img

استفاده از Booyah برای مکالمه ی تصویری در WhatsApp

/
/
/

استفاده از اپلیکیشن مجانی Booyah برای برقراری تماس های تصویری با مخاطبین در WhatsApp
بدون تردید برقراری ارتباط ویدئویی در WhatsApp بی نظیر است اما این ویژگی هنوز بر روی این اپلیکیشن وجود ندارد. با وجود تمام مشکلات فنی، اپلیکیشنی برای این کار طراحی و ساخته شده است که Called Booyah نام دارد. این اپلیکیشن بر روی iPhone و تلفن های هوشمند Android قابل استفاده است.

برقراری تماس های تصویری
اپلیکیشن Booyah هم بر روی Google Play Store و هم بر روی Apple App Store در دسترس کاربران قرار گرفته است. بعد از دریافت اپلیکیشن، برنامه به صورت خودکار به فهرست مخاطبین شما در WhatssApp دسترسی پیدا خواهد کرد. این اپلیکیشن بر اساس مجوز های Android به عکس ها، فایل های رسانه ای، فایل ها، دوربین، میکروفُن، Wi-Fi و تمام امکانات شبکه ای (network) دسترسی خواهد داشت.
پس از نصب اپلیکیشن، می توانید با تمام کسانی که در فهرست مخاطبین شما در WhatsApp وجود دارند و البته اپلیکیشن Booyah را نیز نصب کرده اند، ارتباط ویدئویی برقرار کنید. در زمان برقراری ارتباط تصویری، یک لینک توسط Booyah ایجاد می شود که طرف مقابل شما می تواند با وارد شدن به آن، تماس تصویری را شروع کند. اگر اپلیکیشن Booyah را در زمان انجام ارتباط ویئویی ببندید، ارتباط تصویری قطع نشده و تنها متوقف (freeze) می شود. در چنین شرایطی شما می توانید یک ارتباط ویدئویی جدید با یکی دیگر از افراد فهرست مخاطبینتان در WhatsApp برقرار کنید.

تماس های تصویری چند نفره
در کنار امکان برقراری ارتباط تصویری در WhatsApp، امکان ایجاد ارتباط های ویدئویی چند نفره (group video call) نیز به وسیله ی Booyah وجود دارد. شما می توانید در زمان برقراری ارتباط ویدئویی، افراد جدیدی را به مکالمه ای که در حال انجام است اضافه کنید. اگر چه مشکلات کوچکی مانند نمایش ندادن تمام افراد فهرست مخاطبین WhatsApp، در این اپلیکیشن وجود دارد اما عملکرد کلی آن قابل قبول است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text