img

معرفی نرم افزار Panda internet security 17

/
/
/

Panda internet security 17 می تواند از فایل های ویندوز، اندروید ، IOS و MAC در برابر ویروس ها محافظت کند.
ماژول ویندوز دامنه از ویژگی های مناسب را ارائه می کند : دقت، آنتی ویروس، حفاظت مرور گر( از طریق نوار وظیفه اختیاری)، یک فایر وال و محافظ وای فای برای شناسایی و قطع دسترسی هکر ها. سپر داده ای (Data Shield) کاری می کند که اطلاعات به دست افراد سود جو نرسد، مراقبت های والدین ، جستجو های اینترنت فرزندان شما را ایمن می کند، و یک صفحه کلید مجازی برای هک های صفحه کلید به منظور دسترسی به رمز های عبور وجود دارد.
حفاظت Mac و اندروید بیشتر اصولی است که از خدمات مکانی آنتی ویروس و آیفون استفاده می کند ، در حالی که ابزار های اندروید، پا را از این هم فراتر گذاشته اند و بهینه سازی آنتی ویروس دستگاه، خدمات موقعیت و گزینه ای برای قفل کردن دستگاه از راه دور ارائه می کند.
همه این کار ها به راحتی انجام می شود، به دنبال گزینه برای نصب نوار وظیفه باشید. اگر تیک ها را بر نداشته باشید ، صفحه اصلی مرور گر و صفحات جستجو را تغییر می‌دهد.
بعد از این زمان، برنامه بهتر از هر زمان دیگر کارایی دارد. این نسخه نهایی ، آسیب پذیری های وای فای را بررسی می کند و یک موتور جدید و هوش جمعی جدید ، با حفاظت بیشتر، عملکرد را ارتقاء می دهد.
پیش نیاز ها: ویندوز ۷ و ۸ و ۱۰۳۲/۶۴bit ، ۲۰۰ مگابایت فضای خالی
وب سایت: www. Pandasecurity.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text