img

معرفی نرم افزار Paragon Disk Wiper 15 Professional

/
/
/

Paragon Disk Wiper یک ابزار مفید است که فضای خالی درایو، کل پارتیشن یا تمام هارد دیسک شما را خالی می کند و برای تضمین این که هیچ چیز قابل بازیابی نباشد ، همه چیز را Overwrite ( جانویسی) می کند، برای مثال پاک کردن آن ها به حذف کامل منجر نمی شود ، بلکه با استفاده از نرم افزار مناسب قابل بازیابی هستند. با استفاده از نرم افزار فضای خالی درایو را پاک می کنید و مطمئن خواهید بود که اطلاعات برای همیشه از بین رفته اند.
اگر قصد دارد هارد دیسک یا پی سی تان را بفروشید ، یک پارتیشین را حذف کنید ،حتی تمام درایو را فرمت کنید ، اما هر کسی می تواند با جستجو به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. با استفاده از Paragon پاک سازی درایو تان را انجام دهید و هر بایت از اطلاعات پاک می شوند.
استفاده از این برنامه بسیار آسان است، به دلیل راهنما های طراحی شده ، می توانید فرایند را انجام دهید و در عرض چند دقیقه درایو شما پاک می شود. می توانید الگوریتم جانویسی خود را نیز طراحی کنید ، و به برنامه بگوید که از چه الگویی و با چه درصد تکراری استفاده کند. همه می توانند از مزایای ابزار های هارد دیسک برای ساخت، فرمت و پاک کردن پارتیشن ها و بررسی خطاهای دیسک استفاده کنند.
این نسخه حرفه ای پا را از این هم فرا تر گذاشته و از تمام استاندارد های پاک سازی استفاده می کند، به علاوه می توانید به وسیله ایمیل از پیشرفت های برنامه با خبر شوید و برای کمک به فعالیت های اتوماسیون از یک تولید کننده سند استفاده کنید.
پیش نیاز ها: ویندوز XP ، Vista ، ۷ و ۸ و ۱۰۳۲/۶۴bit ، ۲۰۰ مگابایت فضای خالی
وب سایت: www. Paragon-software.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text