img

پاک کردن کامل و همیشگی بازی ها از Steam

/
/
/

چگونه بازی ها را برای همیشه از کتابخانه‌ی Steam پاک کنیم
اگر می خواهید بازی هایی که دیگر نمی خواهید آن ها را اجرا کنید از حافظه ی کتابخانه ی Steam پاک شوند، می توانید این کار را به سادگی انجام دهید.
برای شروع باید به سایت پشتیبانی Steam (به نشانی tinyurl.com/jeepr64) مراجعه کرده و وارد حساب کاربری خودتان بشوید. در صفحه ی حساب کاربریتان ابتدا بر روی Games و سپس بر روی Software کلیک کرده و بازی هایی که می خواهید آن ها را پاک کنید را انتخاب کنید. سپس گزینه ی I want to permanently remove this game from my account را انتخاب کرده تا پس از تایید، بازی مورد نظرتان پاک شود.
همچنین شما می توانید حساب کاربریتان را در کامپیوتر شخصی باز کرده و در نمای Details، بازی مورد نظرتان را انتخاب کنید. از ستون Links که در سمت راست قرار دارد، گزینه ی Support را انتخاب کرده و بر روی I want to permanently remove this game from my account کلیک کنید.
البته Steam به شما پیشنهاد می کند که قبل از پاک کردن بازی از حساب کاربریتان، با استفاده از اپلیکیشن Steam، بازی نصب شده را حذف (uninstall) کنید. اگر این کار را نکنید، باید بازی را بر روی هارد درایو کامپیوترتان پیدا کرده و آن را به صورت غیر خودکار پاک کنید. استفاده از راه پیشنهادی Steam بسیار ساده تر است.
البته مشکلاتی برای پاک کردن برخی برنامه ها وجود دارد. برای نمونه نمی توانید برنامه هایی که با یک کلید محصول (product key) فعال کرده اید را پاک کنید. البته باید بدانید که تنها با پرداخت مبلغ کمی می توانید حساب کاربری پیشرفته تری داشته و مدیریت بازی هایتان را به شکل ساده تری انجام دهید.

1 نظرات

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text