Brother DCP-J4120DW

/
/
/

این یک ایده خوب از Brother بوده که چاپگر های A4  رنگی با عملکرد های چند جانبه ایی می توانند برگه های A3 شما را با سایز دو برابر در صورت نیاز چاپ کنند.با این محصول شما می تواند پول خود را صرفه جویی کنید به جای اینکه شما یک مدل کامل پرینتر A3 بخرید و همچنین می توانید فضای بازتری را بر روی میز خود داشته باشید.این ترفند به خاطر این است که چاپگرها اکثرا از سمت بلند برگه پرینت می گیرند تا سمت کوچک تر آن که مسلما این روند بیت بیشتر را دراختیار میگیرد. وقتی که شما می خواهید پرینت یک برگ A3 را بگیرید باید اندازه آن را با دستتان تنظیم کنید و هر دفعه یک برگ. این بدان معناست که آنقدر برگه رادر اسلات نگه دارید تا پرینتر آن را تنظیم و دریافت کند.شما باید این روند را با دستتان پشتیبانی کنید و برگه را به داخل پرینتر فشار دهید و صبر کنید تا مراحل دریافت برگه تمام شود و بعد آیکونی را انتخاب کنید که نشانگر این است که شما حاضرید تا برگه را از جلوی دستگاه دریافت کنید. برگه خروجی کوچکتر از برگه ورودی است و اگر شما برای دریافت آن اقدامی نکرده باشید ،برگه آزاد شده و به روی زمین می افتد.
چاپ کردن سندی چند صفحه ایی با سایز A3  . برای مثال یک بروشور A4 را به همراه گیره وکاغذ سر و صدای زیادی را ایجاد می کند. شما گهگایی می توانید با آن  پوستری هم چاپ کنید و حتی می توانید پرینت برگه A3 را هم از گوشه دستگاه بگیرید.
چاپ کردن عکس سایز بزرگ می تواند یکی دیگر از عملکرد های این دستگاه باشد اما اون بهترین چاپ کننده  موجود عکس  نیست چون رنگ کمتری را در حین چاپ عکس استفاده می کند.این سیستم اسکن عکس را هم به صورت سایه دار چاپ میکند ولی هر دو پرینتر و اسکنر این محصول سریع هستند.در آزمایش ما ۱۵ سطر در دقیقه و ۱۳ ثانیه برای اسکن زمان صرف شد.
اگر چه ما متوجه شده ایم که این محصول کم به فروش می رسد.این محصول به همرا یک صفحه لمسی ۲٫۷ انچی، وای فای ، اسلات کارت حافظه (برای چاپ عکس ) و دوبلکس (دو طرفه ) ، خروجی ، و  ۴٫۱p در هر صفحه رنگ ، استفاده از کارتریج XL از قیمت مناسب  برخودار است به همراه یک عدد A3  به عنوان اشنتیون می تواند معمامله خوبی باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text