img

راهنمای نرم افزار های رایگان

/
/
/

راهنمای نرم افزار های رایگان
هدایای رایگان شما اکنون برای لذت بردن آسان تر هم شده است . فقط تمامی نرم افزاز ها را از آدرس www.shopperownload.co.uk دانلود کرده و توسط رمز کوپن اختصاصی خود نرم افزار خود را ثبت کنید .
Xyplorer 15
یکی از محدودیت های Windows Explorer عدم توانایی آن برای نمایش محتویات بیش از یک فولدر در یک زمان واحد می باشد . در حالی که این امر ممکن می باشد تا چندین پنجره را باز کرد تا بر این مشکل فائق آمد ، این روش به گونه ایی راه حلی غیر زیبا می باشد که این تا حدودی توضیح دهنده ی دامنه ی وسیعی از ابزار های Explorer جایگزین می باشد که اکنون در دسترس هستند . ابزار های Explorer جایگزین اغلب مستعد این هستند تا در دو دسته قرار بگیرند : آنهایی که نماهایی دو پنجره ایی را برای کار کردن همزمان با تعداد دو یا بیشتر فولدر در یک زمان ارائه می کنند ، و آنهایی که نمای داخلی را نوار بندی کرده تا جا به جا شدن بین چندین نقطه را ، آسان تر کنند . Xyplorer بهترین های هر دو نوع را ارائه می کند ، که هم گزینه های نوار بندی وهم دو پنجره ایی را ارائه می کند .
این برنامه گزینه های پیشرفته ایی را برای کار کردن با فایل ها دارد ، شامل گزینه هایی برای باز گرداندن کار های اعمال شده و توانایی ردیف کردن تعدادی از اعمال ها بر روی فایل ها برای اجرای مفید و مناسب ، می باشد . یک نمای درختی کوچک این امر را آسان ساخته تا به اغلب فایل هایی که به طور رایج استفاده می کنید ، دسترسی داشته باشید ، زمانی که مکان هایی که به طور رایج استفاده شده اند می توانند از طریق کلید های میان بر مورد دسترسی قرار بگیرند .
Xyplorer اطلاعات غنی را درباره ی درایو ها ، فولدر ها ، و فایل های انتخاب شده ، را در اختیار قرار می دهد و فایل ها را قادر می سازد تا با یک تک کلیک به صورت پیش نمایش در بیایند . فایل ها می توانند دسته بندی شوند و می توانند با استفاده از برچسب ها ، رنگ ها ، نظرات سازماندهی شوند ، و یک سیستم فیلترینگ پیشرفته در دسترس است تا این امر را که نوع خاصی از فایل ها به آسانی یافت شوند ، ممکن سازد .
Xyplorer بدون شک یکی از جامع ترین ابزار های Explorer جایگزین در دسترس می باشد و در سطح بالایی قابلیت پذیرش تنظیمات شخصی را دارد تا این اطمینان را حاصل کند که این ابزار به گونه ایی که شما می خواهید کار می کند .
سیستم مورد نیاز : ویندوز های XP,Vista,7,8 32/64 bit ، MB 40 فضای هارد دیسک
وب سایت : xyplorer.com
توجهات : رمزفعال سازی نرم افزار مورد نیاز نمی باشد .
Icecream PDF Split & Merge Pro
Icecream PDF Split & Merge یک ابزار برای تفکیک کردن فایل های PDF به صفحه های چند گانه ، ترکیب کردن PDF ها در یک برنامه واحد ، و برداشتن آسان صفحه هایی که به آن نیاز ندارید ، می باشد . واحد Split در یک زمان فقط می تواند یک فایل را اداره کند ، اما قطعا شما کنترل زیادی دارید ، با گزینه های تفکیک کردن فایل خود در صفحه های تکی ، گروه ها ( گروه هایی از x صفحه ی متوالی که از صفحه ی y شروع می شود ) و محدوده ها ( هر محدوده ی خاصی ، مثل ۳-۹ یا ۱۲-۱۴ ) ، در زمانی که شما همچنین قادر هستید تا هر تعداد صفحه ایی را که مشخص کرده اید ، حذف کنید .
شما سپس می توانید مکان هدف برای فایل های تفکیک یا ترکیب شده را مشخص کنید ، در حالی که انتخاب هایی برای ذخیره ی فایل های تفکیک شده در یک زیرپوشه ، پوشه مرجع ، و یا پوشه های دیگر به انتخاب خود ، دارید .
بر روی Split کلیک کنید زمانی که تنظیمات شما تمام شد و برنامه فایل مرجع شما را فورا تفکیک می کند ، سپس به شما پیشنهاد می دهد تا پوشه را باز کنید تا نتایج را مشاهده کنید .
قسمت Merge آسان تر می باشد ، فایل های مرجع خود را در برنامه قرار داده ، آنها را در ترتیب دلخواه خود دوباره مرتب کنید ، یک پوشه ی مقصد را انتخاب کنید ، و آنها را با یک کلیک ترکیب کنید . هر دو عملکرد تفکیک کردن و ترکیب کردن با فایل های رمز گذاری شده هم کار می کنند ، تا زمانی که شما رمزآنها را بدانید و آن را وارد کنید .

سیستم مورد نیاز : ویندوز های XP,Vista,7,8 32/64 bit ، MB 50فضای هارد دیسک
وبسایت : icecreamapps.com
توجهات : کد فعال سازی خود را از آدرس pdfsplit.disc.computershopper.co.uk تهیه کنید .
ترجمه ی کادر :
شروع کردن
دستورالعمل های دانلود در صفحه ی مقابل به شما نشان می دهد چگونه به سایت دانلود متصل شوید . لطفا مطمئن شوید آدرس وب سایت را دقیقا همان گونه که نشان داده شده است تایپ کنید . شما در اولین ورود خود به کد رمز خود نیاز دارید .
هر مشکلی داشتید
اگر شما نیازمند کمک در مورد هر یک از نرم افزار ها در این ماه هستید ، لطفا یک ایمیل به آدرس letters@computershopper.co.uk ارسال کنید . ما این صندوق دریافت را مرتب چک می کنیم . لطفا شماره مجله و کد رمز خود را ذکر کنید .
چرا دانلود
تولید کنندگان نرم افزار ها نیاز دارند تا ما اکنون بعضی اوقات از فعال سازی آنلاین استفاده کنیم ، اما به گونه ایی رو به رشد از ما خواسته شده تا برنامه را به صورت دانلود ، فراهم کنیم . به منظورادامه فراهم کردن بهترین نرم افزار های رایگان برای شما ، ما سایت دانلود خود را دوباره راه اندازی کرده ایم . شما نیاز دارید تا از کد یکتایی که در این صفحه چاپ شده برای فعال سازی و دانلود نرم افزار مطرح شده ، استفاده کنید .
این کد یکتا به این معنی است که ما از نفوذ دلال های آنلاین جلوگیری کنیم ، بنابراین فقط خوانندگان Shopper نرم افزار را دریافت می کنند . شما همچنین از یک فعال سازی آسان تر لذت می برید ، چرا که ما فرایند فعال سازی را کنترل می کنیم .

کلمه ی رمز را ندارید ؟
اگر شما کارت با کد رمز یکتا را ندارید ، شما باید نسخه ی ۴٫۹۹ پوندی چاپی مجله را
تهیه کنید . اگر شما این را خریده اید ، لطفا با آدرس letters@computershopper.co.uk برای کمک گرفتن و دریافت یک کد جدید تماس داشته باشید .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text