img

استفاده از دکمه های جدید Reactions در فیسبوک

/
/
/

در سال گذشته، ویژگی Reactions به قابلیت های فیسبوک اضافه شد. با استفاده از این ویژگی می توانید از کلید های جدید Love، Haha، Wow، Sad و Angry در زمان هایی که می خواهید چیزی بیشتر از Like کردن ساده انجام دهید، استفاده کنید. استفاده از این دکمه ها درست مانند دکمه ی Like است که ویژگی و اشکال خودش را دارد.

ویژگی: استفاده از آن ها ساده است. درست مانند Like می توانید برای استفاده از آن ها به سادگی بر رویشان کلیک کرده و اگر نظرتان عوض شد، با کلیک کردن دوباره، آن ها را حذف کنید. فیسبوک برای سادگی دسترسی، سه Reactions پُر کاربرد تر را در زیر هر پُست قرار داده است. این ویژگی جدید می تواند نشان دهنده ی احساس شما در مورد یک پُست باشد. برای نمونه اگر بخواهید خبر درگذشت کسی را Like کنید بدون تردید چندان خوشایند نخواهد بود اما اکنون می توانید از نشانه ی غمگین بودن (Sad) استفاده کنید.

استفاده از Reactions های فیسبوک در تبلت و تلفن هوشمند
فیسبوک ویژگی Reactions را برای سیستم عامل های iOS و Android بر روی تلفن های هوشمند نیز در دسترس کاربران قرار داده است. اگر نمی توانید این ویژگی را بر روی تلفن هوشمندتان مشاهده کنید، به احتمال فراوان اپلیکیشن فیسبوکی که از آن استفاده می کنید، به روز نیست. اگر پس از به روز رسانی اپلیکیشن، باز هم نمی توانید نشانه های جدید Reaction را مشاهده کنید، باید یک بار اپلیکیشن را بسته و آن را دوباره باز کنید. در iPad یا iPhone باید بر روی دکمه ی Home ضربه زده تا اپلیکیشن هایی که در حال اجرا هستند را مشاهده کنید. اپلیکیشن فیسبوک را با انگشتتان به سمت چپ یا راست بکشید تا بسته شود. اکنون با استفاده از دکمه ی Home، اپلیکیشن فیسبوک را دوباره باز کنید.
در تلفن ها یا تبلت های دارای سیستم عامل Android، فهرست برنامه های باز را که با لمس یا نگه داشتن یکی از دکمه ها انجام می شود مشاهده کرده و با کشیدن فیسبوک به سمت چپ یا راست آن را بسته و دوباره باز کنید.
برای استفاده از دکمه های جدید Reactions، دکمه ی Like را نگه دارید تا شش نشانه ی اضافه شده نمایش داده شده و دکمه ی مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر به جای نگه داشتن Like فقط بر روی آن ضربه بزنید، مانند آن چه در گذشته دیده بودیم، فقط پُست مورد نظر را Like می کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text