بهترین اپلیکیشن های رایگان

/
/
/

اپلیکیشن های Fortnight

مسافرت

Minube

Bit.ly/minube359

حذاقل سیستم مورد نیاز: Android 4,iOS 7

سایز: ۱۷MB

Minube یک اپلیکیشن مسافرتی با توانایی تغییر است . هم چنان که که به شما اجازه می دهد در هتل ها ، رستوران ها ، و کارهایی که می توانید در هزاران مقصد در دنیا انجام دهید ، این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا تصاویر خود را بعد از سفرسازماندهی کنید با این امکان که مکانی را عکس ها گرفته شده اند شناسایی می کند . سپس، اگر تصویر به خصوصی وجود دارد که شما به ان مفتخرید ، شما می توانید ان را به همراه نکاتی که فکر می کنید به دیگران کمک میکند تا ان از ناحیه گردش کنند ، منشر کنید . این ویرگی به شما یک حس شخصی می دهد و ما دوست داریم تا قادر باشیم تجربیات واقعی توریست های ان محل را مطالعه کنیم .اگر جه جستجوی مکان ها براساس اسم اسان است ، اما اپلیکیشن همچنین ویژگی الهام بخشی عالی دارد که به شما در تکاپوی تصمیم گرفتن برای محل مسافرت ، کمک می کند . با بررسی مقاصد شما از نظر مسافت ، قاره ، طول سفر ، وحتی رنگ ،Minube به شما لیستی از از شهر های مناسب ارائه می دهد.ما همچنین دوست داریم تا یک بررسی قیمتی هم داشته باشیم ، اما با توجه به عوامل زیادی که این غامل راتحت تاثیر قرار می دهند ( مثل پرواز ها ) ما احتمالا توقع زیادی داریم. ما واقعا از Minube لذت بردیم واز انجایی که اطلاعاتی که ان پیشنهاد می کند بر اساس اطلاعاتی است که از جمعیت به دست می اورد این اپلیکیشن فقط زمانی بهتر می شود که محبوبیتش بیشتر شود.

……………………………………………………………………………………………تجارت

Primer

Bit.ly/primer359

حداقل سیستم مورد نیاز: iOS 7

سایز: ۱۵٫۴MB

ارتقا یافته توسط گوگل، Primer به افرادی که در حال اغاز تجارت هستند مفاهیم مهم بازاریابی از طریق تلفن ها یا تبلت هایشان ارائه می دهد.ای اپلیکیشن شامل درس هایی رایگان در مفهوم بازاریابی ،PR وتبلیغ کردن رسانه ای می باشد .هر درس شامل مطالعات موردی ، نکات و امتحان های بحثی برای کمک به شما به رسیدن به مهمترین استراتژی ها می باشد. این اپلیکیشن به خوبی طراحی شده است و ما اطلاعات را به صورت شفاف ، مختصر وقابل هضم می یابیم . دروس به صورت افلاین هم در دسترس می باشند که این امکان Primer را برای یادگیری اهداف بازاریابی عالی می کند ، برای زمانی که در حرکت هستید و ارتباط اینترنتی ندارید . این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای iOS در دسترس می باشد ،اما به زودی برای اندروید هم عرضه خواهد شد .

……………………………………………………………………………………………اجتماعی

Ping

Bit.ly/ping359

حداقل سیستم مورد نیاز: iOS 7

سایز: ۱۸MB

بنا برگفته ی سازندگان ،”Ping ساده ترین راه برای برقراری ارتباط بدون کلمات است” . اگر شما بخواهید توجه یک دوست خود را جلب کنید یا اینکه به انها اطلاع دهید که به خانه رسیده اید ،شما می توانید این کار را با فرستادن یک Ping به انها انجام دهید. این ایده بسیار خوبی است اگر شما فرد کم صحبتی هستید و یا اینکه فرستادن پیام ویا خواندن انها را روی یک صفحه کوچک دوست ندارید . Ping همچنین برای کسانی که در مورد امنیت نگران هستند هم جذاب است ، چرا که این امکان که اطلاعات شخصی مورد حمله قرار بگیرند وجود ندارد . با اندکی خلاقیت ، Ping هایی که شما ارسال می کنید می تواند هر معنی که شما برای ان تعریف کرده اید ، داشته باشد.

