معرفی محصولات جدید

/
/
/

MAGIX FastCut

MAGIX شرکت تولید کننده ی بسته های نرم افزاری ، مدت زیادی است که بسته های نرم افزاری ویرایش ویدیویی خوبی را تولید کرده است ، مثل Movie Edit Pro ، اما اگر شما می خواهید ویدیوی یک روز تعطیل را یا یک فعالیت را در کنار هم مرتب کنید بدون اینکه زمان زیادی را صرف کنید ، شما به چیزی آسان تر و بیشتر خودکار نیاز دارید .

MAGIX Fast Cut برای فراهم کردن این امکانات طراحی شده و به خصوص برای افرادی که ورزش های GoPro را انجام می دهند یا از دوربین های اکشن استفاده می کنند ، آماده شده است . این دوربین ها می توانند تا حداکثر رزولیشن ۴K را فیلم برداری کرده و به گونه ایی طراحی شده که می توانند بر روی بدن یا انتهای میله نصب شده تا بتوانند فعالیت هایی مثل ، دوچرخه سواری ، اسنوبرد ، یا کوه نوردی را فیلم برداری کنند .

دوربین های GoPro

این نرم افزار برای دوربین های GoPro با تعداد زیادی الگو های سلیقه ایی تهیه شده است ، اما این مانع این نمی شود تا این نرم افزار برای ویدیو های به دست آمده از دیگر منابع استفاده نشود . FastCut با الگویی مشابه دیگر نرم افزار های ویرایشی کار می کند ، در جایی که شما طول فیلم ، شکل فیلم را تعیین کرده و یک موزیک را در صورت نیاز اضافه کرده و ویدیوی تمام شده را ذخیره یا آپلود می کنید .

صفحه ی اصلی ویرایش بسیار معمولی طراحی شده است ، با یک نوار پیش نمایش ویدیو ی بزرگ در قسمت بالای چپ صفحه ، مرتب کننده ی صحنه ها و کانال های ویدیو و صدا در امتداد پایین صفحه و یک ابزار به نام “pool” در بالای راست صفحه می باشد .

FastCut کار های زیادی را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد . هنگامی که شما یک ویدیو را وارد نرم افزار کرده و یکی از ۱۵ الگوی از پیش انتخاب شده را انتخاب می کنید ، نرم افزار یک موزیک را برای شما فراهم کرده و بین پرده های فیلم برش هایی را ایجاد می کند . موزیک می تواند از آرام و پیش زمینه ایی تا راک ، الکترونیک باشد و برش ها می توانند نرم یا سخت باشند ، همگی توسط نرم افزار انجام می شود .

ثبات بخشیدن به طول فیلم

اگر قسمت های ویدیو ی شما بی ثبات هستند ، نرم افزار آنها را در حد توانایی اش ثبات می بخشد ، قطعا ویدیو ی شما ارتقا خواهد یافت . چرخش های Fisheye دوربین های GoPro زمانی که دوربین ها در زاویه وسیع تنظیم می شوند ، می تواند برطرف شود .

برنامه می تواند ویدیو های با کیفیت HD و ۴K را مدیریت کند ،اما برای کمک کردن به حفظ سرعت های playback در ویرایش گر FastCut ، برنامه فایل های پروکسی با رزولیشن پایین تری را ایجاد می کند ، که این چیزی است که نمایش داده می شود ، تا زمانی که شما کل ویدیو را ایجاد کنید ، زمانی که ویرایش های دلخواه خود را انجام دادید .

شما می توانید حالت برنامه را به حالت دستی تغییر بدهید ، که به شما کنترل بر روی عواملی را می دهد که به صورت خود کار توسط یک الگو کنترل می شود ، اما شما نمی توانید بدون اینکه از ابتدا آغاز کنید الگو ها را دوباره اعمال کنید .

جلوه های زیادی وجود دارد که شما می توانید بر اساس انتخاب خود آنها را اضافه کنید ، از پاک کردن معمولی یک فیلم ، جلوه های صدایی یا تصویری گرفته تا دادن فضا به فیلم را ، اضافه کنید . صدای برگرفته از ویدیوی اصلی می تواند به طور دستی توسط یک موزیک متعادل شود ، تا هیچ کدام دیگری را در خود فرو نبرد .

هنگامی که شما از ویدیو راضی شدید ، شما می توانید آن را به سایت های آنلاین متعددی و یا ابزار های موبایل پشتیبانی شده ، منتقل کنید . نرم افزار از YouTube ، facebook ، Vimeo ، showfy و آلبوم آنلاین خود MAGIX پشتیبانی می کند ، اما شما همچنین می توانید آن را در فرمت های دیگر برای وب سایت یا وبلاگ خود ذخیره کنید .

