img

دانلود ویدئو ها در کروم برای بازدید در حالت آفلاین

/
/
/

Chrome به شما امکان دانلود صفحات وب و ویدئو ها برای بازدید در حالت آفلاین را به شما می دهد.
گوگل با به روز رسانی مرورگر موبایل Chrome امکان دیدن آفلاین ویدئو ها و صفحات وب را فراهم کرده. این قابلیت زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید خیلی مفید و کاربردی است البته باید قبلا به اینترنت متصل بوده باشید.

دانلود صفحات وب
برنامه Chrome را باز کنید و به صفحه وبی که می خواهید به صورت آفلاین بعدا بخوانید بروید. روی سه نقطه ایی که در بالای پنجره برنامه وجود دارد بزنید و گزینه دانلود را انتخاب کنید ( بین آیکون ستاره برای بوک مارک ها و آیکون اطلاعات). اگر این آیکون را می بینید باید برنامه Chrome را بروزرسانی کنید.صفحه وب به صورت خودکار دانلود می شود اما توجه داشته باشید طبق تجربه ما برای صفحات وبی که چندین قسمت و صفحه دارند باید این روند را برای هر صفحه تکرار کنید.
برای دیدن صفحات دانلود شده به صورت آفلاین،می توانید نوار یادآوری ها را از بالای صفحه پایین کشیده و روی یادآوری مربوط به دانلود صفحه وب کلیک کنید، یا می توانید مجددا وارد Chrome شده و روی سه نقطه در بالای صفحه کلیک کنید، دانلود ها را انتخاب و صفحه وب را از لیست موجود انتخاب کنید.

دانلود ویدئو
Chrome را باز کرده و یک ویدئو پیدا کنید. ویدئو را پخش کنید و همزمان انگشت خود را روی صفحه نگه دارید. گزینه ای برای دانلود ویدئو نشان داده می شود روی آن کلیک کنید تا ویدئو دانلود شود. برای دسترسی به این ویدئو می توانید نوار یادآوری ها را از بالای صفحه به پایین کشیده و روی گزینه مربوط به ویدئو دانلود شده بزنید و یا می توانید مجددا وارد Chrome شده و روی آیکون سه نقطه کلیک کنید و گزینه دانلود ها را انتخاب کنید و از لیست موجود ویدئو را پیدا کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text