Kobo Aura H20

/
/
/
0 مشاهده

Kubo Aura H20 مدل ضدآب Aura HD شرکت Kobo است. این دستگاه میتواند به مدت ۳۰ دقیقه تا عمق یک متری غوطه ور بماند و حتی به راحتی در یک حمام داغ دوام بیاورد. ما هیچ مشکلی در خشک کردن صفحه نمایش آن با حوله و یا پارچه نداشتیم. ویژگی برجسته دیگر Aura H20 صفحه نمایش ۸/۶ اینچی آن است که در ۲۶۵ppi بسیار واضح تر و شفاف تر از نمایشگر ۲۱۲ppi مدل Kindle Paperwhite آمازون می باشد. این کتاب خواندن الکترونیکی به خوبی یک کتاب معمولی است، چیزی که نمی توان در مورد بسیاری از دستگاه های ارزان تر گفت. نور پشتی در حالت تنظیم ماکسیمم بسیار نامناسب است، اما با کم کردن میزان روشنایی، Aura H20 نور ملایمی را برای مطالعه در شب تولید می کند.
با وجود ۴گیگابایت حافظه ذخیره سازی در این دستگاه، فضای زیادی برای کتاب ها وجود دارد، و شیار کارت میکرواس دی آن به این معناست که میتوانید ۳۲گیگابایت فضای اضافی در این کتابخوان الکترونیکی داشته باشید. ۴گیگابایت حافظه ذخیره سازی برای ذخیره کردن صدها کتاب کافی است، پس مشکلی در ذخیره سازی ندارید. ورژن ۳G وجود ندارد، بنابراین باید برای دانلود کردن کتاب های جدید به شبکه وای فای وصل شوید. شکایت ما در مورد بزرگ بودن Aura HD اولیه همچنان بقوت خود باقی است. Aura H20 با ۲۳۳ گرم وزن سنگین بنظر می رسد و به دلیل زاویه دار بودن پشت دستگاه، گرفتن آن در دست دشوار است که بخشی از آن بخاطر اندازه صفحه نمایش ۸/۶ اینچی این دستگاه در مقایسه با نمایشگر ۶ اینچی Paperwhite می باشد که صد و هشتادگرم وزن دارد.
صفحه نمایش بزرگ Aura H20 مناسب هرکسی نیست. اما آن هایی که به فونت بزرگتری نیاز دارند میتوانند متن بیشتری در صفحه داشته باشند. گزینه های زیادی هم برای اختصاصی سازی ظاهر کتاب ها از تغییر اندازه فونت و وضوح تصویر گرفته تا تنظیم فضای بین خطوط و حاشیه ها وجود دارد.
صفحه نمایش لمسی این دستگاه سرعت عمل بالای دارد که آن را بیشتر مدیون پردازنده یک گیگاهرتزی پرسرعت AuraH20 می باشد. رابط Kindle به شکل منطقی تری مرتب سازی شده است، با این حال کار کردن با Kobo به هیچ وجه خسته کننده و دشوار نیست و منوهای مرتب و سازماندهی شده آن همچنان قابل تقدیر است.
وقتی حرف از نوشتن به میان می آید، انتخاب یک eReader   یا کتاب خوان الکترونیک گزینه بسیار بهتری در مقایسه با Kindle و Kobo است. ایراد Kindle این است که باید کتاب ها را از آمازون خریداری کنید. با Kobo میتوانید از هر فروشگاهی که کتاب الکترونیکی می فروشد کتاب خریداری کنید (غیر از آمازون) و حتی از کتا بخانه محلی خود کتاب قرض بگیرید.
حتی با وجود کمبودهایی که رابط Aura H20 دارد و همچنین طراحی حجیم و بزرگ آن، اگر واقعا به یک کتاب خوان ضدآب نیاز دارید می توانید آن را انتخاب کنید. برای افراد دیگر کتاب خوان Paperwhite که ارزان تر از Kindle  است، میتوانید مناسب تر باشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text