ضمیمه های outlook خود را مدیریت کنید…

/
/
/

OutlookAttach View یک برنامه رایگان است که تمام ایمیل های  Outlook شما را اسکن می کند و ضمیمه های داخل آنها را نمایش می دهد.می توانید آنها را بر اساس نوع یا تاریخ مرتب نمایید یا برای خالی شدن فضای کامپیوتر خود آنها را حذف کنید و یا در فولدر دیگری کپی نمایید. همچنین می توانید ایمیل های شامل ضمیمه های انتخابی خود را باز و آن ضمیمه را با استفاده از برنامه پشتیبان شده در کامپیوتر خود باز و ویرایش نمایید.

مرحله اول
به آدرس www.snipca.com/11935 بروید، به پایین به سمت لینک های بالای جدول زبان اسکرول کنید. اگر از کامپیوتر ۶۴ بیتی و۲۰۱۰ Outlook استفاده می کنید، روی دومین لینک کلیک کنید، در غیر اینصورت روی ‘Download OutlookAttachView’  کلیک نمایید. برای اینکه بفهمید آیا ویندوز شما ۶۴ بیتی است یا خیر روی دکمه Start (1) کلیک کنید،Computer را راست کلیک نموده، روی Properties کلیک کنید و ‘System type’ را تیک بزنید. فایل زیپی که در کامپیوتر شما دانلود می شود را کلیک نمایید، فایل OutlookAttachView باز شده (unzip) را دوبار کلیک کرده سپس Run را دوبار کلیک نمایید. دو پنجره می بینید OutlookAttachView (2)  و Mailbox Scan Options . روی OK (3)  در پنجره Mailbox Scan Options  کلیک کنید تا ضمیمه های Outlook در پنجره   OutlookAttachView بارگذاری شود. یک شمارنده زنده در گوشه چپ OutlookAttachView، فرایند کار را نشان می دهد.
مرحله دوم
وقتی بارگذاری لیست ضمیمه ها پایان یافت، در زیر Filename (1) نام هر ضمیمه و نوع فایل (تصویری، سند، نوت پد، PDF و غیره) آن را خواهید دید.  انواع لیست شده (Filename  ،From ،To و غیره) را کلیک کنید تا جستجوهای شما بر ترتیب حروف الفبا یا اعداد مرتب شود. مثلاً برای کپی کردن ضمیمه ها در دستک تاپ کلید ctrl را فشار دهید و  ضمیمه هایی که می خواهید  کپی کنید را کلیک نمایید، سپس روی آیکن Copy (2) Browse ،Desktop ، OK و دوبارهOK کلیک کنید (۳). برای حذف ضمیمه ها از کامپیوتر خود، آنها را انتخاب کرده و Delete را کلیک کنید و سپس در پیام تایید Yes را فشار دهید. با این کار ضمیمه ها در Outlook هم حذف می شوند.

مرحله سوم
برای اختصاصی کردن رابط OutlookAttachView  روی View (1) و سپس هر یک از چهار گزینه اول کلیک کنید. مثلاً Image Preview  ضمیمه شما را در قابی در پایین لیست ( در مورد ما عکس یک ماشین) نشان می دهد. برای دیدن ایمیلی که همراه ضمیمه می آید روی آن ضمیمه، File و سپس Open  Message In Outlook   (۲) کلیک کنید. برای باز کردن ضمیمه در یک برنامه خاص روی ضمیمه، سپس File ،Open Selected Attachment With  کلیک کرده و سپس یک برنامه را انتخاب کنید. اگر می خواهید فقط ضمیمه هایی را ببینید که در بین تاریخ های خاصی دریافت می شوند، File ،Mailbox Scan Options   (۳) را کلیک کرده و اولین کادر را تیک بزنید، منوهای کرکره ای From و To را کلیک کنید و تاریخ هایی را که می خواهید تنظیم کنید و بعد OK را کلیک نمایید.

——————–

برگردان : مهسا قنبری

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text