img

بسته رایگان ۲۰۱۳ آفیس Kingsoft

/
/
/

چیزی که نیاز دارید:ویندوز XP ,Vista؛۷و۸
هیچ کامپیوتری بدون یک بسته آفیس نصب شده کامل نیست چرا که ساخت یا مشاهده اسناد و صفحات گسترده از جمله نیاز‌های اساسی هر کاربری چه در خانه و چه در محل کارش است. اما در جایی که بسته‌های با قابلیت‌های بالا و قابل دانلود موجود هستند دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد برای یک کپی از آفیس مایکروسافت ندارید. ولی اگر تاکنون از OpenOffice یا LiberOffice استفاده کرده‌اید، می‌توانید در عوض بسته آفیس Kingsoft رایگان را که برخی برتری‌های چشم‌گیر را نیز در بردارد امتحان کنید. شاید نسبت به رقیب‌های رایگانش(Writer , Presentation,Spreadsheets تنها سه‌تایی عرضه شده) دارای گستردگی کاربردی نباشد اما واسط Kingsoft نسبت به آن‌ها به روز تر است. این برنامه از یک نوار ابزار برگ بندی شده شبیه Ribbon در بالای صفحه استفاده می‌کند که برای آشنایان با آفیس ۲۰۰۳ بیگانه نخواهد بود. همچنین یک نمای برگ بندی شده کاربردی از اسناد را نیز فراهم می‌کند که کار با چند سند به طور همزمان را آسان می‌کند و این در جایی است که مایکروسافت هنوز چنین چیزی را عرضه نکرده است. دیگر خاصیت جالبش ابزار Parargraph Layout است، یک آیکون کوچک شناور در صفحه که وقتی روی أن کلیک می‌کنید کنترل فواصل از لبه چپ و راست و فواصل خطوط پایین و بالای پاراگرافی که در حال کار با آن هستید را فراهم ‌می‌کند.
آفیس Kingsoft برای دستگاه‌های موبایل، اندروید{www.snipca/11129} و iOS {www.snipca/11132} قابل استفاده است.نسخه‌های دستکتاپ اخیر شامل تعدادی ضمایم کاربردی جدید از جمله توانایی باز کردن فایل‌ها در فرمت‌های رایج DOCX و XLSX مایکروسافت و دادن خروجی PDF اصلاح شده را دارد.
۱)واسط Kingsoft شبیه Ribbon در نسخه‌های اخیر آفیس مایکروسافت عمل می‌کند.اگر ترجیح می‌دهید از منو‌های قدیمی‌تر استفاده کنید روی علامت تی‌شرت کلیک کنید و از سبک کلاسیک استفاده کنید.
۲)اگر در حال کار با چندین سند به طور همزمان هستید، هرکدام در برگه خودش ظاهر خواهد شد درست شبیه جستجوگر اینترنت .با کلیک برگه علامت‌گذاری شده با علامت (+) یک سند تازه خالی باز خواهد شد.
۳)روی پاراگراف کلیک کنید، سپس روی Layout Paragraph کلیک کنید.خواهید دید که یک مربع در اطراف نوشته‌تان ظاهر خواهد شد. حال می‌توانید با کشیدن پیکان‌ها به چپ یا راست فاصله متن از چپ و راست را تنظیم کنید به علاوه فضای خالی بالا یا پایین پاراگراف را.
۴)Pane Task در سمت راست. میان‌بر‌هایی برای ابزار‌های کاربردی از قبیل سبک‌ها و آپشن‌های فرمت ارائه می‌دهد. محتوای آن می‌تواند بر اساس سلیقه شخصی تغییر یابد(از طریق آیکون چرخ‌دنده) یا مخفی شود فقط با کلیک کردن نوار أبی باریک.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text