- Bottom of the 9th
tinyurl.com/yaft7dzj
شما می‌توانید بازی‌های سنتی شبیه‌ساز بیسبال را در اپ استور بیابید اما این بازی چیزی بسیار متفاوت است: نوعی به کارگیری بازی تخته‌ای دارای تاس در تلفن شماست. درواقع یک بازی تخته ای راجع به بیسبال است که شامل پرتاب و دریافت است که حالا می‌توانید از نوع دیجیتالی آن لذت ببرید. به نظر احمقانه می‌رسد؟ شاید اما Bottom of the 9th یک بازی تخته ای هوشمند فیزیکی بود که اکنون به آیفون شما آمده است. شما موقعیت‌های پرتاب را حدس می‌زنید و تاس را برای جهت چرخش و قدرت میندازید و از قدرت‌های خاصی برای تقویت چرخش‌ها استفاده می‌کنید. بسیار خاص است اما کمبود پشتیبانی از آیپد توسط آن عجیب به نظر می‌رسد.

تازه ترین بازی‌های iOS

۱۰- Spin Addict
tinyurl.com/y9wsy9yv
بهترین بازی تمام‌نشدنی دوندگی، تقویت شده سبک اعتیاد آور «یک دور دیگه «، Spin Addict نام دارد. این ژانر هوشمند چرخشی با یک قطعه کوچک فلزی درخشنده و قرمز آغاز می‌شود و سعی می‌کند چرخش خود را حین عبور از سطحی باریک بدون افتادن و سرد شدن، حفظ کند.
چگونه حرارت را باید حفظ کرد؟ با چرخش در نقاطی کوچک که سرعت‌دهنده هستند و برای یافتن آن‌ها باید گهگاهی در محیط دور بزنید. به اندازه Chameleon Run پیچیده و آشوبگر نیست اما سبکی هوشمند و خاص در ژانری چنین پرجمعیت دارد.

تازه ترین بازی‌های iOS

 

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text