img

۷ پلاگین جذاب برای WordPress

/
/
/

این پلاگین‌ها به ارتقاء تم‌های WordPress کمک و محیط توسعه شما را پیکربندی و ویژگی‌های جدیدی را ارائه می‌دهند.

———-

Developer Plugin
این پلاگین با اطمینان از این که تمام ابزارها و پلاگین‌های ضروری نصب شده‌اند، در بهینه‌سازی محیط توسعه به شما کمک می‌کنند.
Shortcodes Ultimate
پلاگین WordPress است که یک بسته بزرگ از کدهای کوتاه را عرضه می‌دارد. با این پلاگین، می‌توانید به راحتی سربرگ(تب)، دکمه، کادر، اسلایدرهای متفاوت، ویدیوهای واکنشگرا یا ریسپانسیو و غیره بسازید. همچنین می‌توانید تم‌های رایگان خود را تنها با چند کلیک به پریمیوم یا پولی تغییر دهید. با استفاده از Shortcodes Ultimate می‌توانید به سرعت و به آسانی ویژگی‌های تم‌های پولی را بازیابی کرده و آن را در سایت خود نمایش دهید.
Theme DemoBar
WordPress پلاگین WordPress است که امکان پیش نمایش هر تم WordPress  را بدون فعال کردن آن فراهم می‌سازد. یک نوار دمو در بالای صفحه به نمایش در می‌آید و به کاربر اجازه می‌دهد تا تم دیگر را مشاهده کنند. نوار دمو از پنل ادمین قابل اختصاصی شدن است. می‌توان بیش از ۱ فایل اضافی CSS را نیز بارگذاری کرد.
Preserve Code Formatting
با جلوگیری از تغییر کد توسط WordPress و دیگر پلاگین‌ها، از قالب‌بندی کد محافظت می‌کند، ضمن این که با استفاده از این ابزار فضای خالی نیز حفظ می‌گردد.

Responsive Select Menu
پلاگین Responsive Select Menu  به طور خودکار تمام WordPress 3 Menu را به کادر انتخابی یا منوی کرکره‌ای در دستگاه‌‌های موبایل تبدیل می‌کند.
Synchi
این پلاگین همانند یک IDE کامل در WordPress شما عمل می‌کند و شامل یک ویرایشگر پلاگین WP، ویرایشگر تم، ویرایشگر مقالات HTML و ویرایشگر ویجت‌های متن و HTML است.
WordPress Reset
این پلاگین به شما امکان می‌دهد تاWordPress را به حالت اولیه آن ریست کنید. این پلاگین محتویات، افزودنی‌ها و اختصاصی‌سازی‌های قبلی را از پایگاه اطلاعاتی پاک می‌کند. بهرحال، فایل‌هایی که قبلاً آپلود شده‌ باشند، پاک نمی‌شوند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text