بهترین اپلیکیشن های رایگان وپرداختی fortnight برای Android ، iOS ، Windows Phone ، وتبلت ها و تلویزیون های هوشمند

……………………………………………………………………………………………ایمیل

Gmail

Bit.ly/gmail359

حداقل سیستم مورد نیاز: اندروید ( متفاوت با توجه به نوع دستگاه )

سایز: متفاوت با توجه به نوع دستگاه

به دنبال به راه انداختن ابزار ایمیل اخیرش ، Google Inbox ، گوگل همچنین اپدیت های برجسته ای را برای اپلیکیشن های Gmail خود برای اندروید انجام داده است . در کنار یک محیط داخلی جدید ورنگارنگ تا بتواند مناسب طراحی های اب نباتی اندروید باشد ، Gmail 5 اکنون نسل سوم اکانت های ایمیل را برای اولین بار ساپورت می کند . این با POP و IMAP سازگار است ، به این معنی که شما می توانید ان را در ارتباط وپیوستگی کامل با Yahoo Mail ، Outlook.com و واغلب سرویس های ایمیل دیگر استفاده کنید . با این حال در تضاد با برخی گزارش ها که ما خواندیم ، ما یافتیم که این اپلیکیشن از Exchange حمایت نمی کند . با نگاه امیدوارانه ، این عملکرد هم در اینده ایی نزدیک به ان اضافه خواهد شد .

……………………………………………………………………………………………

سودمندی

Microsoft Word

Bit.ly/word359

حداقل سیستم مورد نیاز: iOS 7.1

سایز: ۲۶۵MB

هنکامی که Office برای iPad در ماه مارس ۲۰۱۴ منتشر شد، به شما امکان می داد که Word ، Excel ، و Powerpoint را به طور رایگان دانلود کنید ؛اما تا زمانی که شما یک اشتراک از Office 365 را نمی خریدید، شما فقط می توانستید فایل های خود را مشاهده کنید و قادر به ویرایش انها نبودید . امروزه اما Microsoft این امر را ممکن ساخته که برنامه ها را از طریق iPad خود به طور رایگان ویرایش کنید . بعضی ویژگی های پیشرفته ویرایشی کماکان فقط در صورتی که اشتراک Office 365 را تهیه کنید ،در دسترس است اما Word یک ترکیب از OneDrive و Dropbox را پیشنهاد می کند واین به عنوان یک اپلیکیشن جدا بر روی iPhone برای اولین بار در دسترس است .

……………………………………………………………………………………………

مرور گرها

Opera Mini

Bit.ly/opera359

حداقل سیستم مورد نیاز : iOS 7

سایز : ۱۷٫۲ MB

به دنبال معرفی حالت “Turbo” این مرور گر ، که استفاده از اطلاعات موبایل شما را تا حدود ۹۰% خواهد رساند ، ما Opera Mini را برای iOS در مورد ۳۴۹ اپلیکیشن های fortnight مطرح کردیم ( bit.ly/webuser349 ) . حالا اپلیکیشن دوباره به روز شده تا برای شما ویژگی ” Video Boost ” را به ارمغان بیاورد ، یک ویژگی که میزان اطلاعاتی را که شما دانلود کردید با بهینه سازی ویدئوها قبل از مشاهده انها به میزان بیشتری کات می کند. این حالت می تواند به سادگی در حالت Turbo با روشن و خاموش کردن سوییچ مقابل گزینه ی Video Boost فعال شود ، که بعد از ان مرورگر از تعداد ویدئو هایی که بهینه کرده است گزارش بر می دارد .با اغلب شبکه های موبایل که اجازه ی دسترسی به اطلاعات را در حد منصفانه ای در اختیار مشتریانش قرار می دهد، این یک ویژگی بسیار مفید برای کسانی است که دوست دارند ویدئو ها را زمانی که شروع به پخش می کنند به شکلی روان پخش شود .نه تنها شما اجازه ی دسترسی به اطلاعات بیشتری را خواهید یافت ، بلکه Video Boost همچنین مدت زمانی را که شما باید برای لود شدن ویدئو ها از دست می دهید را کاهش می دهد .

چند اپلیکیشن به طور مختصر

خواب بهتر

Bit.ly/sleepbetter35

حداقل سیستم مورد نیاز: iOS 7

سایز: ۳۸٫۳ MB

به گفته ی ارتقا دهندگان Runtastic ، Sleep Better می تواند کیفیت خواب شما را با ثبت کردن چرخه های خواب شما و دادن امکان مقایسه انها در برابر عادات روزانه و سایر متغیر ها ، شامل مصرف کافئین و الکل ، تمرین کردن و سطح استرس ؛ بهبود یابد . مانند بیشتر اپلیکیشن های از این نوع ، Sleep Better یک الارم هوشمند دارد ، که حرکات شما را اندازه می گیرد تا شما را در مناسب ترین زمان ، در طی فاز سبک خواب بیدار کند.

