img

معرفی نرم افزار Abelssoft Beatstar 201

/
/
/

BEATSTAR یک برنامه آسان برای کشف، گوش دادن و ثبت رادیو به حساب می آید.
رابط کاربری به روز ، ایستگاه های رادیویی را به ژانر تقسیم بندی می کند ، برای مثال می توان به ژانر های موسیقی رقص، آرامش بخش، هیپ هاپ ، راک و پاپ اشاره کرد.
کلیک بر روی یک ژانر خاص، فهرست طولانی از ایستگاه های رادیویی مربوط به را نشان می دهد که در برخی از موارد تعداد آن ها به ۲۰۰ مورد می رسد. خوشبختانه می توانید با استفاده از تقسیم بندی های کشور ها یا یک ایستگاه خاص ، این فهرست را کوچک کنید.
بعد از این که ایستگاه مورد نظر خودتان را پیدا کردید ، بر روی دکمه listen (گوش دادن) کلیک کنید و BeatStar محتویات را برای شما پخش می کند، شما می توانید از موسیقی پخش شده لذت ببرید.
نوار پخش کننده ، دکمه ضبط(Record) را شامل می شود و شما می توانید هر چیزی که پخش می شود یا در هارد خود ذخیره کنید. می توانید با BeatStar موسیقی را پیدا کرده و به آن ها گوش دهید، اما فایل تنها یک فایل معمولی MP3 است و پخش آن در دستگاه های دیگر به راحتی انجام می شود.
اگر ایستگاه مورد علاقه خود را پیدا کردید، با کلیک بر روی آیکون ستاره آن را در فهرست مورد علاقه خود ذخیره کنید. دفعه بعد که BeatStar را باز کردید بر روی تب Favorite (مورد علاقه) کلیک کنید و می توانید آن ایستگاه را با یک کلیک پیدا کنید.
پیش نیاز ها: ویندوز XP ، Vista ، ۷ و ۸ و ۱۰۳۲/۶۴ bit ، ۱۰ مگابایت فضای خالی
وب سایت: www.Abelssoft.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text