بهترین نرم افزارهای رایگان

/
/
/
0 مشاهده

TeamViewer 10
ابزار کنترل رایانه از راه دور
www.snipca.com/14665
آن چه که نیاز دارید : ویندوز XP، ویستا، ۷ یا ۸
TeamViewer مانند Skype برای مشکلاتی است که در کار با رایانه، با آن مواجه شده ایم. در صورتی که یکی از دوستان شما مشکلی سخت افزاری یا نرم افزاری با رایانه شخصی خود داشته باشد، شما می توانید به کمک TeamViewer، صفحه ی نمایش رایانه ی دوستتان را از راه دور مشاهده کنید و برای رسیدن به یک راه حل، رایانه ی دوست خود را از راه دور کنترل نمایید. هر دو طرف نیاز دارند که نرم افزار TeamViewer را بر روی رایانه ی خود نصب کنند و یک رمز عبور منحصر به فرد را برای ارتباط بین دو رایانه با یکدیگر مبادله کنند. نسخه ی جدید این نرم افزار سرویس های ابری  شامل Dropbox و Google Drive را نیز برای اشتراک گذاری آسان تر فایل ها پشتیبانی می کند. این نرم افزار را با کلیک بر روی دکمه کوچک ‘Download v10.0.36244’ که آرم ویندوز را دارد دانلود کنید و هنگام نصب، گزینه ی ‘Personal Use’ را انتخاب نمایید.
CCEnhancer
پاک کننده رایانه
www.snipca.com/14667
آن چه نیاز دارید : ویندوز XP، ویستا، ۷ یا ۸
CCleaner خود یک ابزار قدرتمند است اما CCEnhancer آن را بسیار بهتر خواهد کرد. این ابزار پورتابل  جدید، اساساً یک برنامه ی مکمل  برای CCleaner است که نسخه ی ۰/۵ آن با ظاهری جدید در نوامبر منتشر گردید. CCEnhancer را دانلود و اجرا نمایید، سپس CCleaner را باز کنید، حال ده ها گزینه ی اضافه شده، در زبانه ی Applications خواهید یافت (چنان چه نرم افزارهای بسیاری را نصب کرده اید، صدها گزینه در این زبانه وجود خواهد داشت). نخستین باری که CCEnhancer را اجرا می کنید، بر روی ‘Download Latest’ کلیک نمایید و چند ثانیه صبر کنید تا به روز رسانی برای آخرین تعریف ویروس ها  صورت بگیرد سپس، برنامه از شما خواهد خواست که CCleaner را اجرا کنید. لازم است که برنامه ی CCleaner را از قبل نصب کرده باشید.
(www.piriform.com/ccleaner)
USB Device Tree Viewer
ابزار USB
www.snipca.com/14668
آن چه که نیاز دارید : ویندوز XP، ویستا، ۷ یا ۸
در درگاه های  USB چیزی بسیار بیشتر از آن چه که می بینید وجود دارد، چنان چه این برنامه ی جدید کوچک ولی قدرتمند را اجرا کنید به این نکته پی خواهید برد. این برنامه مانند Device Manager برای درگاه های USB عمل می کند به این صورت که لیستی از درگاه ها و وسایل متصل به این درگاه ها را در سمت چپ نمایش می دهد و همچنین پنجره ای در سمت راست، جزئیات فنی شامل مشخصات، محل راه انداز  و جزئیات پیکربندی را نشان می دهد. شما هر روز از چنین نرم افزاری استفاده نخواهید کرد اما چنان چه مشکلی با درگاه USB داشته باشید، این نرم افزار می تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد درگاه های رایانه به ‘تعمیرات سریع’ در صفحه ۷۰ مراجعه نمائید.
چه نرم افزاری را باید دانلود کنم؟
در ویندوز ۱/۸ از چه ویرایش گر ویدئوی رایگانی باید استفاده کنم؟
سوال : من ویدئوهای بسیاری را با دوربین خود ضبط کرده ام و حال می خواهم که این فیلم ها را ویرایش کنم و فیلم هایی طولانی تر بسازم. کدام نرم افزار رایگان را باید به کار ببرم؟ من از ویندوز ۱/۸ استفاده می کنم.
پاسخ : شما برای ابزارهای ویدئوی رایگان فوق العاده،  به چیزی بیش از مایکروسافت نیاز ندارید. نخست نرم افزار Windows Movie Maker را امتحان کنید
(www.snipca.com/14673)
این نرم افزار بر روی ویندوز ۷، ۸ و ۱/۸ کار می کند و به راحتی، امکان بریدن و چسباندن فیلم ها به یکدیگر را فراهم می کند. شما همچنین می توانید سرعت پخش فیلم خود را افزایش یا کاهش دهید، فایل صوتی و یا عکس به آن اضافه کنید و سپس آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر شما یک تبلت با ویندوز ۱/۸ دارید، به اَپ  جدید Movie Creator نیز که نسخه بتای آن منتشر شده، نگاهی بیاندازید (www.snipca.com/14674). بهترین برنامه برای تبدیل فرمت ویدئوها نیز VLC است (www.videolan.org) که برای تمام نسخه های ویندوز رایگان است.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text