……………………………………………………………………………………………

Sky+

Bit.ly/skyapp359

حداقل سیستم مورد نیاز : Android 2.2 ، iOS 5

سایز : ۱۲ MB

یک اپلیکیشن عالی که به شما جدول برنامه هفتگی تلویزیون را بررسی کرده و برنامه ها را در جعبه ی Sky خود ضبط کرده زمانی که بیرون هستید . این همچنین ویژگی های نصب شده ایی دارد که به شما اجازه می دهد بهترین تلویزیون های رایگان و بهترین برنامه های درخواستی خود را بشناسید.در خانه ، شما می توانید از ان برای مدیریت تمامی ضبط هایتان در برنامه ریز تلویزیون استفاده کنید . اخرین ورژن این اپلیکیشن به شما این امکان را میدهد که تصاویررا از تلفن یا تبلت خود به دستگاه ست تاپ باکس انتقال دهید و کل سری ها را با فشار ی دکمه ضبط کنید .

…………………………………………………………………………………………… ابزارهای سرعت                                                                                                                             Speed Booster

Bit.ly/speed359

حداقل سیستم مورد نیاز: Android 2.3

سایز : ۲٫۶MB

Speed booster مدعی است که سرعت تلفن شما را تنها با فشار ساده ی یک دکمه تا ۶۰% افزایش می دهد . این کار را با متوقف کردن فرایند های اضافی و پاک کردن حافظه وپاک کردن اطلاعات حافظه کوتاه مدت که فضای با ارزش موبایل شما را اشغال کرده اند ، انجام می دهد .

اگر چه این یک اپلیکیشن سودمند ودر دسترس میباشد اگر شما یک تعمیر ساده و سریع انجام دهید ، Speed Booster فقط یک افزایش سرعت موقت انجام خواهد داد اگر شما یک تلفن کند واهسته داشته باشید . به علاوه شما هیچ وقت نمی توانید تبلیغ های pop-up تمام نشدنی ان را از سر باز کنید . در کنار این ها ، منو Clean Task این اپلیکیشن یک راه خوب برای مشاهده این که هر اپلیکیشن چه مقدار از حافظه را استفاده می کند ؛ می باشد بنا براین شما می توانید هر چیزی را که بیش ازحد نیاز از منابع شما استفاده می کند ، شناسایی کنید .

……………………………………………………………………………………………پرینت گرفتن

Photobox photo Prints & Gifts

Bit.ly/photo359

حداقل سیستم مورد نیاز: Android 4

سایز:۱۸MB

سرویس های چاپ کردن photobox برای مدتی است که برای استفاده کنندگان iOS در دسترس بوده است و اکنون استفاده کنندگان Android هم می توانند دستور های چاپی فوتوگرافیک را مستقیما از تلفن ها یا تبلت های خود ارسال کنند . اپلیکیشن photobox به شما این امکان را می دهد عکس ها را به طور مستقیم به دستگاه خود وارد کرده ویا انها را از Facebook ،Instragram و Dropbox اپلود کنید . به علاوه پرینت های معمولی ، شما میتوانید پارچه های با طراحی شخصی ، لیوان ها ، جلد های تلفن ، پوستر ها و تی شرت ها را سفارش دهید و شرکت برگشت محصول را بدون هیچ بحثی ارائه می دهد اگر شما کاملا از کیفیت محصول خود راضی نباشید . پرداخت ساده وایمن می باشد و یک بار که شما سفارش دادید می توانید ان را از طریق اپلیکیشن پیگیری کنید . زمانی که شما در photobox ثبت نام می کنید به شما همچنین ۴۰ پرینت رایگان عکس و یک ذخیره ی نا محدود داده می شود ؛ پس ایا چیزی برای دوست نداشتن وجود دارد ؟

……………………………………………………………………………………………اپلیکیشن های جدید شایسته ی پرداختن پول

موزیک

Hype Machine

حداقل سیستم مورد نیاز: Android 2.2

سایز:۴٫۱MB           قیمت : ۲٫۵۰£

تازه برای اندروید ، Hype Machine به شما برای پیدا کردن موزیک های عالی جدید به وسیله پیشنهاد دادن موزیک های انتخاب شده برجسته از بیش از ۸۰۰ وبلاگ موزیک ، کمک خواهد کرد . هنگامی که شما اپلیکیشن را خریداری کنید ، دیگر هیچ پرداخت یا تبلیغات اضافی وجود ندارد ، بنابراین شما ازادید هر کدام از track های پیشنهادی را پخش کنید .

