img

ده دلیل برتری اندروید بر iOS…!

/
/
/

دراین مقاله خواهید دید برترین ویژگیهای آیفون ۶  را می توان در سیستم های اندرویدی با قیمت پایین تر و قابلیت های برتر از آیفون بدست آورد.

۱- گوشی بزرگتر
بزرگترین گوشی اپل تاکنون آیفون ۶ پلاس بوده است با اندازه ۵٫۵ اینچ اما گوشی سامسونگ گالکسی گا با اندازه ۶٫۳ از آن بزرگتر است. البته این گوشی بهترین گوشی بازار نیست ولی از نظر ابعاد بزرگتر است.

۲- بهترین جنس
بی شک زیباترین گوشی اپل تا به حال آیفون  ۶ بوده است اما این ظاهر جدید بسیار به گوشی سامسونگ گالکسی آلفا و گوشی ال جی مدل G3 شبیه است. هردو این گوشی ها با برنامه اندروید موجود aهستند.

۳- تناسب اندام
کاربران اندروید می توانند از دستبندهای موجود با قیمتی کمتر از ۱۰۰ پوند استفاده کنند. برای مثال دستبندهای Mistif Shine  ،  Jowbone  و  Fitbit از استانداردهای خوبی برخوردارند و ویژگی ها و امکاناتی بسیار بهتر و بیشتر از Health kitهای اپل ارائه می دهند.

۴- ساعت های اسمارت
درحال حاضر بیش از ۲۰ نوع ساعت اسمارت وجود دارد که با نسخه های مختلف اندروید کار می کنند. اولین تلاش اپل برای تولید چنین ساعت هایی با همان اشتباهات مشابه صورت گرفته است که قرار است در آینده این اشتباهات برطرف شود.

۵- ویجت های فوق العاده
با ورود iOS8  ویجت ها برای کاربران اپل در دسترس قرار گرفتند. در حالیکه کاربران اندروید از اندروید ۳٫۰ و از ۲۰۱۱پشتیبانی ویجت   Honeycombeرا در دسترس داشتند. درحال حاضر کاربران اندروید با استفاده از  scratch می توانند ویجت های مخصوص خود را بسازند.
۶- تکنولوژی دوربین
اگرچه آیفون ۶ نسبت به گوشی های اندرویدی از تعداد پیکسل کمتری برخوردار است اما در کل عکسهای آن تحسین برانگیز است. شرکت HTC تکنولوژی  Ultrapixels را به گوشی های خود افزوده است که با اینکه تعداد پیکسل کمتری دارد اما عکس های بسیار با کیفیت می اندازد.

۷- پردازشگر هشت هسته ای
با وجود برنامه هایی که برای اجرا پردازشگرهای قوی نیاز دارند  به نظر می آید تصمیم اپل برای تولید آیفون ۶ با پردازشگر دوهسته ای کمی عجیب است. درحالیکه Note4 درحال حاضر پردازشگر هشت هسته ای دارد.

۸- جستوگر صوتی
یکی از بزرگترین پیشرفت های اندروید در سال گذشته ارتقاء به جستجوی صوتی Google Now»» بود. جستجوی صوتی یکی از بزرگترین ویژگیهای آیفون ۶ است ، کاربرانی که حال قادرند با گفتن Hey Siri» « این امکان را فعال کنند و معادل آن ویژگی Ok Google»  « در اندروید است.

۹- قابلیت Sync
یکی از مهم ترین کاربردهای ساعت های اسمارت قابلیت sync بین دیوایس های مختلف است. ویژگی خاصی که کمپانی LG آنرا مطرح کرد و دیگران پس از آن به این جریان پیوستند . اپل نیز ایده های جالبی از این دست آورد را ارائه کرد.

۱۰- قیمت
ابزارهای تکنولوژیکی برند همگی گران هستند اما اپل آیفون ۶ در بالاترین نقطه از نظر قیمت قرار دارد. شما می توانید گوشی های اندرویدی با ویژگی های مشابه ، مانند Moto G  جدید را در حدود ۴۰۰ پوند ارزانتر از آیفون ۶ خریداری کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text