پرنده خشمگین Angry Birds

/
/
/

استودیوی تولید کننده Angry Birds، Rovio این بازی را به طور رایگان، در دسترس کاربران و تحت عنوان Angry Birds Fight قرار داده است. کاربران می توانند برای دانلود آن به گوگل پلی (Google Play) یا به سایت fight.angrybirds.com مراجعه کنند. با همکاری شرکت ژاپنی KITERETSU تا به اکنون Angry Birds Fight سه میلیون بار دانلود شده است.

شرکت Rovio به کاربران هشدار می دهدکه خود را برای مبارزه به سبک ژاپنی آماده کنند. نسخه Angry Birds Fight کاراکترهای Angry Birds را با ویژگی های فرهنگی ژاپنی ها و خصوصیات آر پی جی (RPG) در این بازی match-3 در هم آمیخته است. این اولین نسخه از سری Angry Birds است که پلیر واقعی را در مقابل پلیر اکشن قرار می دهد.

استودیو Rovio عنوان می کند: “مبارزان  در یک بازه زمانی، تا جایی که می توانند پنل ها را تطبیق می دهند تا بتوانند قدرت پرندگان را افزایش دهند و بر علیه دیگر پلیرهای جهان مبارزه کنند. پلیرها می توانند خودشان را به آخرین تجهیزات مجهز کنند تا وقتی مورد حمله قرار می گیرند، بتوانند امتیاز کسب کنند. پلیرها می توانند  زمانی که با مبارزان قرمز رو به رو می شوند، یا مبارزه کنند و یا برای کشف جزیره های ناشناخته پرواز کنند. پلیرها مجبور هستند برای ماندن در بازی مبارزه کنند.”

 

 

شخصیت های Angry Birds

چاک (Chuck)

بر طبق اظهارات Rovio، چاک مانند یک نینجا سریع و مانند یک روانی، دیوانه است. اگر سریع فکر کنید، چاک قادر است دشمنان شما را دچار سرگیجه نماید.

بمب (Bomb)

بمب شخصیت تخریب گر Angry Birds Fight است. به گفته  Rovio حتی خود بمب هم نمی تواند قدرت تخریبی و انفجاری خود را کنترل کند.

استلا (Stella)

استلا کاراکتری است که تمام خصوصیات را با هم داراست: او زیبا و باهوش است.  به نقل قول از Rovio با استفاده از حباب های استلا می توانید دشمنان خود را دور نگه دارید.

رد (Red)

رد شجاع، قوی و تهاجمی است. او رهبر دسته Angry Birds Fight است. Rovio می گوید اگر می خواهید از حداکثر توان رد استفاده کنید باید تهاجمی باشید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text