img

معرفی نرم افزار Auslogics File Recovery 7

/
/
/

Auslogics File Recovery 7  یک ابزار بازدگردانی فایل است که فایل های از دست رفته شما را زنده می کند. می توانید براساس نوع( تصویر، موسیقی، ویدیو، سند و نرم افزار) ، زمان آخرین تغییر ، داده یا نام بازیابی کنید و فایل هایی با حجم صفر یا فایل های سیستمی یا موقت را حذف کنید تا فهرست نهایی فایل های قابل بازیابی کم تر شود.
اسکن سریع است ( مگر آن که از گزینه اسکن عمیق استفاده کنید که برای یافتن تمام فایل به غیر آن هایی که پیدا نشوند ، تمام بخش ها را جستجو می کند) اگر گزارش فایل های زیادی را پیدا کند ، می توانید فیلتر هایی را اعمال کنید، بنابراین برساس داده ، اندازه و نوع فایل می توانید فایل های مورد نظر خود را پیدا کنید. بررسی صفحه ، مشاهده تصاویر، ویدیو ها ، اسناد و پی دی اف ها را برای شما ممکن می سازد ّ به طوری قبل از بازیابی بتوانید فایل مورد نظر را انتخاب کنید.
اگر فضای خالی کافی در اختیار نداشته باشید می توانید از امکانات دیگر استفاده کنید. برای مثال می توانید ایمیجی از هارد دیسک ایجاد کنید ، و از آن برای بازیابی فایل ها در زمان دیگر استفاده کنید و نگران استفاده از پی سی برای رایت مجدد آن ها نباشد. فایل ها تکه تکه می شوند، بنابراین می توانید با اطمینان فایل ها را پاک کنید و مطمئن شوید که هیچ کس دیگر نمی تواند آن ها را بازیابی کند. همچنین می توانید از تمیز کننده دیسک برای تمیز کردن فضای خالی بر روی دیسک استفاده کنید و مطمئن شوید که تمام فایل های پاک شده دیگر قابل دسترس نخواهند بود..
پیش نیاز ها: پیش نیاز ها: ویندوز XP ، Vista ، ۷ و ۸ و ۱۰۳۲/۶۴ bit ، ۴۰۰ مگابایت فضای خالی
وب سایت: www.ausloogics.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text