اگر شما ترجیح دادید تا آن را بر روی یک تلفن یا تبلت نمایش دهید ، شما می توانید ویدیو را در رزولیشن های پایین ، متوسط، و یا بالا برای اندروید ، iOS ، ویا ویندوز ذخیره  کنید .  سیستم مورد نیاز شامل یک پردازنده چند هسته ایی که حداقل ۲GHz را اجرا می کند به همراه ۴GB حافظه و ویندوز ۷  و بالاتر ، می باشد .

این به یک سیستم چهار هسته ایی به همراه ۸GB برای ویرایش ویدیو های ۴K افزایش می یابد . سیستم با امکانات بسیار کمتر از حداقل نیازمندی ها playback ویدیو ها را دچار مکث می کند و کار کردن با این برنامه را مشکل می سازد .

نتیجه گیری

MAGIX Fast Cut یک راه بسیار آسان برای شکل دادن ویدیو های اکشن یا ورزشی شما به ویدیو هایی حرفه ایی و انتقال آنها به سایت های اینترنتی و یا به ابزار موبایل خودتان می باشد . سطح خودکار بودن ، ارتباط داشتن با انتخاب هایی خوب برای الگو های دوربین های GoPro و غیره ، سرعت ساخت ویدیو و گزینه های دستی کنترل زیادی را زمانی که به آن نیاز دارید ، فراهم می کند .

HP Z1 G2

HP Z1 G2 یک کامپیوتر بی نظیر است . All – in – one ها ، کامپیوتر هایی که اجزای روی میزی و و صفحه نمایش را در یک جزء ظریف و کوچک ترکیب کرده است ، بسیار رایج و ارزان ، شامل iMac های Apple که شناخته شده ترین ها هستند . این بسیار آسان است که طراحی آن را در مقایسه با iMAC زیرسوال برد ، چرا که این بسیار زمخت تر از iMAC 27 اینچی می باشد ، اما این بهتر یا بد تر نمی باشد ، این چیزی متفاوت می باشد . کدام یک خشنود کننده تر می باشد یک مسئله ی سلیقه ایی می باشد .

طراحی iMAC نشان دهنده ی زیبایی و ظرافت می باشد ، اما Z1 نشان دهنده ی قدرت می باشد . iMAC محدود می باشد ، Z1 همه چیز دارد ( شامل چیز هایی بیش از حد مثل گزینه ی درایو DVD ) .

Z1 بسیار بزرگتر است ، اما این بسیار قدرتمند تر و قابل ارتقا ، و سنگین  می باشد . حتی کج کردن صفحه نمایش باعث ورزش کردن دست های شما می شود ، و ساختن آن برای اولین بار که آن را از جعبه خارج می کنید بهتر است تا با یک دوست انجام شود . اگر چه جابه جا کردن آن به طرفین باعث درد عضلات می شود ، اما این باعث القای احساس رضایت از سفتی آن می شود .

صفحه را به بالا فشار دهید تا صاف شود سپس دو چفت آن را فشار دهید تا کل صفحه به عقب تاب بخورد تا به شما اجازه دهد به حفره ی مرکزی Z1 وارد شوید تا به سرعت هر چیز خرابی را عوض کنید یا آنها را به اجزای بزرگتر یا جدیدتر ارتقا دهید .

تلاش کنید این را با iMAC انجام دهید . این یک قطعه با طراحی بسیار تمیز می باشد ، در حالی که ما یک سوءظن یافتیم بعد از این که افرادی آن را از پوشش در آورده بودند ، ما نیاز داریم تا این کار را بسیار به ندرت انجام دهیم ، در مواقع ضروری این کار بسیار ضروری خواهد بود .

به علت تلاش نکردن برای ساختن Z1G2 به نازکی iMAC ، HP برای قرار دادن پورت ها در اطراف بدنه ی اصلی مشکلی نداشته است ، بنابراین وصل کردن چیز های قابل حمل مثل ، وسیله ی ذخیره ایی خارجی ، کلید های USB و تلفن تان ، کار بسیار آسانی می باشد .