……………………………………………………………………………………………عکس برداری

Pro Shot

Bit.ly/proshot359

حداقل سیستم مورد نیاز: Windows phone 8                                                   سایز: ۴MB                                 قیمت: ۱٫۶۹ £                                           اگر شما یک Windows Phone خریده اید زیرا شما در مرد عکس برداری جدی هستید، شما قطعا proShot را دوست خواهید داشت .همچنین سفارش تنظیمات پیشرفته به شما اجازه می دهد سرعت بسته شدن شاتر ، ISO وبالانس رنگ سفید را تغییر دهید ، واپلیکیشن داری تصویر برداری سریع چند تایی ، تایمر خودکار و حالت عکس برداری اهسته می باشد.

……………………………………………………………………………………………ورزش                                                                                                         Coach’s Eye

Bit.ly/coach359

حداقل سیستم مورد نیاز: Windows Phone 8.1                                                   سایز: ۵MB                             قیمت :۳٫۴۹ £

اگر شما نمی خواهید مقدار زیادی هزینه برای یاد گرفتن درس هایی برای بهتر کردن ضربه گلف تان کنید ، چرا از Coach’s Eye استفاده نمی کنید ؟ تازه برای Windows Phone ، این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد ویدئو ها را ضبط ، مقایسه وانالیز کنید تا به شما کمک کند تمامی مهارت های ورزشی خود را بهبود ببخشید .

……………………………………………………………………………………………بازی                                                                                                            Football Chairman

Bit.ly/football359                                                                               حداقل سیستم مورد نیاز: Android 2.3.3 و iOS 5                                               سایز: ۷٫۷MB                   قیمت: ۲٫۹۹ £

این بازی بسیار اعتیاد اور ، که شما را طی به پیش بردن یک کلوب فوتبال از هر چیز که در دسترس است ، تحت نظر دارد ، به نسخه های دارای چالش های جدید مثل ” Fans are the boss” اپدیت شده است ، که در ان شما می توانید به وسیله طرفداران اخراج شوید اگر به اندازه ی کافی خوب عمل نکرده باشید .

……………………………………………………………………………………………ابزار                                                                                                                MindNode                                                                                             bit.ly/mind359                                                                                  حداقل سیستم مورد نیاز: iOS 8                                                                  سایز: ۶٫۲MB             قیمت: ۶٫۹۹ £                                                                     این شاید ارزان نباشد ، اما MindNode یک ابزار فوق العاده می باشد اگر شما نیاز به ساخت نقشه های ذهنی از تلفن یا تبلت خود دارید. این ویژگی یک بوم بدون انتها و ویژگی دوباره تنظیم کردن خودکار به این معنی است که شما هرگز با کمبود فضا مواجه نخواهید شد .

……………………………………………………………………………………………بهترین اپلیکیشن های جدید تلویزیون ها

تلویزیون                                                                                             BBC iPlayer on YouView                                                                      www.youview.com                                                                                   حداقل سیستم مورد نیاز: YouView Box                       سایز: N/A

به دنبال اضافه شدن Netflix ، که ما به وسیله ان اخرین بحث هایمان را پوشش می دهیم ، اخرین پیشرفت ها مربوط به YouView یک اپدیت عمده در اپلیکیشن iPlayer ان می باشد .این شامل یک طراحی دوباره ظاهر داخلی می شود که باعث یافت شدن راحت تر فیلم ها ونمایش ها می شود ، و گروه های مفهومی جدیدی برای مستند ، غذا ، هنر و تاریخ ، وعلوم و طبیعت می شود . دکمه قرمز روی ریموت YouView را در حالی که در حال تماشای هر کدام از شبکه های BBC هستید ، فشار دهید تا تا یک صفحه ی اصلی باز شود که به شما توانایی دسترسی به iPlayer و همچنین اپلیکیشن های BBC خبری و BBC ورزشی را می دهد .این به شما اجازه می دهد رقابت های زنده ورزشی را تماشا کنید؛ سر تیتر اخرین اخبار را ببینید و پیش بینی وضع هوای محلی را مشاهده کنید . اپلیکیشن اپدیت شده هم اکنون در Humax and BT YouView موجود است و در اینده هم به صورت ابزارهای Talk Talk عرضه خواهد شد .

