بهترین بازی های فضایی بر روی PC

/
/
/

بهترین بازی های فضایی بر روی PC
این زمین خسته کننده و قدیمی را رها کنید و با بهترین بازی های فضایی PC به دورترین نقاط کهکشان حرکت کنید و حتی فراتر از آن بروید.
The DIG
کمپانی بازی سازی LucasArts بر روی ماجراجویی های تاکید دارد که همه آن را فراموش می کنند. یک ماموریت برای پرتاب کردن یک فضانورد به سیارکی دور از سیاره زمین را انجام می دهد. یک گروه از فضانوردان را به مکانی بسیار دور، ترجیحاً یک دنیای بدون زندگی و پرت، می فرستند. برخی از معماهای آن به صورت دیوانه کننده ای پیچیده هستند، حتی برای کمپانی LucasArts game، اما این بازی ها دارای رنگ های زیبایی هستند و این احساس را به منتقل می کنند که ما در سیاره ای ناشناخته هستیم و کاملاً وارد یک مکان بیگانه شده ایم. صداها بسیار خوب عمل می کنند، و دارای فایل های X-Files می باشند و دارای یک ستاره Terminator به نام Robert Patrick که راهنمای شما می باشد، است.
Homeworld Remastered Collection
یکی از بهترین بازی های تکی RTS در همه زمان ها، که به زیبایی توسط Gearbox مدیریت شده است، این بازی می باشد. در این فضای بازی شما می توانید هزاران سفینه هایی را ببینید که معلق در فضا هستند و به این فضای زیبا، نوعی عظمت را می دهند. جنگ ها در این فضا شدید و تکنیکی هستند، همچنین می توانید به بسیاری از سفینه ها، خصوصاً در جنگ های عظیم، دستور حمله دهید. این بازی Remastered Collection بر روی PC های مدرن به خوبی کار می کند و بر روی خود دارای برند Homeworld می باشد.
EVE ONLINE
در فضا، زندگی جدیدی را تجربه کنید. هیچ چیز دیگری شبیه به EVE Online نیست، در این بازی افراد زیادی می توانند همزمان بازی کنند و همه چیز در محیط آن تحت کنترل بازیگران آن است. این بازی نوعی کهکشان زنده و دارای اکسیژن است به طوری که هزاران جنگ کپسولی، تجاری، معدنی، و اکتشافی رخ می دهد. اگر کمی از مکان نسبتاً امنی که در شروع کار قرار دارید و توسط پلیس کنترل شده است فاصله بگیرید، غربی را مشاهده خواهید کرد که چیزی جز بی قانونی و خشم ندارد و همه ویژگی های یک جنگ خشمگین و بی رحمانه را در خود دارد. چه در یک جنگ هولناک و بزرگ فضایی بجنگید، که هزاران دلار در آن سرمایه گذاری شده است، و چه در فضا به دنبال چیزی که می خواهید یک سفر اکتشافی انجام دهید، این بازی غیرقابل فراموش کردن است.
Lunar Flight
این بازی مدرن به نام Lunar Lander یک بازی منحصر به فرد است. و دارای شبیه ساز برای پرواز در محیطی کم جاذبه می باشد. این پرواز شاید مانند برخی از بازی های فضایی دیگر نباشد اما دست و پنجه نرم کردن با قوانین فیزیکی برای تحویل دادن بار، فرود آمدن بر روی یک دنیای بیگانه را لذت بخش کرده است. همچنین این بازی یکی از بهترین بازی ها جهت بازی کردن با هدست های واقعیت مجازی است، البته اگر شانس داشتن یکی از این هدست ها را داشته باشید.
Space Engineers
عمدتاً این بازی نوعی مهندسی در فضا می باشد. در این بازی می توان سیارک ها را برداشت و ماده های دیگری را ساخت و سپس آنها را معلق کرد و همچنین سفینه های فضایی را ساخت. شما می توانید این اشیا را در اطراف بچرخانید یا یک تولید کننده جو را برای راه رفتن بر روی سیاره های بزرگتر، بسازید. این بازی یکی از بهترین بازی های PC است که می توان در آن آزادانه اشیا را تولید کرد، و ویژگی های جدیدی هم به آن اضافه شده است.
ELITE: DANGEROUS
یک کهکشان کامل در پس زمینه بازی شما، در این فضای بزرگ و زیبا، نمای خوبی را می سازد. با یک سفیه کوچک و معمولی شروع می کنید و این کار را با اعتبار کم هم می توانید انجام دهید، و تعیین مقصد شما، به خود شما مربوط است. آیا شما به یک دزد دریایی ترسناک تبدیل خواهید شد؟ یا یک دلال حرفه ای؟ یک اکتشاف گر؟ زیبایی Elite: Dangerous در این است که می توانید طبق سلیقه خودتان بازی کنید. از یک جنگ سگی و وحشتناک گرفته تا یک اکتشاف آرام، گزینه پیش روی شماست و برای هر سیلقه ای، گزینه وجود دارد. سفیه های آن رویایی هستند، از سفینه های چابک جنگی گرفته تا هیولاهای بارکش، در این بازی وجود دارند.