قلب تپنده ی Z1G2 یا یک Intel Xeon E3,Core i3,i5 و یا یک پردازنده ی i7 می باشد ، که برای یک کامپیوتر رومیزی غیر معمول می باشد . دیگر کامپیوتر های رومیزی    مثل ، Dell ، HP و Lenovo دارای پردازشگر های Xeon دارای مدل های دارای هسته از برند های کمتر شناخته شده هستند . انتخاب کردن یک Xeon به شما بهترین عملکرد را می دهد به عنوان مثال شما می توانید Xeon e3-1281v3 3.7 GHZ را انتخاب  کنید و همچنین قابلیت اعتماد ، در حالی که انتخاب کردن یک Core i7 هزینه را پایین نگه خواهد داشت . هسته های i5 یا i3 برای افرادی است که اهمیت کمتری به عملکرد در اپلیکیشن های خلاقانه می دهند ، برای مثال آنهایی که در صنایع مالی فعالیت دارند .

سیستم مورد بررسی ما با دومین گزینه ی قدرتمند چیپ موجود همراه بود ، یک چیپ چهار هسته ایی ۳٫۴GHz E3-1246v3 .

این همچنین دارای ماکزیمم RAM ، ۳۲GB بود ، که برای اکنون خوب بود اما برای آینده احتمالا نه ، و یک ۳٫۴GHz E3-1246v3 . اگر شما قدرت گرافیکی کمتر یا بیشتری می خواهید ، می توانید با K4100M (4GB ) یا K2100M آن را سنگین کنید . انتخاب چیپ های زیر این را در نظر نداشته باشید ، چرا که آنها برای شما مناسب نیستند .

برای فضای ذخیره ایی ، شما می توانید یا یک درایو۳٫۵in یا دو درایو  ۲٫۵in به علاوه یک درایو اضافی M-SATA را نصب کنید . مورد بررسی ما دارای یک درایو ۲۵۶GB به علاوه ی یک هارد درایو ۱TB برای فایل های پروژه بود .

دیگر گزینه های شکل دهی شامل صفحه ی لمسی است ، اگرچه این فاقد ی قلم لمسی مناسب می باشد ، بنابراین این یک رقیب برای کامپیوتر های رومیزی متصل به Wacom Cintiq نمی باشد . مورد بررسی ما این امکان را نداشت . همچنین یک شکاف وجود دارد ، جایی که شما می توانید یک Thonderbolt دو کارته دارای ۲ پورت و یا یک DVD درایو را داشته باشید ، به این بستگی دارد که آیا شما به آینده می نگرید و یا در گذشته باقی مانده  اید .

صفحه ی نمایش Z1 نقطه ی ضعف آن می باشد  . این دارای نمایش خوبی می باشد چرا که بسیاری از افراد خلاق از آن راضی هستند ، اما این مثل iMAC عالی نمی باشد . خط تولید مانیتور سطح حرفه ایی  HP از همان برندی استفاده می کند که Z برای Z1 استفاده می کند ، بنابراین شما انتظار دارید این به خوبی آنها باشد ، اما دوباره Z1 کم می آورد .

اولین ضعف ، این رزولیشن مشابه ۲۵۶۰x 1440   Dreamcolor727x را دارا می باشد ، اما سطح جزئیات نصف ۵۱۲۰×۲۸۸۰ ۵K iMAC می باشد .

ما با ابزار های استاندارد خود ، رنگ سنج و نرم افزار DataColor’s Spyder4Elite ، Z1 را بررسی کردیم . این بررسی دریافت که Z1 وسعت رنگ کمتری دارد  – پهنا سایه های مختلفی که صفحه می تواند ارائه کند در مقایسه با ۵K iMac یا Dreamcolor 727x پایین تر می باشد . Z1 می توانست ۷۵% از رنگ های Adobe RGB استفاده شده به وسیله ی همه ی برنامه های کاربردی کمپانی را نمایش دهد ، در مقابل ۷۸% برای iMAC و ۸۷% برای ۷۲۷x  .

با این وجود دقت Z1 عالی بود ، و قطعا در یک سطح برابر با هردو رقیب خود قرار داشت .

قابلیت ارتقا

باز شدن به سرعت روپوش G2 به شما این دسترسی آسان را می دهد تا به آسانی اجزا را ارتقا داده و یا جایگزین کنید .

جایگزینی درایو تصویری آسان است ، همان طور که RAM می باشد ، با این وجود شما نمی توانید بیش از ۳۲GB اضافه کنید که نمونه ی مورد بررسی ما از قبل آن را دارا بود .

یکی از اجزا که برای جایگزینی سخت تر است ، اجزای گرافیکی می باشد ، چرا که از یک اتصال دهنده ی لپ تاپی مدل MXM استفاده می کند . شما باید قادر باشید تا اجزای جایگزین را دریافت کنید ، اما آپگرید های آینده نگر بعید است که ممکن باشند .