……………………………………………………………………………………………بازی ها                                                                                                     Chromecast games                                                                                                                     chromecast.com/apps                                                                       حداقل سیستم مورد نیاز: Chromecast                                                              سایز : متفاوت

درست زمانی که فکر می کردید ابزار های گوگل از این بهتر نمی شود،Chromecast بیش از نیمی از ده بازی های دوستانه – خانوادگی را اضافه کرد . شما می توانید اینها را روی صفحه ی تلویزیون خود بازی کنید وانها را به وسیله تلفن ویا تبلت خود کنترل کنید ، که شما را از کند وکاو به دنبال تخته اسکی قدیمی خود در روز کریسمس نجات می دهد .اپلیکیشن همچنین شامل ورژن های قدیمی مورد علاقه ها می باشد مثل Monopoly ،Scrabble ، Connect 4 همچنین بازی جزئی Big Web Quize ه می تواند اطلاعات شما را در مقایسه با نهایتا پنج دوست بررسی نماید .اگر شما احساس انرژی می کنید ، اکنون Dance وجود دارد که حرکاتی را که شما به وسیله موبایل خود ایجاد می کنید تبدیل به حرکات رقص روی صفحه نمایش می کند . اکثر اپلیکیشن ها برای نصب رایگان بوده و هم برای Android و هم برای iOS موجود می باشد ، که باعث ایجادیک فعالیت شاد بدون محدودیت برای کل خانواده می باشد .

……………………………………………………………………………………………فیلم وتلویزیون                                                                                     Netflix 7.1 for iOS                                                                             bit.ly/netflix359                                                                               حداقل سیستم مورد نیاز : iOS 7                                                                   سایز: ۱۹MB

ورژن جدید اپلیکیشن Netflix برای iOS باعث تبدیل iPhone 6 Plus’s 5.5 in به صفحه ای با ساپورت کردن پخش “full HD” با رزولیشن ۱۰۸۰ p شد.اگر شما دارای یک iPhone 6 استاندارد یا مذل قدیمی تر هستید صفحه ی نمایش شما از کیفیت ۱۰۸۰p ساپورت نمی کند بنابراین شما گرفتار رزوتیشن ۷۲۰p هستید .با این حال ، اپلیکیشن اپدیت شده یک طراحی داخلی جدید را عرضه می کند که برای iOS 8 با حداکثر بازده طرهحی شده است و اطلاعات بیشتری را بر روی صفحه نمایش می دهد هنگامی که شما Netflix films و برنامه های تلویزیونی را بر روی ان نمایش می دهید . از انجایی که نمایش در بالاترین رزولیشن از پهنای باند بسیار بیشتری استفاده می کند ،۵mbps برای ۱۰۸۰p ؛ شما باید این امر را فقط از طریق Wi-Fi انجام دهید .Netflix هنوز اعلام نکرده است که چه زمانی اپلیکیشن Android اپدیت خواهد شد .                                                             ……………………………………………………………………………………………نصب نکنید                                                                                          Hot Deals Now UK                                                                                   bit.ly/hotdeals359

این اپلیکیشن غیر رسمی اطلاعات خود را از مجتمع های محبوب ذخیره کردن پول مثل HotUKDeals به دست می اورد . اما این زشت وازاردهنده است . سصح داخلی به وسیله تبلیغات بر جسته شده است و ایکن های شعله ای که باعث کندی صفحه شما می شود.شما باید به یک فلش ابی رنگ برای دانلود اخرین کاهش قیمت ها در هر دسته ای کلیک کنید وبه جای باز کردن معاملات با این اپلیکیشن ، با یک کلیک ساده به اسانی شما را به ورژن موبایل HotUKdeals منتقل می کند . اپلیکیشنی بی خود و بی ارزش است ……………………………………………………………………………………………این را به جای ان نصب کنید                                                                         HotUKDeals                                                                                                   bit.ly/hotandrid359                                                                          حداقل سیستم مورد نیاز: Android ( متفاوت با نوع دستگاه ) و iOS 5                       سایز: ۸٫۴ MB

اپلیکیشن رسمی HotUKDeals یک نیاز حتمی برای جویندگان تخفیف ، به خصوص در فروش های به درازا کشیده ی کریسمس و ماه ژانویه ، می باشد . در کنار لیست کردن داغ ترین معاملات انلاین وافلاین از وبسایت HotUKDeals ، این یک ویژگی برجسته محلی برای یافتن حراجی ها در زمانی که شما سرگرم هستید ، دارد .این به صورت اتوماتیک محل شما را شناسایی می کند تا به شما بازار های حراجی در محدوده ی شما را معرفی کند، همه چیز از غلات و لباس گرفته تا تکنلوژی وسرگرمی می باشد . شما می توانید هشدار هایی شامل کلیدواژه های به خصوص تنظیم کنید تا به شما پیشنهاد های سازگار با ایده شما را در HotUKDeals نشان بدهد ، و می توانید تخفیفات پیدا کرده را با سایر اعضا مستقیما از طریق اپلیکیشن در میان بگذارید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text