img

O&O Diskimage professional 10.5

/
/
/

هر کسی که داده های خود را از دست داده باشد یا زمان های زیادی را برای بازیابی سیستم صرف کرده باشد، از اهمیت بک آپ گیری آگاه است.
O&O Diskimage professional ابزارهایی را برای بک آپ گیری داده های تکی مانند فایل ها و پوشه های منتخب و ایمیج های از تمام درایو ها و پارتیشن ها ارائه می کند.
این ابزار برای مبتدی ها مناسب نیست ، اما راهنمایی های را برای حفاظت از پروژه ها فراهم می کند و آخرین نسخه از رابط کاربری بهتری برخوردار است و کنترل بهتری برای ساخت دیسک ایمیج ها ارائه می کند.
منو تنظیمات تعیین روش ایمیج گیری(برای تمام بخش ها)، فرمت مقصد(Diskimage یا VDH) ، نوع ایمیج ( انباشتی یا تفاضلی) ، فشرده سازی ، کد گزاری ، حذف فیلتر ها و غیره را ممکن می سازد.
بک ها به طور پیش فرض با درخواست شما اجرا می شوند، اما آن ها را به عنوان»Job» انتخاب کنید تا بتوانید در زمان های تعریف شده به خصوص روز های هفته، فواصل خاص یا در صورت اتصال دستگاه های اجرا را انجام دهید.
می توانید تمام ایمیج ها را بازیابی کنید ، فایل های تکی و فایل های تصویری در ویندوز را انتخاب کنید و این کار مرور فایل ها بر روی درایو های دیگر را ممکن می‌سازد.
Dickimage تبدیل تصاویر Image به هارد دیسک های مجازی را ممکن می سازد. تغییر ایمیج های بک آپ را هم آسان می‌کند ، به طوری می تواند آن ها در رایانه های مختلف بازیابی کنید ( یک راه مناسب برای انتقال فایل ها از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدید است).
پیش نیاز ها: ویندوز XP ، Vista ، ۷ و ۸ و ۱۰۳۲/۶۴ bit ، ۵۰ مگابایت فضای خالی
وب سایت: www.oo-software.com،

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text