img

معرفی نرم افزار Ashampoo Music Studio 5

/
/
/

Ashampoo Music Studio 5، مجموعه توانمند از ابزارها است که ساخت ، مدیریت و به اشتراک گزاری مجموعه از موسیقی را ممکن می سازد.
علاوه بر rip و burn سی دی ها ، می توانید فایل ها را ویرایش کنید، تگ ها را بررسی را ویرایش کنید یا فرمت ها را تغییر دهید(MP3 ،OGG، WAV،FLAC ،WMA و opus). یک سازمان دهنده ، تغییر نام یا مکان فایل ها را براساس تگ ها انجام می دهد. برای مثال کارکرد تبدیل ویدیو به موسیقی وجود دارد که صدا ها را فیلم را جدا می کند و یک ضبط کننده صوتی ، ابزار عادی سازی صدا ،طراح ساخت قالب یا جلد هنری در این برنامه وجود دارد.
این کارکرد ها از آن چه که فکر می کنید کامل تر هستند. برای مثال CD ripper، فقط فایل ها را از دیسک دریافت نمی کند و آن ها را در یک پوشه قرار نمی دهد.( می توانید فایل های ورودی را انتخاب کنید ، تگ ها اصلی را به طور گزینشی تغییر دهید ، تنظیمات کیفیت را انتخاب کنید( نسبت نمونه ، نسبت بیت و کانال ها) و طرح نام گزاری مورد علاقه را بر گزینید استفاده از این برنامه چندان سخت نیست. یک رابط کاربری آسان ویژگی ها را به هشت دسته بندی تقسیم می کند و بسیاری از طرح ها قدرت حداکثری را تلاش حداقلی ارائه می کنند. گزینه Point the Analysis File ، در پوشه موسیقی شما ، پیوست ها اشتباه فایل ها، تگ های ناقص و غیره را قبل از تعمیر آن ها با یک کلیک تعمیر می کند. حتی کارکرد های لیزر هم به چشم می خورند. ویراشگر صوتی با ابزارهای تخصصی رقابت می کند ، اما شکل موج آهنگ انتخاب شده را نشان می دهد و می توانید بخش های اضافی را پاک کنید، فایل های جدید را برای میکس وارد کنید و صدا را تغییر دهید و سایه ها را ایجاد کنید.
Ashampoo Music Studio 5 ، به روش های مختلف نسخه قبلی را ارتقاء می بخشد: گزینه Analyze Files جدید برای یافتن و رفع مشکلات ، کپی دیسک شخصی شده و فرمت Opus حمایت می شود ، همه این ها در یک رابط کاربری جدید و ساده قرار گرفته‌اند.
پیش نیاز ها: ویندوز XP ، Vista ، ۷ و ۸ و ۱۰۳۲/۶۴ bit ، ۱۰۰ مگابایت فضای خالی
وب سایت: www. Ashampoo.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text