FTL: Faster Than Light
FTL استراتژی های turn-based و real-time را با هم مخلوط می کند تا این حس را به شما منتقل کند که در یک سفیه فضایی Star Trek کاپیتان هستید. این سفینه همچنین شبیه به یک اسب چموش و قدرتمند است. این بازی، جهان را به گونه ای برای شما تصویر می کند که تا پایان بازی از انجام آن لذت ببرید و هیجان را در همه زمان های بازی حس کنید. از شدت هیجان قلب شما خواهد تپید وقتی پی ببرید که در این بازی قادر هستید اسم سفینه و خدمه خود را، خود شما انتخاب کنید، زیرا زمانی که در حین بازی این افراد می میرند، اسمی که شما بر روی آنها گذاشته اید نمایش داده می شود.
Star Wars: The Fighter
یک فرصت استثنایی و نادر برای شخصیت بد داستان بودن، در محیطی محقق می شود که George Lucas ساخته است. این بازی دارای تنوع زیادی در پیش زمینه های باشکوه در حین ماموریت می باشد-جنگ های هولناک، اسکورت ها، حمله به سفینه های مرکزی- و این بازی داستانی است. این بازی یکی از بهترین بازی های Star Wars اثر کمپانی LucasArts می باشد. اگر ترجیح می دهید که همان بازی قدیمی و خسته کننده Rebel Alliance را انجام دهید کافی است که این عنوان را با Star Wars: X-Wing عوض کنید. بهترین ویژگی این بازی از این کمپانی این است که همه این بازی ها در GOG.com قایل خریداری هستند و با سیستم های مدرن هم، به خوبی کار می کنند.
Wing Commander: Privateer
طرفداران سری از بازی های Wing-Commander در این مورد که کدام یک از انها بهتر از بقیه است، اختلاف نظر دارند، اما ما عاشق احساس تاریکی در Privateer هستیم. این یک بازی است که در آن می توانید یک سرباز مزدور، یک دزد، یک تاجر، یا ترکیبی از هرسه آنها باشید. شما به دنبال افرادی می گردید که قصد پیدا کردن سفینه ها و دزدیدن آنها را دارند، و جنگ های سخت شخص اول داستان دیدنی است. داستان زیبایی دارد اما زیبا تر از آن، کارهایی است که خود شما انجام می دهید.
Kerbal Space Program
دست و پنجه نرم کردن با جاذبه و قوانین فیزیکی، در حین این که شما سفینه فضایی خود را می سازید و سعی دارید در کیهان اکشتافاتی را انجام دهید، جالب است. تعدادی از احتمالات اجباری و قطعی، به صورت هوشمندانه ای در این بازی گنجانده شده اند. فرار از جو Kerbin و فرود بر روی Mun برای اولین بار، آن هم توسط سفینه ای که خودتان ساخته اید، باعث می شود احساس کنید این یک بازی رضایت بخش برای PC است.
Take On Mars
اگر دوست دارید بازی های فضایی شما بیشتر شبیه به زمین باشد، بازی Take On Mars از کمپانی Bohemia را امتحان کنید. این بازی یک شبیه سازی از اکتشاف فضایی بر پایه علم واقعی از فضانوردی است. شما می توانید یک مریخ نورد کنجکاور را بسازید و بر روی سیاره قرمز حرکت کرده یا سیاره ای را که دوست دارید بسازید. این بازی برای افرادی که می خواهد علم را بدون وجود افسانه تجربه کنند، مناسب است.
Sins Of A Solar Empire
ترکیب استراتژی real-time با مولفه های فناوری ۴k، کاری است که این بازی انجام داده است. Sins یک بازی است که در آن با فتح کهکشان سروکار داریم. یک افسانه را انتخاب کنید، منابع مربوط به آن را جمع آوری کنید، و در فضا به یک ارباب تبدیل شوید. جالب تر این است که در جنگ های آن شما دستورات را صادر می کنید، اما جنگ همیشه پاسخ منطقی نیست: شما می توانید با استفاده از دیپلوماسی این سیستم را رهبری کنید.
Universe Sandbox
این شبیه ساز فضا، شما را در محیطی که بازی می کنید تبدیل به خدا می کند و می توانید تمامی کهکشان و منظومه شمسی را به دلخواه خود تغییر دهید و نتیجه آنها را به صورتی که می خواهید در محیط بازی اعمال کنید. جرم سیاره زحل را افزایش دهید و خواهید دید که بقیه منظومه شمسی را می بلعد، یا این که خورشید را از منظومه شمسی حذف کنید و خواهید دید که زمین و بقیه سیاره ها گیج خواهند شد و مبدا حرکت را از دست خواهند داد. در نتیجه، Universe Sandbox 2، اخیراً به فناوری Steam Early Access رسیده است.
