معرفی تبلتWACOM CINTIQ COMPANION 2

/
/
/

معرفی تبلتWACOM CINTIQ COMPANION 2
ما کامپیوترتبلت جدید WACOM را در معرض آزمایش قرار دادیم تا ببینیم که آیا این به خوبی دیگر تبلت های موجود در بازار می باشد ، و این که آیا این واقعا یک همراه مناسب برای شما در زمان تجربه ی طراحی کردن می باشد .
تبلت ها بسیار تکامل یافته اند ، تکنولوژی به سرعت در حال تعقیب کردن رسانه های واقعی در چند دهه ی اخیر بوده است ، و هنر مند های دنیای دیجیتال در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به احساس واقعی رسم کردن به وسیله ی خودکار و کاغذ می باشند . در ابتدا ما قلم هایی را داشتیم که جایگزین ماوس شما شدند و بروی پد ها رسم می کردند ، و سپس تبلت های مخصمص رسم تمام عیار به وجود آمدند ، که با محبوبیت جهانی iPad ها بسیار گسترش یافتند .
با این وجود تبلت های مخصوص رسم کردن هر ساله بزرگتر ، بهتر ، براق تر و در بعضی موارد حتی از چیز های واقعی هم بهتر شدند . Wacom Cintiq Campanion 2 آخرین مورد از این ردیف طولانی از تبلت های فوق العاده می باشد و به طور آشکار این دومین محصول از سری محصولات Companion می باشد ، ماشین های طراحی قدرتمند که هنوز در سایز لپ تاپ می باشند و مناسب ترین انتخاب برای هنرمندان در خانه می باشند . چرا که به جای اینکه این یک تبلت باشد که شما آن را به کامپیوتر وصل کرده تا با آن طراحی کنید ، این خودش کامپیوتر می باشد ، این به همراه یک ویندوز 8 نصب شده بر روی آن عرضه می شود و همانند یک لپ تاپ تا می شود .
تاثیر اولیه ایی که Comapanion 2 القا می کند تاثیر خوبی می باشد ، سایز آن این وسیله را برای طراحی در حال حرکت عالی ساخته است و قدرت محض آن یقینا برای کار های اداری کافی می باشد . این وجد آور است که یک تبلت را برای کار های غیر روزمره اینقدر کامل و بی نقص ببینید ، برای مثال در حالی که در حال تماشای تلویزیون هستید . اما سایز و ظاهر Companion فقط آغاز کار می باشد ، درست زمانی که شما شروع به کاوش عمیق تر می کنید ، این ابزار شروع به تحت تاثیر قرار دادن شما می کند .
محصولات Wacom تقریبا در زمینه ی تجربه ی طراحی بی رقیب می باشند ، و Companion با بهترین آنها برابری می کند .
به علت طبیعت مشابه لپ تاپی Companion 2 ، این ابزار برای راه اندازی و نصب کردن آسان می باشد ، و این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک حساب Windows را راه اندازی کنید . مدرج کردن صفحه به وسیله ی قلم هم آسان می باشد و پایین نگه داشتن قلم حلقه ایی را در اطراف پیکسلی که آن را لمس می کنید ، آشکار می سازد .
شما همچنین می تونید Companion 2 را به وسیله ی انگشتان و یا قلم کنترل کنید ، و یا دیگر قلم های حساس Wacom که برای صفحه های لمسی طراحی شده است ، از قبیل Bamboo که یقینا تایپ کردن را آسان تر ساخته است . کیبورد می تواند از پایین صفحه ی نمایش آشکار شود و می تواند به دو قسمت مجزا تقسیم شده و یا به همان شکل معمول و بلند آشکار شود . یک اشکال بزرگ این مورد می باشد که بر خلاف Cintiq های بزرگ ، قرار دادن دست شما بر روی صفحه نمایش می تواند باعث گیج شدن ابزار شود ، اما این فقط یک فید بک کوچک می باشد و باعث مختل شدن فرایند طراحی کردن نمی شود .
هیجان انگیز ترین چیز درباره ی داشتن یک Companion این می باشد که شما می توانید به آسانی طرح اولیه طراحی خود را در ابتدا وارد Photoshop کنید به جای اینکه از مقداری کاغذ و خودکار استفاده کنید . نازکی تبلت عالی می باشد ؛ یک فاصله کوتاه بین لمس کردن ابزار و برداشتن قلم چند سانتی متر بالاتر از صفحه می باشد ، که طرفداران و علاقه مندانی را ایجاد کرده است ، و قلم با یک کنترل عالی و ظریف در امتداد صفحه نمایش و به آسانی به حرکت در می آید .
محصولات Wacom تقریبا در تجربه ی طراحی بی رقیب می باشند ، و Comapanion با بهترین های آنها برابری می کند . این ابزار به عنوان استاندارد برای این دقت در نظر گرفته می شود ، اما در مورد دیگر ویژگی ها چطور ؟ در بالای کنترل فوق العاده ی قلم بر روی Companion ، کنترل هایی در سمت چپ صفحه وجود دارد که داشتن کنترل بر روی عملکرد های فوتوشاپ را آسان تر هم ساخته است ، این ها این ابزار را همچنین برای سازندگان کارهای ترکیبی مناسب ساخته است ، و شما می توانید کادر های دستوری را بر روی صفحه ی نمایش در حالی که کار می کنید ، قرار دهید . Companion تمامی پورت های لازم را هم دارا می باشد ، شامل هدفون ها ، USB و مخصوص شارژ کردن ، و کلید پاور یک دکمه کشیدن و نگه داشتن می باشد که ضربه ی ناگهانی به آن و خاموش شدن را غیر ممکن ساخته است .
و در بالای همه ی این ویژگی های عالی ، صفحه ی نمایش کاملا بی نقص و اورجینال برای کار کردن می باشد . رنگ فوق العاده می باشد ، یک رزولیشن 2560×1440 در حالت 4K وجود دارد و صفحه 13 اینچی برای کار کردن به مقدار کافی بزرگ می باشد ، اما آنقدر بزرگ نمی باشد که مجبور شوید آن را بر روی یک میز قرار دهید . این ابزار سازگار با Mac می باشد – بنابراین شما می توانید Mac را به ابزار متصل کنید و از آن به همان طریقی که از بزرگترین مدل های Cintiq استفاده می کردید ، استفاده کنید – و این حتی یک اسپیکر از پیش ساخته شده و مجموعه ایی از دوربین ها را دارا می باشد .
Cintiq Companion 2 دقیقا پیشرفته ترین تبلت کامپیوتر در نوع خود می باشد . نهایتا شما به خاطر ویژگی های طراحی است که احتمالا این ابزار را خریده اید ، 2048 سطح از فشار قلم ، شیب و ویژگی های چند گانه ی لمسی ، اما به عنوان یک تبلت ویندوز کلی هم این ابزار فوق العاده می باشد ، پردازنده ی درون ابزار این را به تنهایی تبدیل به یک انتخاب خوب به عنوان یک کامپیوتر به تنهایی کرده است . اما زیبایی Companion این است که این تنها محدود به هنرمندان و یا حرفه ایی ها نمی باشد . این ابزار زیبا ، قدرتمند می باشد ، اما همه کاره هم است .
ارزیابی
ویژگی ها : 10/10
آسانی در استفاده کردن : 10/8
کیفیت نتایج : 10/9
قیمت : 10/9
نمره ی نهایی : 10/9

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text