پیامک خود را از طریق رایانه، رایگان ارسال کنید!

/
/
/

Spots یک فعال کننده اَپ  جدید رایگان برای اندروید و توسعه  مرورگر کروم است که حساب کاربری گوگل را بر روی رایانه و تلفن همراه هماهنگ می کند. فعال کننده اَپ، امکان دسترسی سریع به مخاطبین و اَپ های محبوبتان را می دهد در حالی که توسعه کروم، دسترسی به پیام ها و تماس های بی پاسخ را بر روی رایانه، در صفحه خانگی کروم، فراهم می کند. به این ترتیب، می توانید پیام های خود را بخوانید و رایگان پیام ارسال کنید.

گام اول
اَپ Spots-Magical Launcher را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید(www.Snipca.com/14210). بعد از اجرای اَپ، چندین بار Next را فشار دهید تا از صفحات مقدماتی عبور کنید و به صفحه ورود ‘Sign in’ برسید. ابتدا گزینه ی ‘Sign in with Google’ و سپس OK را فشار دهید. به این ترتیب گوگل به اطلاعات پایه ی شما که ضروری و البته کاملاً ایمن است، دسترسی می یابد. اَپ مذکور، به صورت خودکار حساب کاربری Gmail شما برای Google Play را، برای ورود، به کار خواهد برد. به بخش Settings بروید و اطمینان حاصل کنید که ‘Enable launcher’ تیک خورده است۱٫ برای اطلاعات بیشتر در خصوص آنچه که با Spots می توانید انجام دهید  ‘Show launcher tutorial’ را فشار دهید۲٫
گام دوم
Spots یک لغزنده  بنفش رنگ کوچک در سمت چپ صفحه دارد. برای دسترسی به اَپ ها ۱، مخاطب ها ۲ و اَپ های محبوب ۳، لغزنده ی بنفش را گرفته و بر روی بخش مورد نظر رها کنید. در هر کدام از این بخش ها می توانید نوار جستجو را فشار دهید و عبارتی را برای جستجو تایپ کنید. برای یک جستجوی عمومی از کل گوشی، لغزنده بنفش را کاملاً به راست بکشید.
گام سوم
حال توسعه ی Spot را به مرورگر کروم رایانه مان اضافه می کنیم. بر روی رایانه خود به www.snipca.com/14211 بروید و ابتدا دکمه آبی رنگ Free و سپس Add را فشار دهید. روی Start و سپس روی آیکون G قرمز (گوگل) کلیک کنید و با حساب کاربری Gmail که برای Google Play روی گوشی خود استفاده می کنید وارد شوید. گزینه ی ‘Add The App to My Android’ سپس ‘I’ve Launched The App ’ و در نهایت ‘Start Spotting’ را کلیک کنید.

گام چهارم
حال صفحه وب Spots را خواهید دید که گروه هایی  شامل صفحات وب پربازدید ۱ و صفحات وب پیشنهادی (براساس اَپ های پرکاربرد بر روی گوشی) می باشد. برای باز کردن یک وب گاه  بر روی آیکون آن کلیک کنید. در بالای صفحه سمت راست، لیست سه نفر آخری که با آن ها تماس گرفته اید نشان داده می شود ۲٫ برای مشاهده لیستی از تمام پیام هایی که فرستاده اید و یا دریافت کرده اید بر روی آیکون Messages 3 کلیک کنید. در انتهای لیست، با کلیک بر روی Load More، پیام های قدیمی تر قابل مشاهده است. نمایش مکالمه ای هر کدام از پیام ها با کلیک بر روی آن امکان پذیر است.
گام پنجم
برای ارسال رایگان متن، بر روی آیکون Messages و مخاطب مورد نظر کلیک کنید و متن خود را در پائین صفحه تایپ کرده، بر روی Send کلیک کنید ۱٫ بر روی پیام هایی که تحویل داده شده  علامت یک تیک ۲ و بر روی پیام هایی که خوانده شده، علامت دو تیک ۳ نشان داده خواهد شد. حدود ۱۰-۱۵ دقیقه طول می کشد تا پیام تحویل داده شود اما بروزرسانی های آتی Spots، سرعت را بهبود خواهد بخشید. علاوه بر این، در انتهای صفحه وب Spots، برای هر تماس بی پاسخ گوشی خود، یک آیکون توجه  خواهید یافت.
گام ششم
شما به آسانی می توانید صفحه وب Spots خود را سفارشی کنید و گروه های دیگری را به آن اضافه کنید. گزینه Add Category را در بالای سمت چپ صفحه کلیک کرده، نام گروه را تایپ و بر روی Save کلیک کنید. برای شروع به اضافه کردن وب گاه های مورد نظر خود به گروه افزوده شده، به گروه جدید بروید و بر روی سمبل ‘+’ ۱ کلیک کنید. آدرس وب گاه را در کادر URL 2 کپی کنید و عنوانی برای آن تایپ کرده و رنگ پس زمینه ۳ مورد نظر را برای عنوان وب گاه انتخاب کنید. سپس روی گزینه Save کلیک کنید. در صورت تمایل می توانید عنوان گروه را کشیده و در جای مطلوب قرار دهید.
گام هفتم
به صورت پیش فرض، هر وب گاهی که در صفحه وب Spots کلیک کنید در صفحه خود Spots باز خواهد شد. برای این که صفحه مورد نظر در یک زبانه ی  جدید باز شود، بر روی منوی حساب کاربری خود در بالا سمت چپ صفحه۱  کلیک کنید و Settings را انتخاب کنید. سپس گزینه ‘Open Links in New Tabs’ ۲ را کلیک کنید. برای دسترسی سریع به Spots از هر وب گاهی ماوس را به سمت راست صفحه ببرید و روی لغزنده کوچک خاکستری که ظاهر می شود کلیک کنید. به این ترتیب تماس های بی پاسخ و لیستی از وب گاه های محبوبتان ظاهر خواهد شد. برای حذف Spots و بازگرداندن صفحه خانگی پیشین خود، کافی است در هر وب گاهی، بر روی آیکون Spots در نوار URL کلیک راست کنید و ‘Remove from Chrome’ و سپس Remove را کلیک کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text