Artemis: Spaceship Bridge Simulator
شما در این بازی باید یک گروه سه یا شش نفره از دوستان خود برای انجام آن خواهید داشت. هر بازیکن یک ایستگاه جداگانه را در ابتدای بازی کنترل می کند- مهندسی، اسلحه ها، سکان ها و …- و این بخش ها باید به خوبی با هم کار کنند تا بتوانند دشمنان را نابود کنند. در این گروه چندنفره، یک نفر به عنوان کاپیتان دستورها را صادر می کند. اساساً این بازی شبیه به انجام یک تست konayashi Maru در اتاق نشیمن شما است، و همین امر شگفت انگیز است.
Galactic Civilizations ||
فضای وسیع در این بازی دارای یک ارتش با سفینه های قابل خصوصی سازی کردن است. به لطف داشتن A| هوشمند و خلاق، این بازی دارای بسیاری از فصل های جذاب برای کامل کردن می باشد. شما باید قدرت اقتصادی، فنی، دیپلوماتیک، فرهنگی و ارتشی خود را به گونه ای تعدیل کنید که با متحدان خود همسان باشید، در جنگ ها شرکت کنید، و بر کهکشان چیره شوید. این بازی مثل سری های Civilization می باشد اما قطعاً دارای ابعاد و مقیاس بسیار بزرگتری است.
Flotilla
این بازی با استراتژی turn-based در عرض ۳۰ ثانیه می تواند کل کهکشان را منفجر کند. دستورات خود را مرتب بر روی یک صف قرار دهید، و زمانی که یک دستور اجرا شد و کامل شد خواهید دید که دستور بعدی خودکار اجرا خواهد شد. این بازی یک نمره کلاسیک دارد و شامل Raindrop Prelude متعلق به Chopin است، و همچنین دارای نماهای رنگارنگ و هنری می باشد، این ویژگی ها این بازی را در لیست بازی های ما جزو بهترین ها قرار داده است. همچنین بازی کردن و کار کردن در این محیط حس سرگرمی را به ما می دهد.
Starbound
عمدتاً این بازی یک Terraria در فضا است. می توانید به صورت تصاوفی از بین سیاره های موجود در منظومه شمسی یک سیاره را انتخاب کنید و موجودات بیگانه را به خاطر غذا شکار کنید، کمپ ها و زیرگذرهایی را بسازید، و برای زنده ماندن تلاش کنید. نقش های هنری در این بازی بسیار هوشمندانه به کار رفته اند. می توانید مسابقاتی را که شامل ربات هایی هستند که توسط انرژی خورشیدی ساخته شده اند، موجودات شبیه میمون، و پرنده های بدون بال، برپا کنید و لذت ببرید.
SpaceEngine
آیا دوست دارید احساس کنید کوچک و ناچیز شده اید؟ آیا دوست دارید دچار بحران وجودی شوید؟ پس بازی SpaceEngine را که دارای شاهکارهایی از کل منظومه است، انجام دهید. بر روی سیاره زمین تمرکز کنید، سپس با بالاترین سرعت این تمرکز را به هم بزنید، آنگاه خواهید دید همچون غباری کوچک به یک گیجی و توهم باطل بودن بی پایان فرو می روید. این فناوری قابل توجهی است، به شما این امکان را می دهد تا به صورت دلخواه در بین کهکشان ها سفر کنید و سپس بر روی زمین فرود بیایید، حتی زمانی که دیگر هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشید.
FreeSpace 2
درحالی که اکثر شبیه سازها از قوانین فیزیکی استفاده می کنند، FreeSpace از فناوری واقعی تری استفاده می کند، و دارای کنترل های بی وزن، و باهوش می باشد. جنگ های ای بازی شبیه به جنگ وحشتناک جهانی دوم، اما با جاذبه صفر، می باشد. و این بازی یکی از بهترین بازی های جنگی در فضا بر روی PC است. شما هرگز اولین جنگ خود را که در داخل این حیط رنگارنگ با آن روبه رو می شوید، فراموش نخواهید کرد.
Mass Effect 2
اگر تاکنون رویای کاپیتان Kirk بودن در مقام رئیس کشتی فضایی، جستجو در کهکشان، ملاقات با موجودات عجیب و غریب و مواجهه با شرایط سخت تصمیم گیری را در سر خود داشته اید، پس Mass Effect 2 همان بازی مورد علاقه شما خواهد بود. این بازی بخشی از بازی های Star Wars می باشد، و قسمتی هوشمندانه از Star Trek را در خود دارد، و یکی از بهترین بازی های عملی تخیلی بر روی PC می باشد. این بازی به میزان Elite آزادی در خود ندارد و یک تجربه خطی و یکنواخت است، اما شما را به یک سفر فراموش نشدنی درون کهکشان می برد، می توانید سیاره های عجیب و غریب را ببینید و با زندگی افرادی که بر روی آنها زندگی می کنند آشنا شوید. ما همه سری بازی های این مجموعه را می پسندیم، اما بازی Mass Effect 2 بازی مورد علاقه ما می باشد.

1 نظرات

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text