نتیجه گیری

HP Z1 G2 یک جایگزین عالی برای iMAC می باشد اگر شما قدرت را بر زیبایی یا کیفیت صفحه نمایش ارجحیت می دهید ، با این وجود ، ما هنوز قانع نشده ایم که اکثریت مردم بدون کامپیوتر های رومیزی راحت تر و بهتر باشند .

Canon i-Sensys LBP6230dw

گذشته روز هایی هستند که یک پرینتر لیزری به اندازه ی کافی بزرگ به نظر می رسید تا یک روستای کوچک را تامین کند . هنوز هم مدل های بسیار بزرگی در دسترس هستند ، اما در سال ۲۰۱۵ با جادوی لیزر این امر ممکن است که هنوز بیشتر فضای میز یا کف اتاق را در اختیار داشته باشید . LBP6230dw یکی از این موارد است . این شاید در صفحه تقریبا سنگین به نظر برسد ، اما در واقعیت به طور متفاوتی خوشایند است ، با جای  ۳۷۹x293mm به اندازه ی کافی کوچک می باشد تا بر روی اکثر میز ها به نظر نیاید . رنگ خاکستری/کرم آن در استاندارد دفاتر کار می باشد ، و به آن اجازه می دهد تا در کنار بقیه ی تجهیزات به خوبی ترکیب گردد .

Canon لیزری می باشد که شما می توانید آن را نصب کنید و سپس آن را فراموش کنید .

نه این که همه چیز کامل باشد . سینی کاغذ را باز کنید ، و پرینتر دارای یک ظاهر متفاوت ناکامل  می باشد ، به گونه ایی که گویی پرینتر از کارخانه Canon فرار کرده است ، قبل از اینکه کار های نهایی بر روی آن انجام شده باشد . به محض اینکه این معلوم می شود ، برداشت اولیه گمراه کننده به نظر می رسد ، ویک پوشش مخفی سینی وجود دارد که به بیرون کشیده می شود تا یک محفظه برای نگه داری ۲۵۰ برگ ایجاد کند . ما آن امنیت اضافی را که از سینی های حجیم و بزرگ ساخته شده درون مدل های بزرگ تر و گران تر می دیدیم را نمی بینیم ، اما این همچنان یک مدل هوشمندانه ی برای صرفه جویی در فضا می باشد . و در بالای آن یک ورودی کاغذ تکی برای اجرای مدیا های مختلف با انواع متفاوت وجود دارد تا دیگر مجبور نباشیم با سینی اصلی کلنجار برویم . سینی خروجی کم عمق می باشد و ظرفیت ۱۰۰ برگ را دارد که می تواند تا حدودی یک محدودیت باشد . اما اگر شما می خواهید با این ابزار کوچک کار کنید ، شما احتمالا باید با این مشکل کوچک کنار بیایید .

آسان برای استفاده

یک ناحیه که Canon در آن در حد انتظار خوب نبوده ، مهربان بودن با کاربران بوده است . برای شروع ، یک فرآیند راه اندازی تقریبا سخت برای فهمیدن وجود دارد که شامل برداشتن  قطعه های متعددی پلاستیک های محافظتی می باشد . ما به برداشتن آنها عادت داشتیم ، البته به نظر می رسد Canon خشنود است تا آنها را تا حد ممکن مخفی کند . و دستورالعمل های نموداری به اندازه ایی که به نظر می رسد باید ، مفید نیستند . یک راهنمای بهتر در HTML آنلاین در دسترس می باشد ، اما ما آن روز های با اسناد کاملا چاپ شده را از دست داده ایم .

صفحه ی کنترل به خودی خود برای فهمیدن آسان نمی باشد . سه چراغ و چهار کلید ( پنج تا اگر کلید ریست پشت دستگاه را حساب کنید ) در امتداد پرینتر قرار گرفته اند . اما کاربرد واقعی این ها خیلی واضح نیست . و کلید “on” در جلوی دستگاه قرار گرفته است ، بر خلاف جایگاه بیشترمعمول در محصولات Canon که در موقعیت بالای دستگاه قرار می گیرد . برای بیشترین قسمت های عملکردی ، شما نیازی به کار کردن با بیشتر این کلید ها ندارید – آنها به شما اجازه می دهند تا برنامه ها را متوقف کنید ، بعد از اتمام کار دستگاه را دوباره راه اندازی کنید ، یا wi-Fi را راه اندازی کنید . مشابه بیشترین مدل های لیزری و تجاری LBP6230dw فاقد گرما می باشد .

