۱۰ دلیل برای استفاده از تبلت

/
/
/

۱-وابستگی به تلویزیون!
با سرویس‌هایی نظیر netflix،sky و amazon prime که اکنون برای دستگاه‌های سیار نیز قابل استفاده اند، تبلت ها وسایلی فوق‌العاده برای تماشا کردن تلویزیون در راه هستند چرا که به اندازه کافی به اندازه دو نفر بزرگ هستند.

۲-ساعت کاری ۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر
در ۲۴ ساعت شبانه‌روز فقط از ۵ بعدازظهر به بعد برای کارمندان باقی می‌ماند که بسیار نیز سریع سپری می‌شود. تبلت ها برای کار کردن راحت هستند. مثلاً وقتی روی کاناپه استراحت می‌کنید و فوق‌العاده اند اگر صفحه کلید به آن‌ها متصل کنید.
۳-جستجوی حرفه‌ای
اگر می‌خواهید سخنرانی ای داشته باشید، مرور یادداشت هایتان از تبلت حالتی ایده‌آل است. تعویض کردن صفحات وقتی که از گوشی همراهتان استفاده می‌کنید ممکن است باعث پراکندگی و گم شدن آن‌ها شود و باعث شود ارائه تان غیر حرفه‌ای به نظر برسد.
تبلت تسلط یک گوشی به همراه اعتماد از محتویات را به شما می‌دهد.

۴- قدرت بیشتر
همینطور که یک کامپیوتر رومیزی معمولی از بسیاری از لپ تاپ ها قدرتمندتر است،تبلت ها نیز دارای کیفیت و قدرت بیشتری نسبت به گوشی ها هستند. به این معنی که می‌توانید کارهای بیشتر و مهمتری را با تبلت ها انجام دهید.
۵-بازی های بیشتر
اگر دارای اوقات فراغت بیشتری هستید و میخواهید بنشینید و کمی بازی کنید، ترکیب یک صفحه بزرگ‌تر به اضافه پردازشگر قوی‌تر تبلت ها را برای شما به ارمغان می‌اورد که وسایلی عالی برای بازی و MMOs هستند.

۶-کتاب خواندن
زمانی که کتاب می‌خوانید یا دستوراعمل هایی را داخل گوشی موبایلتان دنبال می‌کنید مجبورید یا هر دو صفحه را با هم ببینید یا هر ۳۰ ثانیه یکبار صفحه را بالا و پایین کنید. تبلت ها شما را برای خواندن کتاب الکترونیک یا نقشه در روشی کاربر پسندتر همراهی می کنند.

۷-ارزان و متقاعد کننده
حتی ارزان ترین لپ تاپ ها نیز از گران ترین و پرکاربردترین تبلت هایی که هر کسی تا کنون داشته است نیز قیمت بیشتری دارند. پس عاقلانه است که چیزی را خریداری کنید که تمام نیازهای شما را خیلی خوب پاسخ می‌دهد و با دوام نیز هست به اضافه این خاصیت  که می‌توانید آن را هر جا که می‌خواهید ببرید و نیازی به لپ تاپ ندارید.
۸-نیاز به برقراری ارتباط!
همینطور که نیازهای ارتباطی از طریق نرم افزارهای پیام رسان مثل واتس اپ و اسنپ چت هر روز بیشتر می‌شود نیاز به پیام متنی (اس ام اس) و تماس تلفنی کمرنگ تر می‌شود با این حال با نصب اسکایپ می‌توانید تماس تلفنی را نیز حذف کنید و به راحتی ارتباط برقرار کنید.

۹-قابلیت نگه داشتن شارژ طولانی مدت
خیلی مأیوس کننده است وقتی در سفر طولانی هستید و بازی ای که سرگرمتان کرده یا برنامه‌ محبوبتان بخاطر کمبود باتری معلق بماند. تبلت ها به طور میانگین دوبرار میزان شارژ گوشی ها قادر به ذخیره شارژ هستند.

۱۰-یکدفعه خرید کنید!
حتی اگر گوشی هوشمند خریداری کرده‌اید باز هم مجبورید هر ماه حدود ۲۰ تا ۴۰ پوند برای ارتقا آن پول پرداخت کنید ولی یک تبلت به شما هیچ هزینه ای برای ارتقا به ۳G تحمیل نخواهد کرد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text