بررسی برنامه های جدید تلفن های هوشمند – اپلیکیشن های دوست داشتنی

/
/
/
0 مشاهده

بررسی برنامه های جدید تلفن های هوشمند
اپلیکیشن های دوست داشتنی

اندروید
Microsoft Arrow Launcher
بدون تردید اگر از یک رابط کاربری اندروید اختصاصی شده (و نه رابط کاربری اصلی این سیستم عامل) استفاده می کنید، با مشکلات آن آشنا هستید. با کشیدن انگشت بر روی صفحه ی خانه (home screen)، صفحه های widget ها، نشانه ها و تنظیمات باز می شوند که به ندرت به آن ها نیاز داریم. اپلیکیشن Arrow Launcher مایکروسافت با نمایش اپلیکیشن های پُر کاربرد و بیشتر استفاده شده توسط شما بر روی صفحه ی خانه و نمایش دادن کسانی که بیشترین تماس را با آن ها داشته اید، یادداشت ها، هشدار ها، یاد آوری ها، widget ها و دیگر موارد به تازگی مشاهده شده، تنها با حرکت های مختلف انگشت بر روی صفحه نمایش تلفن های هوشمند، امکانات ویژه ای را در اختیار شما قرار داده و کار کردن با گوشی های اندروید را ساده تر کرده است. در حقیقت Arrow Launcher یک به روز رسانی برای تمام رابط های کاربری است و به جای گیج کردن شما، راحتی را برایتان به همراه دارد.

iOS
Universal Zoom
اشتباه حدس زدید، چرا که Universal Zoom یک اپلیکیشن دوربین نیست! در حقیقت Universal Zoom مقیاس و ابعاد اندازه های موجود در جهان هستی را بررسی کرده و اندازه ی اجسام مختلف و فاصله ی بین آن ها از کوچک ترین ذرات زیر اتمی تا اَبَر کهکشان ها را با یکدیگر مقایسه می کند. معیار اصلی مقایسه ی اندازه ها، قد متوسط یک مَرد (۱۷۵ سانتی متر) است. در حقیقت این اپلیکیشن اندازه ی هر چیزی در جهان هستی از حیوانات گرفته تا کوه ها و سیاره ها و کهکشان ها را با این اندازه (۱۷۵ سانتی متر) مقایسه می کند. گرافیک و موسیقی جذاب در کنار گزینه های متنوع، استفاده از Universal Zoom را برای همه ی افراد از دانش آموزان و دانش جویان گرفته تا همه ی کسانی که در مورد ابعاد جهان هستی پیرامونمان کنجکاو هستند، جذاب کرده است.

اندروید و iOS
Facebook Moments
در یک دهه ی گذشته، اشتراک گروهی عکس های مراسم هایی که در آن ها شرکت کرده ایم (به شکل یک مجموعه)، همیشه یکی از مشکلاتی بوده که شرکت های مرتبط با فناوری اطلاعات به دنبال پیدا کردن راه حلی برای آن بوده اند. با اپلیکیشن Moments، فیسبوک توانسته تا حد زیادی این مشکل را برطرف کند. این اپلیکیشن، عکس هایی که در تلفن هوشمند شما وجود دارند را پیدا کرده، آن ها را بر اساس زمان گرفته شدن و کسانی که در آن ها هستند دسته بندی کرده و به شما اجازه می دهد که آن عکس ها را به سادگی و به صورت گروهی (یک مجموعه از عکس ها) به اشتراک گذاشته، محدوده ی دسترسی افراد به آن ها را مشخص کرده و ویدئو های جذابی با نمایش پُشت سر هم آن ها درست کنید. اگر چه دوستان شما برای مشاهده ی مجموعه عکس ها باید این اپلیکیشن را داشته باشند و در آن از فیلم هایی که در تلفن هوشمند شماست پشتیبانی نشده است اما به هر حال Universal Zoom یک ابزار ساده برای برطرف کردن مشکلی است که سال های سال، یکی از کمبود های برنامه های به اشتراک گذاشتن عکس بوده است.

iOS
D&D Lords of Waterdeep
برای لذت بردن از Lords of Waterdeep نیازی به دانستن رمز ها و اسرار اژدها ها و سیاه چال ها ندارید. در حقیقت این بازی، نسخه ی دیجیتالی بی نظیر یکی از بازی های تخته ای (مانند شطرنج، مِنچ، مار و پله و غیره) قدیمی دو نفره است که در آن، شما در کنار روبرو شدن با ماجرا های متنوع و هیجان انگیز، باید منابع (پول، اسلحه و غیره) را بهتر از حریفتان مدیریت کرده و به بهترین شکل ممکن از آن ها استفاده کنید. جلوه های گرافیکی متنوع، ماجرا های هیجان انگیز و گستردگی ویژگی ها و امکانات موجود در آن، جذابیت این بازی را به اندازه ای بالا برده که هیچ وقت از انجام آن خسته نمی شوید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

It is main inner container footer text