قابلیت اتصال همچنان می تواند برای دفاتر کوچک تا متوسط یک مشکل باشد . Ethernet کارآمدترین راه حل برای دفتر های روتین باقی مانده است . اما Wi-Fi انعطاف بیشتری را ارائه می کند ،حتی اگر در سرعت های بالاتر و قابلیت اعتماد بیشتر ، هزینه بیشتر باشد . هر گونه ایی از سیستم را که شرکت شما راه اندازی کرده باشد ، Canon به خوبی در  جایگاه های خود دارای پذیرش می باشد ، هم Ethernet و هم wireless 802.1b/g/n را  قبول می کند . از بلوتوث پشتیبانی نمی کند ، اما این ابزاری بسیاری جزئی در دنیای تجارت امروزه می باشد . همچنین ، از کارت های حافظه هم پشتیبانی وجود ندارد ، اگرچه شما می توانید از طریق ابزار های موبایل به Canon متصل شوید .

عملکرد

و در مورد عملکرد ، یک RAM با ظرفیت ۶۴MB به صورت پیش ساخته قرار داده شده است ، بنا براین Canon باید قادر باشد تا عملکرد های با سایز بالا را انجام دهد . این قادر خواهد بود تا با سرعت ۲۵ صفحه  در هر دقیقه کار کند . ما نمی توانیم خروجی بیش از ۲۲٫۲ppm را دریافت کنیم ، اما این به اندازه ی کافی نزدیک می باشد تا ابزار را در ازای پول آن به یک ابزار هوشمند تبدیل کند . در طرف مقابل ، Samsung Xpress M2070W فقط می تواند ۱۷٫۱ppm را اداره کند . حتی  عکس های گرافیکی A4 می تواند با نرخ سریعتر از ۱۷٫۷ppm در Canon تولید شوند . همچنین زمانی که نوبت به عملکرد مضاعف سازی خودکار می رسد این ابزاری قدرتمند است ، که این ویژگی برای ذخیره ی کاغذ به صورت خودکار روشن می باشد ، و هنوز هم سرعت ۲۲٫۲ppm Canon به سرعت قابل احترام ۱۴٫۹ppm کاهش می یابد . این به اندازه ی کافی برای مضاعف سازی خودکارسریع باقی می ماند تا به عنوان یک گزینه ی استاندارد در مقایسه با ویژگی ذخیره سازی برای استفاده های گاه به گاه ، در نظر گرفته شود.

کیفیت متن در مقایسه با قیمت آن عالی می باشد . کاراکتر ها بسیار تمیز و بدون خطا تعریف شده اند ، و به طور معقولی تیره می باشند – حتی اگر رنگ سیاه جت نشده باشد . شما می توانید جزئیات را حتی در سایز های کوچک تنظیم کنید ، در حالی که کار های گرافیکی ( پرینت های گرافیکی که با سرعت ۱۷ppm خارج می شوند ) عمق سیاه – سفید قوی ایی را بدون هیچ خطایی ارائه می کند .

با ارائه ی چنین عملکرد عالی ایی در ازای این قیمت ، شاید شما انتظار داشته باشید که تونر آن بسیار گران باشد . با این وجود ، کارتریچ تونر ۷۲۶  سیاه ( با قیمت ۴۲ پوند ) در کل ۲۱۰۰ صفحه را ارائه می کند ، که هزینه ی هر صفحه ۲p می شود . این به این تونر اجازه می دهد تا به آسانی  عملکردی شبیه Brother MFC-J870DW (2.6p ) داشته   باشد . اگر شما سود می خواهید ، Canon در این زمینه هم برتری دارد .

 

نتیجه

ما در کل به تمام جنبه های این پرینتر بسیار علاقه مند نیستیم . با این وجود ، بسیاری از اشکالات LBP6230dw در میان دیگر پرینتر های لیزری مقرون به صرفه ، رایج         می باشد . و بسیاری از آنها مشکلاتی جزئی هستند که باعث ایجاد مشکلاتی جزئی در کارهای روزمره می شوند . و موارد بسیاری وجود دارد که نشان می دهد Canon بسیار عالی ، عمل کرده است . خریدن و راه انداختن آن بسیار ارزان است ، و در مقایسه با این قیمت ، سرعت و کیفیتی فوق العاده دارد . این همچنین به گونه ی خوشایندی کم حجم می باشد . برای یک ابزار تمیز که شما می توانید کارهای روزانه خود را به آن واگذار کنید ، این یک محصول فوق العاده می باشد .

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text